Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: krasivi jenski race
Автор: Avi   
Дата:   19-10-06 16:22

kihi написа:

> Ами от това по-конкретно - здраве му кажи... В български сайт
> сме, към хората които не знаят български винаги сме били
> коректни, но какво по нормално тук да се пише на български от
> български можещите....
> И демонстрацията на незачитане на елементарните правила, под
> предтекст за уникалност е най-малко - некоректност към всички
> останали....
> Не съм афектиран, само където не е разумно да има търпимост към
> желаещите да не ползват (с нищо незаслужаващата подобно
> отношение българска азбука) образи....
> Не виждам разумен мотив за нежелание да се ползват български
> букви, след като знаеш български език. Поне да се крие, че не
> знае български и да пише на английски. Тогава даже ще му се
> радваме.... [smilie25]


В някои случаи инсталирането на кирилица на системата не е позволено. В някои случаи инсталирането на кирилица на системата е невъзможно. В някои случаи вградената кирилица във форума не работи. В някои случаи кирилициата е блокирала... и т.н. Та, хайде да оставим псевдо-българщината на страна, да говорим за фотография, а не за това кой колко езици знае и на какъв иска да се прави. До момента в който кирилицата не е задължителна за този сайт - който иска ще пише на латиница, а останалите могат да го духат тихичко - инак гръмкото оплакване лично на мене ми носи мирис на горчива закостенялост, еле па, че и аз съм за писането на кирилица.
 Re: krasivi jenski race
Автор: Synthy_xxx   
Дата:   19-10-06 16:28

оспамихте темата на човека [smilie23]
повече [shtrak] по-малко [smilie25]
 Re: krasivi jenski race
Автор: japanese   
Дата:   19-10-06 16:31

Synthy ,racete sa izbrani blagodaria na vsichki koito pratiha snimki [smilie24] ..
Avi[smilie24]
 Re: krasivi jenski race
Автор: asahi   
Дата:   19-10-06 16:33

Не мож ма накара да чета кривундели.
 Re: krasivi jenski race
Автор: eXile   
Дата:   19-10-06 16:35

Кирилица[smilie24] Мрънкане[smilie23]
Avi [beer]
 Re: krasivi jenski race
Автор: Todd   
Дата:   19-10-06 16:36

Красижи йенски раце

https://photo-forum.net/static/forum/2006-10/bwvv0357.JPG

[smilie10] [smilie10] [smilie10] [smilie10]

 Re: krasivi jenski race
Автор: Avi   
Дата:   19-10-06 16:44

Todd написа:

> Красижи йенски раце
>
> https://photo-forum.net/static/forum/2006-10/bwvv0357.JPG
>
> [smilie10] [smilie10] [smilie10] [smilie10]
>


между другото - това на снимката е мейсмен-а, а самия банер е правен от друг наш приятел - Стефан - и използването и без разрешение си е чиста проба кражба, за която сички тука показвате постоянно палци надолу.
[smilie23]

Автор: asahi
Дата: 19-10-06 16:33

Не мож ма накара да чета кривундели.


ми гледам успешно спамиш темата, поне влизаш в нея, пък едва ли някой те кара да го правиш.
 Re: krasivi jenski race
Автор: kihi   
Дата:   19-10-06 16:51

Въобще не е оплакване, а е мнение. И ако има начин още по-гръмко бих го направил.
Не познавам компютър, на който не би могло да се сложи фонетична кирилица. На "Инжинеро" е само няколко байта и се вмества в стандартната Windows-ска кирилица, в МАК-а също си има вградена кирилица, която работи безпроблемно. Е остава само да се работи от служебен компютър, който е задграничен и със специални функции, но тогава надали въобще ще може да пише на неразбираем език с английски букви, защото това е още по-подозрително от писането на български с български букви...
Всичко е въпрос на желание....
След като е толкова закостеняло изказването ми - отдете и си попълнете документи за теглене на пари или за кандидатстване във ВУЗ в България, написани на български език с латински букви, да видим незакостенялата реакция.....
Наистина съм съгласен, че е време да спрем тук този спор....
Ръцете бяха намерени, всеки си остана със своето мнение и представа за морални норми...
Не можеш да накараш човек да се гордее с езика си и да го ползва с уважение и достойнство, след като се срамува от него... Личен проблем.

 Re: krasivi jenski race
Автор: Synthy_xxx   
Дата:   19-10-06 16:57

"да се гордее"... няма място за гордост или срам, никой не си избира езика. просто го ползваш, нещо като да ползваш клавиатурата (или ти се гордеееш със своята..). А за ВУЗ и т.н. документи - там е задължително да е на кирилица. тук не е. има ли смисъл да се повдига тая тема всеки път, когато някой пише на маймуницата, да се амортизира само клавиатурата и ставите на ръцете (в случая както сега аз правя)?!
 Re: krasivi jenski race
Автор: n1x0n   
Дата:   19-10-06 16:57

Писнало ми е "русофили" преди около 20 години и "американофили" в момента... Еднакви подлоги са....

Аре да си мериш приказките малко, а?!
Не знам дали си закостенял, ами ми тъпееш яко...
 Re: krasivi jenski race
Автор: Tau   
Дата:   19-10-06 17:16

абе човека си пусна неква обява, то кво стана тука [smilie21]
 Re: krasivi jenski race
Автор: Avi   
Дата:   19-10-06 17:17

kihi написа:

> Не познавам компютър, на който не би могло да се сложи
> фонетична кирилица. На "Инжинеро" е само няколко байта и се
> вмества в стандартната Windows-ска кирилица, в МАК-а също си
> има вградена кирилица, която работи безпроблемно.

Не ми се иска да ти влизам в тона, но мнения от сорта "щом аз не знам за тва, то не съществува" показват доста за менталните качества на хората.

[beer]
 Re: krasivi jenski race
Автор: kihi   
Дата:   19-10-06 17:19

За : n1x0n
"Ценя гранита - спотаил забрава.
Докато царстват срам и престъпление
да бъдеш сляп и глух е избавление.
По-тихо - шшшт!!!
Сънят ми ти недей смущава!"

Цитирам го по памет, та може и да лека разлика спрямо оригиналния текст...

То пак тъп го е писал и това. [smilie3]

 Re: krasivi jenski race
Автор: n1x0n   
Дата:   19-10-06 17:21

Божидар номер 2 се появи - дърдорене, цитати, глупости... админа да види IP-то!
[smilie18]
 Re: krasivi jenski race
Автор: slivenski   
Дата:   19-10-06 17:27

Като започнахме с цитатите, нека да цитирам и аз отеца Паисия:

“О неразумний и юроде, поради що се срамиш да пишеш на болгарски… Или си станал преучен и умен, та болгарските букви не са ти вече по мярка?!… Или си станал от глупав най-глупав, та не видиш, че вървиш право низ пропастта, от която излизане няма?!… “

[beer] [beer] [beer]

 Re: krasivi jenski race
Автор: kihi   
Дата:   19-10-06 17:31

Synthy_xxx прав си... Съжалявам че се включих в тази бъркотия... И падна голямо писане де....
И оти ги ручахме жабетата??? [smilie6]

Avi - напиши ми един комп от състояние DOS 3.30 насам, на който не би могъл да сложиш БДС или фонетична кирилизация??? Тоест - на компютър от преди над 20 години насам. От процесор Интел 486 (че и преди него) насам и РАМ от 124 К насам...
И ще ти дам включително и дискети 5,25 инча, където има кирилизация... Все пак тези времена ги знам доста добре... И тогава пишехме на български, да не говоря, че и на 8-разредния Правец (който си беше в същност оригинален Аpple, произвеждан тук)- пак на български съм писал. И за него имаше кирилица.
Извинявайте за хаоса, който се създаде. Не смятате ли, че е време да спрем,а??



Публикацията е редактирана (19-10-06 17:37)
 Re: krasivi jenski race
Автор: Avi   
Дата:   19-10-06 17:39

kihi написа:

> Synthy_xxx прав си... Съжалявам че се включих в тази
> бъркотия... И падна голямо писане де....
> И оти ги ручахме жабетата??? [smilie6]
>
> Avi - напиши ми един комп от състояние DOS 3.30 насам, на който
> не би могъл да сложиш БДС или фонетична кирилизация??? Тоест -
> на компютър от преди 20 години насам. От процесор Интел 486 (че
> и преди него) насам и РАМ от 124 К насам...
> И ще ти дам включително и дискети 5,25 инча, където има
> кирилизация... Все пак тези времена ги знам доста добре... И
> тогава пишехме на български, да не говоря, че и на 8-разредния
> Правец (който си беше в същност оригинален Аpple, произвеждан
> тук)- пак на български съм писал. И за него имаше кирилица.
> Извинявайте за хаоса, който се създаде. Не смятате ли, че е
> време да спрем,а??
>

и ся тряя да паднем на колене, щот познаваш 486ците ли? ми аз каратеката на епъл2 я играех началото на 80те ама кво от тва? аман от великани бе.. баси
 Re: krasivi jenski race
Автор: Cristinel   
Дата:   19-10-06 17:47

slivenski [smilie24]
 Re: krasivi jenski race
Автор: Synthy_xxx   
Дата:   19-10-06 17:53

kihi, еми щом съм прав, стига писа глупости (неправилна езикова форма, май тъй беше [smilie6] ). спри се!
 Re: krasivi jenski race
Автор: kihi   
Дата:   19-10-06 17:54

Не бре Avi, просто се мъча да науча и аз нещо ново, защото, както ти написа по-горе: "Не ми се иска да ти влизам в тона, но мнения от сорта "щом аз не знам за тва, то не съществува" показват доста за менталните качества на хората."...

Та реших да понауча нещо оттървано по-рано от мен и аз, та и менталните си качества да си подобря. Ама уви - все същия ментален ахмак си стоя още...[smilie11]. Явно тук много "Шлимановци" са се нароили...
Аз - по-простичкия, се извинявам, че ви наруших писмовното многоезиково комуникативно общуване, с претенцията си за принизяването ви - да се опитате да пишете с разбираеми за мен български ченгелчета. Исках и аз да вникна в по-възвишени форми на общуване, ама на - не.

 Re: krasivi jenski race
Автор: kihi   
Дата:   19-10-06 17:56

Спирам.
 Re: krasivi jenski race
Автор: amelid   
Дата:   19-10-06 18:41

Тра-ла-ла...[cool]
Който търси - намира!
.. а тук някои и боя си търсят..... [smilie18]
 Re: krasivi jenski race
Автор: Tau   
Дата:   19-10-06 18:43

[smilie21]
 Re: krasivi jenski race
Автор: dch37   
Дата:   19-10-06 19:02

Ама много се кефя на такива яростни патриоти...

Абе като сте такива родолюбци, защо са ви на латиница потребилтелските имена бре???

Защо не са истински БЪЛГАРСКИ имена ами някакви други измислици... поне да имаха славянски корен...

И айде стига сте си сравнявали пишките, кой колко знае за компютри и колко било лесно... защото има един милион ситуации в които не е възможно поради ред причини...


Просто е безкрайно глупаво човек да показва такъва жестока и безмислена псевдо-патриотщина...
 Re: krasivi jenski race
Автор: slivenski   
Дата:   19-10-06 23:20

Автор: dch37
Дата: 19-10-06 19:02

Абе като сте такива родолюбци, защо са ви на латиница потребилтелските имена бре???
------------------------------------

Ако не се лъжа, а и ти би трябвало също да помниш, защото си регистриран още през 2004, тогава нямаше възможност да регистрираш име /ник [smilie25] / във ФФ на кирилица... Да ме поправи някой, ако греша... [smilie25]

Второ не съм забелязал някой да показва чак толкова пресилена псевдопатриотщина...

И трето, масовото навлизане на латиницата в ежедневието не трябва да служи за оправдание за неграмотността ни и националния ни нихилизъм...

И преди отново да ме обвинят в патриотарщина метросексуалните глобалистчета наоколо... [smilie18] Не, не симпатизирам на някои атакуващи политически формации [smilie19]...



Публикацията е редактирана (19-10-06 23:32)
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена