Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Наградените снимки от конкурса на Germanos
Автор: roussinoff   
Дата:   24-09-06 00:59

Смех [smilie18] Смех [smilie18]
Такъв филм не бех гледал!
Евала!

Отговори на това съобщение
 Re: Наградените снимки от конкурса на Germanos
Автор: bobihot   
Дата:   24-09-06 01:50

Мене ме нема?
Ама тази ми хареса:
https://photo-forum.net/static/forum/2006-09/uzfa2909.JPG
http://germanos-konkurs.com/?t=7&ph=3&p=8&sort=1&catID=%&rID=4771

Я и Светълчо:
http://germanos-konkurs.com/?t=7&ph=3&p=11&sort=1&catID=0&rID=4133

Някои на тумбнайлите изглеждат прилично...



Публикацията е редактирана (24-09-06 02:28)

Отговори на това съобщение
 Re: Наградените снимки от конкурса на Germanos
Автор: tutttifrutti   
Дата:   24-09-06 02:16

[smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Наградените снимки от конкурса на Germanos
Автор: mano   
Дата:   24-09-06 04:33

Подигравка с фотографията е това. Нямам думи просто.

Отговори на това съобщение
 Re: Наградените снимки от конкурса на Germanos
Автор: maldito   
Дата:   24-09-06 06:45

чак сега ли разбрахте за кво се използват телефоните[smilie5]
да си изхвърлите фотощраците, че за нищо не стават еййй.....[smilie21]
журито това иска да ви намекне
светло бъдеще за Българското фото[smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Наградените снимки от конкурса на Germanos
Автор: Brummaker   
Дата:   24-09-06 09:58

проблема не е във фотографиите - винеги е имало и ще има И ХУБАВИ И ЛОШИ [smilie24]

проблема е в хора, де да знам - наричащи се корифеи ли, наричащи ги корифеи ли, а всъщност - пълни нещастници, които се/ги врат по всички конкурси и те определят кое става и кое не ...

примери бол, де да беше само този конкурс - пък на мен ми е мъка, не заради смешните им наградки, а защото така само отвращават хората, които действително обичат фотографията ...

сами режат клона на който седят, но кой да го проумее ... [smilie2] [smilie2] ако я карат така, след време май само като наградените снимки ще има по конкурсите ... [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Наградените снимки от конкурса на Germanos
Автор: Wildkid   
Дата:   24-09-06 10:21

Нинам, ама на мен само оная с морето ми харесва......а най-безумни са второ място и наградата на публиката! Първата награда също е......абе мани, вече не съжалявам, че не пратих и аз картинка!

Отговори на това съобщение
 Re: Наградените снимки от конкурса на Germanos
Автор: Стоев   
Дата:   24-09-06 12:22

https://photo-forum.net/joro/emoticons/EmoticonROFL2.gif


Отговори на това съобщение
 Re: Наградените снимки от конкурса на Germanos
Автор: svetal   
Дата:   24-09-06 12:49

да ви разкажа моето участие в този конкурс. пращам аз тази снимка http://germanos-konkurs.com/?t=7&ph=3&p=11&sort=1&catID=0&rID=4133 в размер 780 по широката страна и големина 140кб(както тук).след известно време получавам меил в които пише" за да участвате в конкурса моля докажете че снимката е ваша изпратети ни оригинала" на които аз отговарям че няма да им изпратя оригинала ако искат доказателство мога да им пратя 100%кроп от част на снимката.След ден получавам нов меил и там пише "вашата снимка не е качена спрямо изискаванията ни ,затова пратети ни оригинала ние ще го оразмерим за качване и ще ви я пратим да си я качите"
след този маил се отказах да се занимавам с тях

Отговори на това съобщение
 Re: Наградените снимки от конкурса на Germanos
Автор: darksorrow   
Дата:   24-09-06 12:53

еееебаси наглостта [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Наградените снимки от конкурса на Germanos
Автор: Brummaker   
Дата:   24-09-06 13:06

[smilie18] [smilie18] еваларката беееееееее .... за сметка на това "оригиналните" снимки ги видяхме [smilie19] [smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re: Наградените снимки от конкурса на Germanos
Автор: pileshtar   
Дата:   24-09-06 13:11

[smilie23] егати тъпия конкурс....с извинение!!!![smilie23] [ezik] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Наградените снимки от конкурса на Germanos
Автор: Rumi_7   
Дата:   24-09-06 13:25

Айде по-спокойно де, това е любителски конкурс [smilie7] .
Само не разбрах защо като ти искат снимка ДО 500 КБ, ти я смаляват още. Явно съм се заблудила, че конкурсът се гледа на монитор. На телефон ги гледат [smilie18] [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Наградените снимки от конкурса на Germanos
Автор: simbon4o   
Дата:   24-09-06 13:41

после защо не съм бил пращал снимки в конкурсите на Германос [smilie5] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Наградените снимки от конкурса на Germanos
Автор: baytosho   
Дата:   24-09-06 15:21

"на телефон ги гледат"
... и на телефон ще ги разпечатат (разбирай факс) [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Наградените снимки от конкурса на Germanos
Автор: zahito   
Дата:   24-09-06 18:53

Нямам думи... То това не прилича на конкурс, а на някаква благотворителна дейност за хора с много големи умствени увреждания [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Наградените снимки от конкурса на Germanos
Автор: fotozoom   
Дата:   25-09-06 05:43

Аз също имах една седмица неприятности по регистрацията за конкурса на Германос. Най малко 4-5 писма изпратих по e-mail на администраторите на Германос. Накрая те ми искаха да пратя пълния размер на снимките, като те щяли да ми ги оразмерят и качат за конкурса със някаква специална програма. Направо бях треснат и озадачен, как може да има такова нещо - но в България може всичко.


Отговори на това съобщение
 Re: Наградените снимки от конкурса на Germanos
Автор: IChertov   
Дата:   25-09-06 07:22

незнам.. и на мен не ми хареса.. а журито би трябвало да е доста кадърно.. [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Наградените снимки от конкурса на Germanos
Автор: doktora   
Дата:   25-09-06 11:12

Това е може би най-големият шиит,който съм виждал.Съжалявам,че пратих и моя снимка.Не мога да разбера критерият им!Повече нема да им отворя сайта[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Наградените снимки от конкурса на Germanos
Автор: luluto   
Дата:   25-09-06 11:49

Направо ме изненадвате[smilie10] Снимките не струват, както и повечето пратени за конкурса. От самото начало ми беше ясно, че нещата ще са си нагласени. За хора, които са виждали такъв тип комерсиални конкурси за любителска снимка е ясно, че там нищо "пипнато" няма да мине. Идеята е маса народ да мине през сайта. Нивото трябва да е ниско, защото хората по принцип масово си щракат на ниско ниво и по този начин участват повече хора. Все пак леко ме озадачи избора, защото и в по- ниското ниво се намираха значително по- интересни неща[smilie8]. Избора на публиката ни най- малко не ме впечатлява. Там нещата определено не са стояли на принципа на "харесва ми - не ми харесва".

Отговори на това съобщение
 Re: Наградените снимки от конкурса на Germanos
Автор: counter   
Дата:   25-09-06 12:20

Че е нагласено е повече от ясно, след като видимия резултат е повече от трагичен...имаше доста по качествени и смислени фотоси...но явно както по-нагоре прочетох идеята е като цяло вдигането на рейтинг по посещаемост на сайта...Цялата работа е съкс...и за последно и аз отварям този сайт[smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [ezik] [ezik] [ezik] [ezik] [ezik]


Отговори на това съобщение
 Re: Наградените снимки от конкурса на Germanos
Автор: aura   
Дата:   25-09-06 12:46

Благодаря на всички за градивната критика! Все пак не всички сме професионалисти като вас! Аз съм онази с третата награда.
https://photo-forum.net/i/291896&USER_ID=15261
Между другото, същата снимка спечели и поощрителна награда от Варненския фотосалон през юли. Колкото до организаторите - поискаха ми оригиналния файл, едва след като ме уведомиха за участието в изложбата и наградата.



Публикацията е редактирана (25-09-06 12:47)

Отговори на това съобщение
 Re: Наградените снимки от конкурса на Germanos
Автор: Amely   
Дата:   25-09-06 13:38

И аз съм възмутена.Поискаха ми оригиналният файл на снимката http://www.germanos-konkurs.com/?t=7&ph=1&p=1&sort=4&catID=%&s=Колумбия&rID=1632 тъй като била сред номинираните и щяла да участва в изложбата.Пращам файла и 3 дена след това получавам e-mail че няма да участвам в изложбата.Предтавяте ли си какви нагляри [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Наградените снимки от конкурса на Germanos
Автор: dani_koev_bg   
Дата:   25-09-06 17:03

Броих до 10, броих до 20, броих до 100... И още не мога да повярвам?!?! [smilie10] [smilie10] [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Наградените снимки от конкурса на Germanos
Автор: Brummaker   
Дата:   25-09-06 17:27

не е нужно да си професионалист, когато пращаш снимки - особено за такъв конкурс [smilie24]

НУЖНО Е ОБАЧЕ ДА СИ 1000% ПРОФЕСИОНАЛИСТ, КОГАТО ТИ ИЗБИРАШ И СИ В ЖУРИТО [smilie22] [smilie22] [smilie22]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна