Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Мастила-заместители за принтери Canon
Автор: jordan82   
Дата:   10-10-06 23:17

gerimo2, би ли се аргументирал кое точно е простотия от това, което казах или просто така си приказваш [smilie3]? Целта на този форум образователна, а не оплюваща. Ако мислиш, че бъркам някъде - поправи ме, нека има дискусия (никой не е безгрешен). Хората четат, за да научат нещо, а не да следят сеири. За сеирите има новинарски емисии.
P.S. надявам се поне с Блясък си съгласен, с мен като не си [smilie5] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Мастила-заместители за принтери Canon
Автор: Блясък   
Дата:   10-10-06 23:54

( само минавам )

Отговори на това съобщение
 Re: Мастила-заместители за принтери Canon
Автор: rolla   
Дата:   11-10-06 00:28

На едно HP от сигурно 5 години му наливам само ментаци и си работи без грешка.Черната глава не спира но цветната я изпечата 2 листа на 3 месеца ,я не.Нито са се запушвали нито нищо.Всъщност сега разбирам ,че с неоригинални глави може да се получи нещо подобно,че дори и да се развали принтера[smilie11] ...хм.
А и да вметна за чиповете-на канона му взех оригинални глави и пак не ги разпознава и пише че няма мастило.Печата си де,но ламбите си светят.Модела е от тея 3в1 дето са-Pixma MP150.

Отговори на това съобщение
 Re: Мастила-заместители за принтери Canon
Автор: IDA   
Дата:   11-10-06 15:03

Моят мастилено струен принтер е HP 930C и съм се видял в чудо с касетите. Едно че са адски скъпи, ами и не работят, ако са стояли достатъчно дълго по рафтовете на магазините. Най-често им пресъхва зеленият цвят. Някой може ли да ми каже, дали тези касети могат да се пълнят с мастила (като гледам, са херметично затворени) и ако може, къде се прави това и колко струва за 38 мл. касета. И ако някой цвят не пуска, има ли начин да се отпуши? Ще съм ви много благодарен за полезна информация.

Отговори на това съобщение
 Re: Мастила-заместители за принтери Canon
Автор: jordan82   
Дата:   11-10-06 19:35

IDA, на много места могат да ти напълнят главите на принтера, а също и да отпушат запушените дюзи. Ако не намираш такова място около теб, обади се на 02/955 55 58 и питай - колегите ще те насочат [beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна