Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: за конкурса Настроения
Автор: vampyr   
Дата:   11-10-06 21:36

bam[smilie5]
 Мимик
Автор: Стоев   
Дата:   11-10-06 21:36




















 Re: за конкурса Настроения
Автор: cerebellum   
Дата:   11-10-06 21:36

Така и не разбрах, кой може да гласува за снимки в конкурсите. Ако мжое някой да сподели. В условията на конкурса не пише кой може да гласува.
 Re: за конкурса Настроения
Автор: Стоев   
Дата:   11-10-06 21:37

Тоз ма изпревари [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
Вампър[ezik] [smilie5] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer]

 Re: за конкурса Настроения
Автор: ithilien   
Дата:   11-10-06 21:38

cerebellum, това е конкурс бе бате, тука точките определят победителя, не можеш да го определиш по сините му очи ;) Кат нещеш точки не слагай снимки за конкурса - хората обаче явно искат нещата им да бъдат в изложбата и затова искат точки.
 Re: за конкурса Настроения
Автор: cerebellum   
Дата:   11-10-06 21:40

Абе питам що не мога да гласувам за снимки от конкурсите. Не разбирам какви ги говориш честно казано.
 Re: за конкурса Настроения
Автор: Стоев   
Дата:   11-10-06 21:43

"В конкурса могат да гласуват всички регистрирани до момента на обявяването му. "

 Re: за конкурса Настроения
Автор: vizov   
Дата:   11-10-06 21:44

Абе като цяло темата изобщо не е уместна. Един форумец напуска подобни теми наскоро, ама беше оплют тотално, щото все пак нямаше такова положение във форума.
Пуста му работа, с цялото ми уважение към Фрида и останалите, които мислят като нея. Писна ми някой да ми обяснява кое точно било хубаво и кое трябва да ми харесва и колко неговия вкус е най-добър. Всеки има своя собствена гледна точка и не виждам защо някой винаги трябва да налага мнението си?
И само да уточня: говоря за принципа, а не конкретно за тези снимки.

 Re: за конкурса Настроения
Автор: cerebellum   
Дата:   11-10-06 21:46

еми аз съм регистриран на 11.08 и не мога да гласувам. Доколкото виждам конкурса е започнал на 30.08
 Re: за конкурса Настроения
Автор: vampyr   
Дата:   11-10-06 21:47

koi ti obiasniava i kakvo, vizov?
az sushto ne obicham da me pouchavat, no kato cheta gore frida e napisala, che MOLI i uchtivo se izviniava predvaritelno; prosto obrushta vnimanie na fenomen ot FF...Ne mi zvuchi kato nalagane na mnenie.
 Re: за конкурса Настроения
Автор: fundamental   
Дата:   11-10-06 21:48

тук става въпрос за тенденциозност визов. за стадо, което пасе само от рейтингованите снимки в който и да е конкурс[smile]
 Re: за конкурса Настроения
Автор: Стоев   
Дата:   11-10-06 21:49

(сеща се как пита навремето каква е идеята на една снимка с тема...май у Зоната беше..)[smilie21] [smilie21] [smilie21]

 Re: за конкурса Настроения
Автор: maddam111   
Дата:   11-10-06 21:53

...и после рейтингьт и точките нямали значение...[smilie5]
Направо сьн не ви лови някои си мисля аз [smilie8]
 Re: за конкурса Настроения
Автор: vizov   
Дата:   11-10-06 21:53

Е да де, ама аз пък говоря за неприемането на чуждата гледна точка. А между другото човека си е стадно животно и самоцелното бягане от тази истина не води до нищо съществено.

И на свой ред моля за извинение за по-острия тон в предишният ми пост. Не трябваше да бъде точно такъв.

 Re: за конкурса Настроения
Автор: vampyr   
Дата:   11-10-06 21:55

:)
chujdata gledna tochka podleji na komentar v ramkite na edna diskusia, bez napadki i nameci; mislai, che tova beshe celta na frida, makar che az ne bih se angajiral da govoria na obshtestvoto i da go molia po nachina , po koito frida g pravi, no tva pyk si e neina rabota :)
 Re: за конкурса Настроения
Автор: Стоев   
Дата:   11-10-06 21:59

vizov написа:

...Пуста му работа, с цялото ми уважение към Фрида и останалите, които мислят като нея...
И аз уважавам малцинствата[smilie24] [smilie21] [smilie21] [smilie21]

 Re: за конкурса Настроения
Автор: ithilien   
Дата:   11-10-06 22:00

целта на фрида беше да покаже как всички са се водили масово един за друг и са гласували за "гадната" плоска калинка, а не са гласували за добрата черно бяла снимка. Като с това ни каза че не трябва да гласуваме за тая гадна калинка, а че трябва да гласуваме за готяните черно бели снимки. Което си е налагане на мнение, и поучаване както и да го погледнеш (въпреки че аз определено не харесвам калинката, и оценявам достойствата на другата снимка). Само че това в момента са снимки от текущ конкурс , и е крайно неуместно да се насочва вниманието към тях, защото лоша реклама или не - реклама си е, и на двете снимки точките набъбват. Дори резултата се обръща. А това си е вмешателство в хода на конкурса.
 Re: за конкурса Настроения
Автор: slivenski   
Дата:   11-10-06 22:01

https://photo-forum.net/joro/emoticons/mam16.gif https://photo-forum.net/joro/emoticons/mam16.gif https://photo-forum.net/joro/emoticons/mam16.gif https://photo-forum.net/joro/emoticons/mam16.gif https://photo-forum.net/joro/emoticons/mam16.gif https://photo-forum.net/joro/emoticons/mam16.gif https://photo-forum.net/joro/emoticons/mam16.gif
 Re: за конкурса Настроения
Автор: AnyBodyGirl   
Дата:   11-10-06 22:03

Сливенски, това дет си подредил ОбщИстФо ли е[smilie18] [smilie18] [smilie18] [ezik]
 Re: за конкурса Настроения
Автор: nsirakov   
Дата:   11-10-06 22:13

Бруме винаги ще има Избрани...[smilie24] [smilie24]

Фрида сори - ама калинката дори и блърната е с по-добро настроение отколкото тази черната... вс епак доколото помня в болница ще с еокачват тези снимки - да се разведряват болните... мислиш ли че ще е приятно да виждат тъга, смърт и депресия ( аз поне това виждам в тази снимка!)

[thankyou] [thankyou] [smilie24] [beer] [ezik] [shtrak]
 Re: за конкурса Настроения
Автор: maddam111   
Дата:   11-10-06 22:15

що бе- пирогов ще стане Арт-болница [smilie5]
 Re: за конкурса Настроения
Автор: Стоев   
Дата:   11-10-06 22:20

"През м. август завърши ремонтът в клиниката по неврохирургия на болница "Пирогов". Благодарение на усилията на дарители и спомоществуватели, всяка година, повече от 3500 души ще бъдат лекувани при най-съвременни условия.
Но какво са светлите и просторни, ремонтирани помещения без красиви и създаващи настроение снимки?"


Не цапайте Идеята де - няма нарушения на Регламента досега - който покаже добра снимка ще участва поне в Изложбата, ако се избере снимката [ezik] [smilie5] [beer]

 Re: за конкурса Настроения
Автор: cerebellum   
Дата:   11-10-06 22:21

То конкурса се казва Настроения, а не добри настроения. Иначе съм съгласен с ники, че в болницата е хубаво да се сложат снимки, които носят добро настроение, оптимизъм, усмивка итн. Макар че като гледам челото в класацията това не е точно така. Не коментирам качеството на снимките, а предназначението им.
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена