Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Твърде много злоба!!!
Автор: Моргот   
Дата:   04-10-06 13:29

Това което виждам тук е твърде много злоба и нищо повече. Напълно в стила за трупане на рейтинги който форума прокламира.

Аз НЕ СЪМ професионалист, но и повечето от вас не са. За сметка на това аз не си позволявам да оценявам професионалистите. Снимките които са взели наградите не ми харесват, но това си е мое мнение. Също така не ми харесват и много снимки от този форум които са взели голям рейтинг, а други с нисък определям за много добри.
Въпрос на вкус!


Отговори на това съобщение
 Re: Наградените снимки от конкурса на Germanos
Автор: Birqnka   
Дата:   04-10-06 14:06

Svetal, ако не се лъжа исках файла да е с големина 500 - 550 кб. И аз участвах, казаха ми, че една от снимките ми е номинарана за участие в изложбата, и че ще ме информират допълнително, не го сториха. Реших да попитам на мейл, да изпращам ли оригинал или във вид, който им е удобен, няма резултат! Няма да се натискам!
На мен ми направи и впчеталение, че темата на конкурса е "Горещо лято", а някой снимки са си направо ледени като тези:http://germanos-konkurs.com/?t=7&ph=2&p=1&sort=1&catID=0&s=зима&rID=2961
http://germanos-konkurs.com/?t=7&ph=2&p=1&sort=1&catID=0&s=зима&rID=2065
http://germanos-konkurs.com/?t=7&ph=2&p=1&sort=1&catID=0&s=зима&rID=2602
и много са другите, които въобще не отговарят.....

Отговори на това съобщение
 Re: Наградените снимки от конкурса на Germanos
Автор: охо   
Дата:   04-10-06 14:17

хм.. на мен ми стана ясно каква е работата още на втория ден, след като постнах 3 снимки за първия етап.. през тези 2 дена влизах и гледах и като видях какви снимки трупат тонове кликове, а пък други не получават и грам внимание спрях да следя конкурса..

Напълно съм съгласен с Brummaker-a, че журито стана за смях [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Наградените снимки от конкурса на Germanos
Автор: aura   
Дата:   09-10-06 12:29

Със или без съгласието на повечето съфорумци тук, изложбата вчера беше открита и наградите раздадени. При това участие имаха и някои от критикарите тук, обидени от недостатъчно отдаденото им внимание от страна на журито, както и други много добри работи, правени не само с GSM (както се твърдеше по-горе). Но както знаете, в изкуството субективният подход при оценяването е доста широко разпространен и за ваше успокоение само да ви кажа, че най-оплюваната награда - на публиката - е дело на професионалист, за каквито претендират повечето недоволни от организацията тук. Иначе изложбата си беше на ниво, поздравления на Germanos и честито на спечелилите любители! Следващия път е ред на професионалистите да докажат какво могат! От нас с GSM-те и сапунерките - толкова! [beer] [shtrak]



Публикацията е редактирана (09-10-06 12:40)

Отговори на това съобщение
 Re: Наградените снимки от конкурса на Germanos
Автор: tishovsx   
Дата:   09-10-06 12:44

Да жив и здрав "профито"...не, не искам да съм като него (неги рабирам тея работи)

Отговори на това съобщение
 Re: Наградените снимки от конкурса на Germanos
Автор: Neli78   
Дата:   09-10-06 12:51

честито. [beer]
а кой е професионалистът? [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Наградените снимки от конкурса на Germanos
Автор: TpEcHaT   
Дата:   09-10-06 13:00

Здравейте,

Радостни сме да Ви съобщим, че Вашата снимка "https://photo-forum.net/static/forum/2006-10/twvf1310.JPG
http://www.germanos-konkurs.com/upl/4f3cb162444a1082c0467513285e8691.jpg
" е сред номинираните от 2 етап на фотоконкурса на Germanos НЕЩО ГОРЕЩО.

Крайното решение на журито ще бъде обявено на сайта www.germanos-konkurs.com на 22 септември 2006 година. Отново напомняме, че за целите на изложбата, която

подготвяме в края на септември като официална церемония по награждаването, ни е нужен файл в резолюция 300 dpi и JPEG, TIF или RAW формат. Моля Ви да си

подготвите снимките си в този формат, ние допълнително ще уведомим финалистите кога да ги изпратят.


Благодарим отново за Вашето участие и Ви желаем успех.


Приемете нашите най-добри пожелания,

екипът на "Germanos"


.......................

dajte pone edna bira bre hahaha [smilie21]
estestveno snimkata ne beshe poiskana, pa si predstavyam i kakva izlojba e bilo, ne che imam neshto protiv shurobadjanashtinata ama... [smilie21] [smilie18] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Наградените снимки от конкурса на Germanos
Автор: counter   
Дата:   09-10-06 13:08

Хах...Треснат, то не шуробаджанащина, ами незнам какво, то профи, профи толкова профи...че като гледам, и 3-то класник може да е професионалист...или поне да се опита...хах[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Наградените снимки от конкурса на Germanos
Автор: nixonixo   
Дата:   09-10-06 13:09

хахах, Треснат, а ти прати ли им RAW в резолюция 300 dpi ? [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Наградените снимки от конкурса на Germanos
Автор: icicle   
Дата:   09-10-06 13:14

Затова народът е казал:

Всяка жаба да си знае "приятелския кръг", пардон, гьола.

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Наградените снимки от конкурса на Germanos
Автор: hp   
Дата:   09-10-06 13:48

Това знаеш ли от кога го казвам и аз! [smilie5] Ама всичките снимки са с Рейтинг Б и вий не можете да прецените хубави ли са , лоши ли са.Ето ви рейтинга- чудете се ся.[smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Наградените снимки от конкурса на Germanos
Автор: TpEcHaT   
Дата:   09-10-06 13:53

az ot taa firma samo edno kalyfche sym si zimal, telefon ne bih riskuval [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Наградените снимки от конкурса на Germanos
Автор: bari   
Дата:   09-10-06 16:09

Каквато фирмата, таквоз журито, таквиз наградените снимки!! Що се чудите? [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Наградените снимки от конкурса на Germanos
Автор: Brummaker   
Дата:   09-10-06 16:25


със сапунерка , че и вече с gsm могат да се направят прекрасни снимки [smilie24]

но когато, с извинение, фотографски трупове от преди два-триийсе години ги оценяват, мероприятието става за посмешище [smilie6]

а кухите глави, участвали като клакьори в него не разбират, че по този начин сами си режат клона на който висят

[smilie7] [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Наградените снимки от конкурса на Germanos
Автор: HopeSpringsEternal   
Дата:   09-10-06 21:52

не виждам голяма разлика между снимките от този конкурс и 99% от кадрите тук... освен това тези хора от журито е трябвало да изберат най-добрите снимки... ами ако това са най-добрите снимки тогава те какво са виновни за това, че и те са боклук

Отговори на това съобщение
 Re: Наградените снимки от конкурса на Germanos
Автор: black_cat   
Дата:   09-10-06 21:58

OMG![smilie10] като видях какви снимки печелят и какви има-> връскарска работа!!!!
абе гавра от всякаде...[smilie23] [ezik]


Отговори на това съобщение
 Re: Наградените снимки от конкурса на Germanos
Автор: kremi   
Дата:   11-10-06 12:43

Kak mozhe tolkova zloba i zavist v bednite vi du6ici...[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Наградените снимки от конкурса на Germanos
Автор: carl_cox   
Дата:   11-10-06 12:54

kremi - моля нахрани бедните душици с едно кратко обяснение какво по-точно имаш предвид ?


Отговори на това съобщение
 Re: Наградените снимки от конкурса на Germanos
Автор: BoRiSoFF   
Дата:   11-10-06 13:24

Хммм

Отговори на това съобщение
 Re: Наградените снимки от конкурса на Germanos
Автор: BoRiSoFF   
Дата:   11-10-06 13:37

хммм хммм

Отговори на това съобщение
 Re: Наградените снимки от конкурса на Germanos
Автор: BoRiSoFF   
Дата:   11-10-06 14:08

[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Наградените снимки от конкурса на Germanos
Автор: lansky   
Дата:   12-10-06 15:43

странно...

а на друг конкурс, журито в чийто състав бе г-н Хаджимишев ОПРАВДА печелившата снимка със следното

"Журито оцени снимките по съдържание, емоции, случайно изживяни моменти и мигове, а не по добро фотографско качество и технически показатели. Те също така търсиха случката и усещането, а не съзнателното следене и търсене на перфектна композиция. Снимката-победител беше определена единодушно след 2 часово обсъждане."


хвала на такова жури... само не ми е ясно - за чий ги викат да им плащат, като щом не се търси "снимка" - каква е ползата от "ПРОФЕСИОНАЛИСТИ"

няма ли повръщащи емотикони тука [shtrak] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна