Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 За какво служи рейтинг А?
Автор: alcho   
Дата:   11-10-06 14:22

Това наистина е въпрос.След като от него нищо не зависи, за какво служи рейтинг А

 Re: За какво служи рейтинг А?
Автор: darksorrow   
Дата:   11-10-06 14:22

за да има повече теми. всички ни кефят. жадуваме за следващата [smilie8]
 Re: За какво служи рейтинг А?
Автор: GenaDP   
Дата:   11-10-06 14:27

Да дига самочувствието на тея, дето не са дорасли до рейтинг Б
 Re: За какво служи рейтинг А?
Автор: martin-dm   
Дата:   11-10-06 14:29

не ви ли писна https://photo-forum.net/joro/emoticons/stop1.gif
 Re: За какво служи рейтинг А?
Автор: zaiko   
Дата:   11-10-06 14:30

//офф

Гена, това ДП верно ли идва от "Диво Прасе"? [smilie8] Чух го в една песен затова [cool]

 Re: За какво служи рейтинг А?
Автор: dilov   
Дата:   11-10-06 14:33

Аве няма ли един математик и статистик да се заеме с логиката на пускане, показване, гласуване и прочие, че да стане форум и за любители и за професионалисти? [smilie11]
 Re: За какво служи рейтинг А?
Автор: maddam111   
Дата:   11-10-06 14:38

на мен админ ми отговори, че служи , за да се видят по-лесно хубавите снимки![smilie3]
не дава кворум, но явно е показател за качество, в което има голяма доза противоречие.

и аз не виждам смисьл от оценяването на А в този случай, но админи си имат причина да го дьржат.
Иначе ми звучи добре А рейтинг да отпадне, да оценяват само Б и да няма такива видове точки, разделени с черта! Който сьбере определен брой точки от оценяващите, да получава правото да Оценява- просто и ясно ми се струва- и справедливо.
 Re: За какво служи рейтинг А?
Автор: TpEcHaT   
Дата:   11-10-06 14:40

prekratete glasuvaneto i obyavete rezultata [smilie21]
 Re: За какво служи рейтинг А?
Автор: dephil   
Дата:   11-10-06 14:41

alcho

Това ли е наистина твоя въпрос, свързан с Фотографията - това ли е най-важното нещо, свързано със снимането, което те вълнува, та наранената ти и изтерзана от въпроси и противоречия душа откри цяла тема да се изплаче пред всички?!

Ихбемамамустара - ама как пък нито един завалия от тия, дето пишат малоумно-сополиви теми за демокрацията, правата и точките, но най-вече - за да изходят пред всички нараненото си амбициозно его, та как нито един от тези завалии не земе, па да се излъже да попита - трудно ми е да снимам това и това, искам да знам това и това, как става онова, защо се получава едик-как-си?!

М? Кажи ми бе, мили alcho - защо за теб рейтинг А е най-важния въпрос по отношение на снимането, та задаваш него, а не някой друг?
 Re: За какво служи рейтинг А?
Автор: darksorrow   
Дата:   11-10-06 14:43

на най-рейтинговите снимки на алчо има куче, котка и цици.

ФФ style [smilie24]
 Re: За какво служи рейтинг А?
Автор: maddam111   
Дата:   11-10-06 14:45

Кой е казал, че за Алчо това е най-важния вьпрос за фотогтафията- темата е за правилата на сайта, а не за Фотографията [smilie8]
Колкото пьти сьм питала за нещо свьрзано с фотография са ме пращали на курс, на изложба, на кино, за домати....тва е друга тема [smilie5]

ПП: ще затворят темата, споко [smilie3]



Публикацията е редактирана (11-10-06 14:51)
 Re: За какво служи рейтинг А?
Автор: dkork   
Дата:   11-10-06 14:53

сега последно може ли тука да се пита или неможе ...или да снимаме под строй...
не алчо , не аз измислихме точките ....що ги има като има снимки ..да ни разделят и да се караме ...
ми да снимАМЕ ..било то и оцъклени кученца ...да живей кУмпозицията...
днес сефте ша кача и аз снимка ....нали се учим от великите ..делфитУУУУ тази в твоя чест
 Re: За какво служи рейтинг А?
Автор: alcho   
Дата:   11-10-06 14:55

Не! Просто питам! Имам чувството че някои хора седят на форума и само си търсят някого да оплюят. На мен отговорът на Генд ДП ми даде яснота.Замислих се доколко е удачно да има два рейтинга. Явно има смъсъл. А колкото до dephil зададох ЕДИН въпрос на форума на фотофорум и не съм роптал нито за за демокрация, правата и точките. А въпросът възникна след като видях тази снимка https://photo-forum.net/i/442834&USER_ID=32322
 Re: За какво служи рейтинг А?
Автор: AnyBodyGirl   
Дата:   11-10-06 15:10

Хи, хи, два дена ме няма никаква и кво, войната на таралежите продължава, ега си, добре, че си говорите през екрани, иначе щяхте да се изтрепете за тия точки, за какво са ви тия точки. Отбор А срещу Отбор Б - до кога ще се дуаелирате? Не ви ли писна?[smilie23]
 Re: За какво служи рейтинг А?
Автор: mr-drone   
Дата:   11-10-06 15:39

за да няма още 1000 теми от сорта на "Не мога да качвам, а сега не мога и да гласувам, трия си снимките и ще изчезна БЕЗКРАЙНО" :)

 Re: За какво служи рейтинг А?
Автор: Junior   
Дата:   11-10-06 15:43

служи за гъз, макар, че малко ръби...
 Re: За какво служи рейтинг А?
Автор: Junior   
Дата:   11-10-06 15:44

без втората запетайка... запетайки по плочките в кенефа...
 Re: За какво служи рейтинг А?
Автор: TpEcHaT   
Дата:   11-10-06 15:46

I take your words and try them on
Yeah, it's a perfect fit, boy
You tell me one size fits us all
Yeah, like an old straightjacket
Well, tell me why I'm so afraid
All my words are spoken
All my words are spoken
All my words are spoken
In a stolen prayer [smilie21]
 Re: За какво служи рейтинг А?
Автор: dephil   
Дата:   11-10-06 15:59

Ами и аз просто питам alcho - интересна ми е логиката на някой, който пита не това, което наистина го интересува и би му било полезно, а пита нещо съвсем друго.

Също ми е интересна и логиката на човек, който задава първия си въпрос на форума не за това дали и как може види/пробва/научи, а - в какъв контекст ще бъде оценяван.

Радвам се, че си получил своя отговор, обаче.


dkork -
че си писател, а не читател - личи отдалеч :) Но, след като всички можем да питаме - питам и аз.
Ето - и ти и алчо получихте своя отговор за смисъла от рейтинг А.

Аз все още се дивя, обаче, на твоите отговори. Точките казваш, те гневят, вадят очите и ти пречат да си снимаш..
Интересно.
 Re: За какво служи рейтинг А?
Автор: delchev   
Дата:   11-10-06 16:09

разправях аз, че от рейтинг А няма никакъв смисъл и трябва да се махне, ама ей на... [smilie5] [smilie5] [smilie5]

направо настанаха Срах и Омраза във ФФ..[ezik]
 Re: За какво служи рейтинг А?
Автор: stoyan_5   
Дата:   11-10-06 16:12

Не сте прави!
Не пропускам да видя всеки ден номинираните снимки в рейтинг А.
Масовият вкус никога не греши.
Често се радвам на прекрасни подбрани снимки.
Виж, в рейтинг Б нещата седят непроменени с дни, че дори и със седмици.
Освен това не виждам нещо чак толкова интересно или стилно там.
 Re: За какво служи рейтинг А?
Автор: icicle   
Дата:   11-10-06 16:21

рейтинг А е за цици
рейтинг Б - за Артцици с фотошоп

к`во не ви е ясно?!

[smilie25]
 Re: За какво служи рейтинг А?
Автор: stoyan_5   
Дата:   11-10-06 16:22

ИциЦи,
Много си прав!
[smilie5]
 Re: За какво служи рейтинг А?
Автор: охо   
Дата:   11-10-06 16:26

TрЕсНаТ,

Alice Cooper RULZZ [beer]
 Re: За какво служи рейтинг А?
Автор: Damajanoff   
Дата:   11-10-06 21:36

Ето и най-смисленият отговор

Защото когато качиш снимка и я пуснеш за гласуване, кон отива до Галя от Сатен и иска кетчуп за размяна на картички югиОХ, когато потребител натисне оценка то клавиетурата на самолет е от пластмаса и естествено винаги зелена, но черупка от охлюв не дава бут на крава и перо от сладка солета, за двама работници от канавка и кенгуру.
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена