Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 
 за конкурса Настроения
Автор: Frida   
Дата:   11-10-06 16:46

Прави ми впечатление следната тенденция: снимките на първа страница в рейтинга на настроения увеличават всекидневно точките си, а снимки, които са пуснати в последно време не могат да съберат и 100 точки. Това говори за гласуване тип "овца" - гледаме кой снимки имат рейтинг и гласуваме. Това дава като резултат следното: технически слаби снимки като тази събират много повече точки, в сравнение с примери за чудесна фотография като тази .

Сега много моля, автора на фотографията с калинката да не се обижда. Незнам кой е и наистина се му се извинявам, за това, че го ползвам като пример. Просто тук всички сме, за да се учим един друг и полза от такова гласуване никой няма да има.

За това искам да помоля всички - мислете като гласувате! Гледайте и новите кадри, които се пускат. Мислете, чувствайте и гласувайте самостоятелно, а не ходете само по рейтингите, за да не се получава този стаден ефект. Нека гледаме хубави кадри накрая на изложбата! Успех на всички!

Отново се извинявам на автора на калинката, не съм искала да го засегна.
 Re: за конкурса Настроения
Автор: e-design   
Дата:   11-10-06 16:47

[smilie24]
 Re: за конкурса Настроения
Автор: stoyan_5   
Дата:   11-10-06 16:48

Фрида![smilie24]
 Re: за конкурса Настроения
Автор: TpEcHaT   
Дата:   11-10-06 16:49

КАЛИНКАТА!!! [smilie24] [smilie24] [smilie24]
 Re: за конкурса Настроения
Автор: Brummaker   
Дата:   11-10-06 16:50

Калинката и аз [smilie24] [smilie24] [smilie24]

 Re: за конкурса Настроения
Автор: Tau   
Дата:   11-10-06 16:50

ми то тва не е само за тоя конкурс ми си е по-принцип [smilie21]
 Re: за конкурса Настроения
Автор: cerebellum   
Дата:   11-10-06 16:52

Фрида, по този начин се опитващ д аналожиш твоя вкус на останалите.
Не че има значение за мен, не знам защо не мога да гласувам за снимките от конкурса:)
 Re: за конкурса Настроения
Автор: delchev   
Дата:   11-10-06 16:54

welcome to the desert of the real world [beer] [beer] [beer]
 Re: за конкурса Настроения
Автор: Frida   
Дата:   11-10-06 16:57

cerebellum, показала съм два кадъра, които не се различават по естетически критерии, а по технически. Единият е сниман с плоска светлина, лошо е слошен плосък еднообразен фон без никаква разработка и връзка с изобразения обект, да на другия е показно майсторство в работата със светлина, има разказана цяла история, нарисувана със светлина, има хубави нюансирани преходи, както и хубав контраст. Сравнявам ги само от техническа гледна точка. Това е. Иначе и аз обичам маргарити.
 Re: за конкурса Настроения
Автор: TpEcHaT   
Дата:   11-10-06 16:58

не смятам , че е правилно да се пущат теми за текущите конкурси с директни линкове за гласуване ма Гиргано [smilie5]
 Re: за конкурса Настроения
Автор: zaiko   
Дата:   11-10-06 16:58

Ми погледни рейтинг Б - на снимката с калинката е по-малко.
 Re: за конкурса Настроения
Автор: maldito   
Дата:   11-10-06 16:58

най сетне някои да прозре голата истина
с точкуването[smilie18]
ОФЦЕЕЕЕЕЕhttps://photo-forum.net/joro/emoticons/mam16.gif

 Re: за конкурса Настроения
Автор: ithilien   
Дата:   11-10-06 16:58

Фрида, втората снимка наистина е на светлинни години разстояние от първата, но проблема при нея е май че и липсва всякакво ведро настроение, което е и целта на конкурса нали ? Не мисля, че снимка с тежко съдържание и визия, колкото и да е добра, е подходяща за повдигане на настроението на болни хора.
 Re: за конкурса Настроения
Автор: AnyBodyGirl   
Дата:   11-10-06 16:59

1. това е нелоялна реклама на тези две снимки.
2. Гласуването тип "Овца" е доста популярно явление във ФФ и не е ново явление[smile]
3. Вие изобщо като водите тук войни в стил отбор А и Б, как смятате, че мнителната българска душица, ще се осмели да гласува в анонимен конкурс за някоя снимка, която не са му пратили като линк в ай си кюто. Та нали може да гласува за някой, който вчера го е псувал[smilie18] [smilie18] [smilie18]
4. Какво ви пука за всичко въобще, всичко е ФАРС.
5.....[beer] [beer] [beer]
 Re: за конкурса Настроения
Автор: cerebellum   
Дата:   11-10-06 17:00

Фрида, възможно е и да е така както твърдиш, не може да се каже със сигурност (имам предвид инерцията на гласуване). Но е възможно също така, тези които са гласували да харесват другата снимка повече.
Няма такова животно като реална оценка на снимки тук, така че нищо изненадващо.
 Re: за конкурса Настроения
Автор: dkork   
Дата:   11-10-06 17:01

фрида снимката [smilie24]
но за конкурса ли е?
впрочем настроения ...могат да са всякакви
[smilie24] фрида
точките[smilie23]
 Re: за конкурса Настроения
Автор: Frida   
Дата:   11-10-06 17:03

Кво значи нелоялна реклама. Ще попреча на някой да си вади хляба ли кво?! Спрете се! Тук сме, за да се учим, а не да ставаме "професионални печелбари на награди от конкурсите на фотофорум". Никой няма полза от подобно гласуване! Никой! Включително авторите на двете снимки. После като мине конкурса каква е ползата да се обаждам. Събудете се сега! Докато тече конкурса. Гледайте отворено. Не се хващайте за всяка дума! Идете и разгледайте конкурса пак!
 Re: за конкурса Настроения
Автор: stoyan_5   
Дата:   11-10-06 17:05

Фрида президент!
 Re: за конкурса Настроения
Автор: maddam111   
Дата:   11-10-06 17:05

e, благодарение на тази тема втората снимка вече изпревари плоската калинка- много обектино се получи, няма що! [smilie5]
 Re: за конкурса Настроения
Автор: maldito   
Дата:   11-10-06 17:07

ми аз си го гледам всеки път /но не гласувам/[smilie8]

 Re: за конкурса Настроения
Автор: Frida   
Дата:   11-10-06 17:07

А ако говорим за нелоялност, забелязвам и друга тенденция (сега ше гледаме кой ше се обади гузен) виждаме уж в анонимен конкурс как авторите качват кадри от същата сесия в профила си, за да може лесно да се открие на кой автор е снимката, което не противоечи пряко на правилата, но смятам, че е доста плитко, ако го смятате за някаква хитрост. [smilie23]
 Re: за конкурса Настроения
Автор: ithilien   
Дата:   11-10-06 17:07

dkork - настроенията не могат да са всякакви. Прочети условията на конкурса да видиш какво се иска - иска се ведро настроение. Въпреки превъзходството във всяко едно отношение над първата снимка, втората носи точно обратното на ведрото настроение.
 Re: за конкурса Настроения
Автор: Brummaker   
Дата:   11-10-06 17:08

како Фридке, ето ти тонални разработки [smile]

https://photo-forum.net/i/437508&OFFSET=4&CATEGORY_ID=41&PERIOD=5000

а да видим са [smilie7]

 Re: за конкурса Настроения
Автор: dau   
Дата:   11-10-06 17:09

А ако някой не помисли като гласува?

какво следва кака Фрида с камшика ли?


малко поучителна ми се вижда темата, а доколото помня ти плюеше такива теми ...

ще ме извиняваш ама не е по-различно в същността си от тема "Защо шопени снимки имат по-висок рейтинг"! [smilie23]


Да искаш да направиш добро пък да поучаваш хората според собствения си мироглед [smilie23]
 Re: за конкурса Настроения
Автор: TpEcHaT   
Дата:   11-10-06 17:10

е за сериите си права

тъпо [smilie23]
 Re: за конкурса Настроения
Автор: Frida   
Дата:   11-10-06 17:11

Ами да не и беше отрязъл ръчичката на горката си моделка. Има цици и издухан контраст. Това виждам аз. И е супер селско да слагаш своя снимка като линк. Извинявам се - ето това е нелоялна реклама.

Дау, ти като чакал чакаш все да напиша нещо, и да ми скочиш. Личното ти отношение към мен понамирисва от далече и всеки вижда, че не те интересува темата толкова, колкот заядите с мен. А преди ме канеше на вечери, хехе! Избери си един пръст!



Публикацията е редактирана (11-10-06 17:13)
 Re: за конкурса Настроения
Автор: Neli78   
Дата:   11-10-06 17:13

Frida, вместо да обясняваш (понеже ефект няма да има [smilie8] ) ще е по-лесно другият път да се качват (в продължение на даден период), и в момента на приключване да се разреши гласуването за 5 дена
(дори ако всеки има право на 3 гласа - със сигурност ще разгледа всички, преди да се разщрака [smilie18] )

[beer]
 Re: за конкурса Настроения
Автор: TpEcHaT   
Дата:   11-10-06 17:13

tolkova li e slojno da puskash novi kadri

spored men ... sega ne znam kvo shto tam s pravilata, ama seriata s babata ne e anonimna [smilie5]
 Re: за конкурса Настроения
Автор: maddam111   
Дата:   11-10-06 17:13

бе тука секи си праи квот си иска....[smilie8]
 Re: за конкурса Настроения
Автор: Brummaker   
Дата:   11-10-06 17:14

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

админ на Видове коментира техническата страна на дадена снимка - кеф [smilie5]

Така - сега да погледнем и другата страна :

Како Фридке, съвършено не си права и в това отношение пък ТРЕСНАТ е 1000% прав - не е коректно да се пускат линкове към снимки от текущ конкурс !

Ти почна първа и пусна линк .

Аз също го направих но СЛЕД ТЕБ .

А да видим кое е по-некоректно ...

Фридке, Фридкееееее.....

 Re: за конкурса Настроения
Автор: AnyBodyGirl   
Дата:   11-10-06 17:15

Фрида,
това го казвам по същество, защото е така, но интересно, защо пренебрегваш точки 2 и особено 3, от това което написах[smilie3]
Темата ти е страшно готина, но просто махни примерите си от първия пост, защото това е реклама, както и да го поставяш.
Всъщност истината е простичка относно анонимните конкурси - в тях се избягва да се гласува въобще, заради непрекъснати вражди и войни между юзерите на ФФ. И аз съм абсолютно сигурна, че стартовите точки на всяка снимка в този албум, че са набрани във ай си кю. В това е големия проблем на фотофорум. В тъпата точкомания. Новата система би била много добра, ако няма толкова много манияци за точки и толкова много пререкания у ФФ. Напоследък е като футболно игрище...
 Re: за конкурса Настроения
Автор: Frida   
Дата:   11-10-06 17:16

За брума:Аз пуснах линкове на снимки, чийто автори не познавам. А ти пусна линк на собствената си снимка! Селско!

за anybodygirl: не мога да редактирам първия пост, а и не искам. Нека да си говорим истините в очите! Аз нямам никаква причина да правя реклама след като не познавам авторите на снимките.



Публикацията е редактирана (11-10-06 17:18)
 Re: за конкурса Настроения
Автор: maddam111   
Дата:   11-10-06 17:17

пьрви пост не може да се променя...[smilie8]
 Re: за конкурса Настроения
Автор: Brummaker   
Дата:   11-10-06 17:18

Ти ПРЕСТЪПИ правилата Фридке - ПЪРВА !!!

както и да го погледнеш сега просто изместваш темата - и понеже е реклама, гледам и на моята снимка точките растат в момента ...

НЕЩО ДА КАЖЕШ ?

/отдавна не ми пука за точки, награди и т.н. - просто ти показвам, че преди да напишеш нещо е добре да помислиш.../

 Re: за конкурса Настроения
Автор: maddam111   
Дата:   11-10-06 17:19

[smilie5] Фрида, няма значение дали ги познаваш...[smilie5]
 Re: за конкурса Настроения
Автор: TpEcHaT   
Дата:   11-10-06 17:19

бе няма значение какви линкове са - твои, мои...

ама бабата според мен треа да го отнесе [smilie23]
 Re: за конкурса Настроения
Автор: ithilien   
Дата:   11-10-06 17:20

Frida, наистина не трябваше да пускаш снимките така, независимо дали са твои или на непознат човек. В случая е важното, че нарушаваш естествения ход на конкурса (независимо от лошата практика на гласуване за най-високооценените снимки). Точно затова според мен трябва при конкурсите да се крият точките.
 Re: за конкурса Настроения
Автор: Frida   
Дата:   11-10-06 17:20

Ще кажа, че се усра, бруме. Като не ти пука за точки и награда за кво ги пускаш в конкурсите? Селскооооооо!
 Re: за конкурса Настроения
Автор: Brummaker   
Дата:   11-10-06 17:21

Фидке, освен мен, още хора, гледам, ти казват да мислиш преди да пишеш [smile]
 Re: за конкурса Настроения
Автор: maldito   
Дата:   11-10-06 17:22

https://photo-forum.net/joro/emoticons/AvatarSmileyFencing.gif
темата си върви ....
резултат никъф[smilie18]

 Re: за конкурса Настроения
Автор: dau   
Дата:   11-10-06 17:23

Фридке не си права ...
не чакам да пуснеш нещо и да скачам

прочетох нещо не ми харесва какво си написала и си казвам мнението ...

и няма как да ме убедиш че ако Брума беше написал това което ти беше написала нямаше да скочиш ...

а аз пак щях да си кажа същото :)


Просто приеми че можеш понякога и ти да се объркаш и да не си права...

не е толкова трудно да кажеш сбърках с тази тема извинявайте ...

няма да те разпънем на кръст после ...
 Re: за конкурса Настроения
Автор: maddam111   
Дата:   11-10-06 17:24

Бруме,
айде сега отстьпи като джентьлмен и си редактирай поста сьс снимката, викам аз [smilie3]
Разбрахме, че "кака Фридка" е сбьркала, ама и ти не падна по-долу....[smilie8]
 Re: за конкурса Настроения
Автор: Brummaker   
Дата:   11-10-06 17:24

а а има то има - премина се на лични нападки [smilie18] [smilie18]

 Re: за конкурса Настроения
Автор: AnyBodyGirl   
Дата:   11-10-06 17:24

аха, това не е най-важното, но за надутите рейтинги отказвате да си говорим[smilie3] ми карай, аз така на майтап, продължавайте по същество без мен, аз напоследък тук повече се забавлявам, от колкото да виждам кой знае какви велики работи.
Защото за съжаление нито тази тема, нито каквато и да е друга ще промени нашенския ни манталитет. Това е за мен. Като в този манталитет - подчертавам автори и от двата отбора и от А и от Б. Но явно темата за фалшивите гласове е табу, защото явно е станала скрито и задължително явление в този форум[smilie3]
 Re: за конкурса Настроения
Автор: Synthy_xxx   
Дата:   11-10-06 17:24

има резултат бе, вече втори пакет солети отидоха [smilie25]
 Re: за конкурса Настроения
Автор: Frida   
Дата:   11-10-06 17:27

Казах, квото имах да кажа и пак се подписвам! Който има мозък да мисли, който няма мозък, да се оправя сам. Довиждане, имам личен живот след 5 и 30.
 Re: за конкурса Настроения
Автор: ithilien   
Дата:   11-10-06 17:27

лошото не са точките, лошото е че в последните 2 седмици се пуснаха около 21684835 теми, в които основното нещо беше, че всичкии се караха, дори и до много груби обиди и псувни се достигаше.
 Re: за конкурса Настроения
Автор: Brummaker   
Дата:   11-10-06 17:27

Мадам, с удоволствие бих отстъпил !

И бих си редактирал линка към снимката, но тук има друг тънък момент :

не харесвам когато някой се има за безсмъртен и дори раздава квалификации на ляво и на дясно - в тези случаи мачкам като валяк [smilie5] особено когато има и повече права от "простосмъртните" !!!

защото е добре от време на време да не се взема на сериозно човек ... добре е не само за него - за всички е добре [smilie24]

а иначе - и снимката си бих изтрил - пука ми ....

 Re: за конкурса Настроения
Автор: AnyBodyGirl   
Дата:   11-10-06 17:28

МММ доядоха ми се солети[smilie8] хихихи,[smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: за конкурса Настроения
Автор: maddam111   
Дата:   11-10-06 17:30

Brume,
сефте...![smilie8]
това не е от вчера и няма да се промени...даже се чудя защо си пуснал в конкурс [smilie11]
[beer]
 Re: за конкурса Настроения
Автор: AnyBodyGirl   
Дата:   11-10-06 17:31

Долетя, пусна мухата и отлетя, оставяйки многоточия... по въпроси, които няма да се разрешат никога в този Форум. Бря, бря, да живее веселбата
 Re: за конкурса Настроения
Автор: Brummaker   
Дата:   11-10-06 17:33

Мадам,

конкурсите са си чиста проба ташак [smile]

Но не мога да търпя това, някой с повече права от другите да раздава "правосъдие" а сам ПЪРВИ ДА НАРУШАВА ПРАВИЛАТА !

И не само тук, навсякъде съм непримирим с това, ти питай в работата какви неща станаха , ха ха ха - но там доброто победи [beer] [beer]

да видим тук .... от това ще спечели само любимата ни фотография [smile]

[beer] [beer]

 Re: за конкурса Настроения
Автор: vampyr   
Дата:   11-10-06 17:35

emi anonimnostta na edna snimka se naruchi, bi sledvalo da se iztrie
 Re: за конкурса Настроения
Автор: ithilien   
Дата:   11-10-06 17:37

Батман, супермен, черният паток, светкавицата, костенурките нинджа, инч хай - частен детектив,..Brummaker ....
Всичките добри герои в битка срещу злото във форума :)

.. на злото ще смачкат фасона, за да бъде весел и с песен денят ...

[smilie25] [smile]
 Re: за конкурса Настроения
Автор: Brummaker   
Дата:   11-10-06 17:38

не на една, на повече се наруши, но аз питам :


КОЙ ПРЪВ НАРУШИ ПРАВИЛАТА ? и този ли човек трябва да има повече права от всичко други тук ?

а сега видях и че под въпросната снимка има сериозен технически коментар от Кака Фридка ....


е, как да не се весели човек ?!

 Re: за конкурса Настроения
Автор: TpEcHaT   
Дата:   11-10-06 17:38

babata [smilie23]
 Re: за конкурса Настроения
Автор: vampyr   
Дата:   11-10-06 17:39

admin :
snimkata na brummaker bi triabvalo da byde iztrita

po temata :
suglasen sym s Frida.
 Re: за конкурса Настроения
Автор: maddam111   
Дата:   11-10-06 17:39

ква е тая баба бе? [smilie11]
а дайте линк и кажете автора [smilie5]
 Re: за конкурса Настроения
Автор: AnyBodyGirl   
Дата:   11-10-06 17:40

Ари и аз си напрафи реклама, хахахах голем майтап, я ся да питам аз тук КОРИФЕИТЕ да фанат и хубу да намерят кусурите на тоз тук боклук. https://photo-forum.net/i/455805&USER_ID=28513Защото беше у анонимния конкурс мхм имаше знайш ли колко точки май 10 или нещо такова първия ден - та да попитам аз толкова ли е лошо, всъщност всичко тук е майтап, това е истината.[ezik] Поне си праи реклама извън конкурса де, уф, че съм плямпало....[ezik]
 Re: за конкурса Настроения
Автор: Brummaker   
Дата:   11-10-06 17:42

vampyr [smilie24] [smilie24]

прав си, да се изтрие !

и тогава остава въпросът кой пръв наруши правилата и какви последствия ще има за него !

[smilie7]

 Re: за конкурса Настроения
Автор: masteral   
Дата:   11-10-06 17:42

Frida, може и да си права, но тук направи реклама на снимки в конкурс с правила /не можеш да ме убедиш, че не е тенденциозно/! [smilie23]
 Re: за конкурса Настроения
Автор: TpEcHaT   
Дата:   11-10-06 17:43

nema da davam konkretni linkove i imena
ne ba4kam za DS
ama ne mi e kef da se bazikat nyakoi hora s myastoto , kadeto si prekarvam kafepauzite [smilie5]

cykni na reiting-a na konkursa i sha vidish
tolkova li ti e slojno?
 Re: за конкурса Настроения
Автор: maddam111   
Дата:   11-10-06 17:43

Бруме,
да ти е за урок да не пускаш в конкурси [smilie3]

показно на мускули ....[smilie23]
 Re: за конкурса Настроения
Автор: AnyBodyGirl   
Дата:   11-10-06 17:44

ариииии войната се почна, пак има за и против, аз отивам за цигари, като се върна шъ вида резултатЪ[smilie2]
 Re: за конкурса Настроения
Автор: TpEcHaT   
Дата:   11-10-06 17:44

strashen bazik - gledam oshte poznati snimki naokolo [smilie5]
 Re: за конкурса Настроения
Автор: AnyBodyGirl   
Дата:   11-10-06 17:46

треснат, споко, аз я извадих от конкурса бъъъ, да не съм луда да си крия снимка, която харесвам цял месец, зарад някъв си безмислен конкурс
Хихих, въпросът е сложен, Що е то анонимност и има ли почва тя у наше село - българско, отговаря ли ни на манталитета[smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: за конкурса Настроения
Автор: Brummaker   
Дата:   11-10-06 17:47

Мадам,

споделям мнението на ТРЕСНАТ - мразя да ми "трият сол " в мястото където се забавлявам на тема фотография ...

затова - бой по канчето до край [smilie5]

който не мисли и с лека ръка прекрачва правилата - да си го отнесе ...

 Re: за конкурса Настроения
Автор: maddam111   
Дата:   11-10-06 17:47

,,,отива да тьрси бабата да му се не види...
 Re: за конкурса Настроения
Автор: ithilien   
Дата:   11-10-06 17:48

AnyBodyGirl - драснах ти едно съобщение да те питам нещо
 Re: за конкурса Настроения
Автор: TpEcHaT   
Дата:   11-10-06 17:50

Topalova,
ai odi za katran ma [smilie21]

taa baba yavno ima nekav tvyrd rating ot 300 parcheta, nezavisimo kak i kyde ya pusnat [smilie18]
 Re: за конкурса Настроения
Автор: AnyBodyGirl   
Дата:   11-10-06 17:52

бе за ква баба си гоФОРИТЕ Фие Бе, аз нИ разбира бе, не от тук[cool]
 Re: за конкурса Настроения
Автор: ithilien   
Дата:   11-10-06 17:52

сещам се за коя баба иде реч, видях я на няколко пъти, ма не заслужава чак толкоз внимение.
 Re: за конкурса Настроения
Автор: maddam111   
Дата:   11-10-06 17:55

треснат та треснат ...[smilie5]
 Re: за конкурса Настроения
Автор: юнга   
Дата:   11-10-06 17:55

Не видях настроение във фаворита на Фрида.
Рекламата на конкурсни снимки е ясна.
Разбра се още кой има мозък и кой не, кой е отворен и кой захлюпен, според авторката на темата.
Сега мисля за други неща.
Дали пък няма някаква цикличност при упражняването на меторския тон на авторката на темата и какво го предизвиква?
Чудя се, как ли се казва това?
Например - Цикло(какво?).
Моля ако някой се сети да помага!
Само така можем да си изясним проблема, а после може спокойно да обсъдим как се отразява техническото изпълнение на една любителска снимка на настроението което излъчва?
При това с извънконкурсни примери.
 Re: за конкурса Настроения
Автор: AnyBodyGirl   
Дата:   11-10-06 17:58

Аре, чао, не стигнахме до консенсус и решения, както и очаквах, но поне реклама на конкурсни снимки верно направихме, трябва да черпят авторите...аз отивам да се забавлявам на по-интересни места, приятна ви вечер
 Re: за конкурса Настроения
Автор: maddam111   
Дата:   11-10-06 18:02

Tresnatiq,
да беше пуснал направо снимката тук да я гледаме...[smilie5]
сигур е заразно....[smilie8]
 Re: за конкурса Настроения
Автор: TpEcHaT   
Дата:   11-10-06 18:05

koe bre
nema mu praa reklama [smilie5]
 Re: за конкурса Настроения
Автор: maddam111   
Дата:   11-10-06 18:06

[smilie18] само малко...колкото да стигне 400 [smilie3]
 Re: за конкурса Настроения
Автор: asahi   
Дата:   11-10-06 18:08

М А Ф И Я
 Re: за конкурса Настроения
Автор: TpEcHaT   
Дата:   11-10-06 18:12

ako napravi 400 sha pusna tema [smilie21]
 Re: за конкурса Настроения
Автор: Brummaker   
Дата:   11-10-06 18:15

и ...без реклама [smilie5]

 Re: за конкурса Настроения
Автор: kali222   
Дата:   11-10-06 18:34

За стадния тип гласуване съм съгласна, както и, че призив да не се допуска такова нещо е нужен.
Не е редно да се дават конкретни примери в текущ конкурс, според мен, колкото и да му се иска на човек да подкрепи апела си с безспорни доводи.



Публикацията е редактирана (11-10-06 18:35)
 Re: за конкурса Настроения
Автор: ukk   
Дата:   11-10-06 18:56

глас народен - глас Божи :-))
 Re: за конкурса Настроения
Автор: dkork   
Дата:   11-10-06 19:01

офффф и аз пропуших......
 Re: за конкурса Настроения
Автор: duni   
Дата:   11-10-06 20:52

pi4ove ne se kosete snimkate sa moi i gi iztrih
i sory ako sym narushil pravilata no si mislia 4e e napylno vyzmozno niakakva baba da byde snimana ot pove4e ot edin 4ovek
[beer]
 Re: за конкурса Настроения
Автор: fundamental   
Дата:   11-10-06 21:11

за мен фрида си е права [smilie24] за примерите ..... хем е кофти да се дават, щото здраво се помпят след това, но пък без пример [smilie11] относно настроението, хммм.... настроение е всичко. никой не може да ме убеди, че примера на фрида няма такова. състояния всякакви. смятам също, че бруммейкър, трябва да изтрие снимката си. дайте сега всеки участник да даде пример със своя снимка[smilie23] всеки който участва в конкурса си харесва снимката и вижда в нея настроение. брум'а наруши анонимността на конкурса, като е единствен в случая. никой друг не даде пример със своя фотография.
бунтарска тема, която ще се забули естествено, но самата постъпка на фрида ме изкефи [smile]
а .... да не забравя. дау (често ги бъркам с тау) има доста хаплив език, който отдавна ми се е запечатал в съзнанието. служебно му избирам средния [smilie19]
 Re: за конкурса Настроения
Автор: slivenski   
Дата:   11-10-06 21:14

Бабата [smilie5]



Публикацията е редактирана (11-10-06 21:17)
 Re: за конкурса Настроения
Автор: fundamental   
Дата:   11-10-06 21:17

най-дългата песен [smilie5]
 Re: за конкурса Настроения
Автор: Neli78   
Дата:   11-10-06 21:19

най-дългата беше май на напалм дет
 Re: за конкурса Настроения
Автор: fundamental   
Дата:   11-10-06 21:20

може [smilie24]
 Re: за конкурса Настроения
Автор: fundamental   
Дата:   11-10-06 21:20

тази е 4 секунди [smilie8]
 Re: за конкурса Настроения
Автор: vampyr   
Дата:   11-10-06 21:21

fundamental[smilie24]
 Re: за конкурса Настроения
Автор: Стоев   
Дата:   11-10-06 21:28

vampyr написа:

> admin :
> snimkata na brummaker bi triabvalo da byde iztrita
Чукча - Писател, чукча не читател [smilie19] [smilie19] [smilie19]

Снимка с нарушена анонимност у Този Конкурс може да не спечели награда, но има право на участие в Изложба - аз питах вече у Темата за Конкурса, ама кой да чете...[ezik] [ezik] [ezik] [ezik] [ezik] [smilie5]


"Конкурсът е анонимен, снимки участващи в други конкурси и публикувани на други сайтове няма да могат да участват в разпределението на наградите. Срокът на конкурса е два месеца - от 30 август до 31 октовмри, като след това ще има 10 дни само за гласуване. Организаторите нямат право да участват в разпределението на наградите."

 Re: за конкурса Настроения
Автор: vampyr   
Дата:   11-10-06 21:31

ahahah
stoev
[smilie18]
 Re: за конкурса Настроения
Автор: ithilien   
Дата:   11-10-06 21:31

fundamental - в тоя конкурс не става дума за всякакви настроения а само за снимки носещи добро и ведро настроение. Това си го пише в правилата.

А за анонимността - снимките които показа фрида са си анонимни, но това не пречи факта, че тя ги показа привлече внимание към тях и да се увеличи гласуването за тях.
 Re: за конкурса Настроения
Автор: Стоев   
Дата:   11-10-06 21:31

Да допълня, че мразя да се редактирам - можеш да качиш и известна своя снимка, "Най- добрите снимки, които отразяват жизнерадостно настроение, ще участват в постоянна благотворителна изложба в новоремонтираното крило на Неврохирургията в Пирогов, а авторите им ще получат специална грамота."

Някъде да пише за триене на жизнерадостни снимки?[ezik] [ezik] [ezik] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: за конкурса Настроения
Автор: cerebellum   
Дата:   11-10-06 21:34

Не мога да повярвам как хора, които се занимават с фотография от сума време, разискват такива неща. Също така не мога да повярвам, че някой не го интересуват точките, най-малкото заради самолюбие някакво, още повече ако участва в конкурси, или си слага снимки в избрано за гласуване.
Въпроса е какво е най-важно за човек, точките или да се развива, няма смисъл да се твърди, че точките нямат значение.
Занимавайте се с по-позитивни неща, а не с глупости.
 Re: за конкурса Настроения
Автор: Стоев   
Дата:   11-10-06 21:35

Ние се занимаваме и мислим позитивно де[smilie5] [beer]
 Re: за конкурса Настроения
Автор: Стоев   
Дата:   11-10-06 21:36

тук като гледам....[smilie5]
 Re: за конкурса Настроения
Автор: Стоев   
Дата:   11-10-06 21:36

Ари.....
 Re: за конкурса Настроения
Автор: vampyr   
Дата:   11-10-06 21:36

bam[smilie5]
 Мимик
Автор: Стоев   
Дата:   11-10-06 21:36




















 Re: за конкурса Настроения
Автор: cerebellum   
Дата:   11-10-06 21:36

Така и не разбрах, кой може да гласува за снимки в конкурсите. Ако мжое някой да сподели. В условията на конкурса не пише кой може да гласува.
 Re: за конкурса Настроения
Автор: Стоев   
Дата:   11-10-06 21:37

Тоз ма изпревари [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
Вампър[ezik] [smilie5] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer]

 Re: за конкурса Настроения
Автор: ithilien   
Дата:   11-10-06 21:38

cerebellum, това е конкурс бе бате, тука точките определят победителя, не можеш да го определиш по сините му очи ;) Кат нещеш точки не слагай снимки за конкурса - хората обаче явно искат нещата им да бъдат в изложбата и затова искат точки.
 Re: за конкурса Настроения
Автор: cerebellum   
Дата:   11-10-06 21:40

Абе питам що не мога да гласувам за снимки от конкурсите. Не разбирам какви ги говориш честно казано.
 Re: за конкурса Настроения
Автор: Стоев   
Дата:   11-10-06 21:43

"В конкурса могат да гласуват всички регистрирани до момента на обявяването му. "

 Re: за конкурса Настроения
Автор: vizov   
Дата:   11-10-06 21:44

Абе като цяло темата изобщо не е уместна. Един форумец напуска подобни теми наскоро, ама беше оплют тотално, щото все пак нямаше такова положение във форума.
Пуста му работа, с цялото ми уважение към Фрида и останалите, които мислят като нея. Писна ми някой да ми обяснява кое точно било хубаво и кое трябва да ми харесва и колко неговия вкус е най-добър. Всеки има своя собствена гледна точка и не виждам защо някой винаги трябва да налага мнението си?
И само да уточня: говоря за принципа, а не конкретно за тези снимки.

 Re: за конкурса Настроения
Автор: cerebellum   
Дата:   11-10-06 21:46

еми аз съм регистриран на 11.08 и не мога да гласувам. Доколкото виждам конкурса е започнал на 30.08
 Re: за конкурса Настроения
Автор: vampyr   
Дата:   11-10-06 21:47

koi ti obiasniava i kakvo, vizov?
az sushto ne obicham da me pouchavat, no kato cheta gore frida e napisala, che MOLI i uchtivo se izviniava predvaritelno; prosto obrushta vnimanie na fenomen ot FF...Ne mi zvuchi kato nalagane na mnenie.
 Re: за конкурса Настроения
Автор: fundamental   
Дата:   11-10-06 21:48

тук става въпрос за тенденциозност визов. за стадо, което пасе само от рейтингованите снимки в който и да е конкурс[smile]
 Re: за конкурса Настроения
Автор: Стоев   
Дата:   11-10-06 21:49

(сеща се как пита навремето каква е идеята на една снимка с тема...май у Зоната беше..)[smilie21] [smilie21] [smilie21]

 Re: за конкурса Настроения
Автор: maddam111   
Дата:   11-10-06 21:53

...и после рейтингьт и точките нямали значение...[smilie5]
Направо сьн не ви лови някои си мисля аз [smilie8]
 Re: за конкурса Настроения
Автор: vizov   
Дата:   11-10-06 21:53

Е да де, ама аз пък говоря за неприемането на чуждата гледна точка. А между другото човека си е стадно животно и самоцелното бягане от тази истина не води до нищо съществено.

И на свой ред моля за извинение за по-острия тон в предишният ми пост. Не трябваше да бъде точно такъв.

 Re: за конкурса Настроения
Автор: vampyr   
Дата:   11-10-06 21:55

:)
chujdata gledna tochka podleji na komentar v ramkite na edna diskusia, bez napadki i nameci; mislai, che tova beshe celta na frida, makar che az ne bih se angajiral da govoria na obshtestvoto i da go molia po nachina , po koito frida g pravi, no tva pyk si e neina rabota :)
 Re: за конкурса Настроения
Автор: Стоев   
Дата:   11-10-06 21:59

vizov написа:

...Пуста му работа, с цялото ми уважение към Фрида и останалите, които мислят като нея...
И аз уважавам малцинствата[smilie24] [smilie21] [smilie21] [smilie21]

 Re: за конкурса Настроения
Автор: ithilien   
Дата:   11-10-06 22:00

целта на фрида беше да покаже как всички са се водили масово един за друг и са гласували за "гадната" плоска калинка, а не са гласували за добрата черно бяла снимка. Като с това ни каза че не трябва да гласуваме за тая гадна калинка, а че трябва да гласуваме за готяните черно бели снимки. Което си е налагане на мнение, и поучаване както и да го погледнеш (въпреки че аз определено не харесвам калинката, и оценявам достойствата на другата снимка). Само че това в момента са снимки от текущ конкурс , и е крайно неуместно да се насочва вниманието към тях, защото лоша реклама или не - реклама си е, и на двете снимки точките набъбват. Дори резултата се обръща. А това си е вмешателство в хода на конкурса.
 Re: за конкурса Настроения
Автор: slivenski   
Дата:   11-10-06 22:01

https://photo-forum.net/joro/emoticons/mam16.gif https://photo-forum.net/joro/emoticons/mam16.gif https://photo-forum.net/joro/emoticons/mam16.gif https://photo-forum.net/joro/emoticons/mam16.gif https://photo-forum.net/joro/emoticons/mam16.gif https://photo-forum.net/joro/emoticons/mam16.gif https://photo-forum.net/joro/emoticons/mam16.gif
 Re: за конкурса Настроения
Автор: AnyBodyGirl   
Дата:   11-10-06 22:03

Сливенски, това дет си подредил ОбщИстФо ли е[smilie18] [smilie18] [smilie18] [ezik]
 Re: за конкурса Настроения
Автор: nsirakov   
Дата:   11-10-06 22:13

Бруме винаги ще има Избрани...[smilie24] [smilie24]

Фрида сори - ама калинката дори и блърната е с по-добро настроение отколкото тази черната... вс епак доколото помня в болница ще с еокачват тези снимки - да се разведряват болните... мислиш ли че ще е приятно да виждат тъга, смърт и депресия ( аз поне това виждам в тази снимка!)

[thankyou] [thankyou] [smilie24] [beer] [ezik] [shtrak]
 Re: за конкурса Настроения
Автор: maddam111   
Дата:   11-10-06 22:15

що бе- пирогов ще стане Арт-болница [smilie5]
 Re: за конкурса Настроения
Автор: Стоев   
Дата:   11-10-06 22:20

"През м. август завърши ремонтът в клиниката по неврохирургия на болница "Пирогов". Благодарение на усилията на дарители и спомоществуватели, всяка година, повече от 3500 души ще бъдат лекувани при най-съвременни условия.
Но какво са светлите и просторни, ремонтирани помещения без красиви и създаващи настроение снимки?"


Не цапайте Идеята де - няма нарушения на Регламента досега - който покаже добра снимка ще участва поне в Изложбата, ако се избере снимката [ezik] [smilie5] [beer]

 Re: за конкурса Настроения
Автор: cerebellum   
Дата:   11-10-06 22:21

То конкурса се казва Настроения, а не добри настроения. Иначе съм съгласен с ники, че в болницата е хубаво да се сложат снимки, които носят добро настроение, оптимизъм, усмивка итн. Макар че като гледам челото в класацията това не е точно така. Не коментирам качеството на снимките, а предназначението им.
 

 Тази тема е затворена