Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Organisirane na photoizlojba
Автор: Kalrla   
Дата:   11-10-06 12:24

Blagodarq na vsi4ki vi za otgovorite!

Vysyshnost vyprosa mi se prevyrna v obqva i obqvata vyv vypros:) Tyi kato ve4e osysnah na praktika, 4e moga da izpolzvam prostranstvoto vyv foruma za obqvi eto malko pove4e informaciq za izlojbata:

Ideqta na izlojbata e da "razkazva" za gradskiq jivot v Bylgariq, da spodelq "prikazkli" ot/za gradskiq transport, ulicata, kvartala, spirkata, peikata v parka, liceto/rycete na bezdomnika spqsht na neq, da portretira vsekidnevieto ni, da ulavq uniklanostta na povtarqshtioto se ejednevno deistvie.(zadavam razteglivo-poeti4ni parametri za da ostavq svobodno prostranstvo za vyobrajenieto i inovativnostta vi:).
Izlojbata shte e kolektivna(t.e vseki avtor shte u4astva s po nqkolko svoi snimki).
A pod mladi(dumichkata koqto vi razvylnuva tolkova mnogo) avtori imam predvid avtori, koito ne sa otdavna nalojili se imena vyv fotografiqta i izpolzvat syvremeni pohvati pri obrabotka na rabotite si.
Proqvqvashtite interes biha me ulesnili mnogo ako mi izprashtqt snimki, koito smqtat, 4e sa podhodqshti za temata i kontakt(email, isq, telefon).
Molq proqvqvaite tyrpenie, shte se svyrja s vseki edin ot vas, no mi e nujno malko vreme.


Pozdravi
Karla

Отговори на това съобщение
 Re: Organisirane na photoizlojba
Автор: kadar   
Дата:   11-10-06 12:38

Къде мислиш да показваш тази изложба ?

Отговори на това съобщение
 Re: Organisirane na photoizlojba
Автор: zaiko   
Дата:   11-10-06 12:39

опс, обърках се [smilie8]

Имаш мейл [cool]



Публикацията е редактирана (11-10-06 12:49)

Отговори на това съобщение
 Re: Organisirane na photoizlojba
Автор: luboar   
Дата:   11-10-06 12:44

Калрла, завърза ми се езика докато ти произнеса ника[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Organisirane na photoizlojba
Автор: gesh75   
Дата:   11-10-06 12:59

Благодаря на всички ви за отговорите!

Възъшност въпроса ми се превърна в обява и обявата във въпрос:) Тъй като вече осъснах на практика, че мога да използвам пространството във форума за обяви ето малко повече информация за изложбата:

Идеята на изложбата е да "разказва" за градския живот в България, да споделя "приказкли" от/за градския транспорт, улицата, квартала, спирката, пейката в парка, лицето/ръцете на бездомника спящ на нея, да портретира всекидневието ни, да улавя униклаността на повтарящиото се ежедневно действие.(задавам разтегливо-поетични параметри за да оставя свободно пространство за въображението и иновативността ви:).
Изложбата ще е колективна(т.е всеки автор ще участва с по няколко свои снимки).
А под млади(думичката която ви развълнува толкова много) автори имам предвид автори, които не са отдавна наложили се имена във фотографията и използват съвремени похвати при обработка на работите си.
Проявяващите интерес биха ме улеснили много ако ми изпращят снимки, които смятат, че са подходящи за темата и контакт(емейл, изя, телефон).
Моля проявявайте търпение, ще се свържа с всеки един от вас, но ми е нужно малко време.


Поздрави
Карла

Отговори на това съобщение
 Re: Organisirane na photoizlojba
Автор: Kalrla   
Дата:   12-10-06 12:50

В градовете Хале, Лайпциг, вероятно и Берлин.

Отговори на това съобщение
 Re: Organisirane na photoizlojba
Автор: Prakticar   
Дата:   12-10-06 12:58

Аз само да питам.
Какво значи "и използват съвремени похвати при обработка на работите си." ?
Че напоследък за най-модерни се смятат похватите използвани в средата на миналия век.

Отговори на това съобщение
 Re: Organisirane na photoizlojba
Автор: karameltsche   
Дата:   12-10-06 14:49

Kalrla, a ti kade se namirasch? As sam v Leipzig... Dai da napravim njakakva vraska! [smilie24] [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Organisirane na photoizlojba
Автор: delchev   
Дата:   12-10-06 16:00

Карла, имаш ЛС

Отговори на това съобщение
 Re: Organisirane na photoizlojba
Автор: laer   
Дата:   13-10-06 01:33

имаш л.с.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна