Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Препоръчайте ми Фото-принтер
Автор: грегари   
Дата:   10-10-06 20:26

пропуснах да кажа:
в цената влиза и харития+рибон за прибл.150-200лева.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми Фото-принтер
Автор: Стоев   
Дата:   10-10-06 20:35

яко принтерче[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми Фото-принтер
Автор: gerimo2   
Дата:   10-10-06 21:01

Направо "пълнея " от интелигентни изказвания[smilie3]
Аз съм първия в БГ,който преди 2 години си купи Пиксма и я скъсвам от печат....

...асахи, това не преборва чертите по разпечатката :)

които май са от непочистени валяци или каквото е там...

...Tinman, отиди на www.tonerdirect.org и поразгледай какво се предлага. Лично аз ти препоръчвам да се насочиш към Canon.
А в понеделник звънни на тел. 0700 11 007, 9446439 или 0898 576798 и търси Диана Василева - тя ще ти даде най-добрата възможна консултация по въпроса. Ако я няма, търси мен - Даниела Соколова (РЕКЛАМА)

... Ако имаше качествени мастила и възможности за рециклиране, първа щях да ви ги предложа, ... щото това ми е работата[smilie11]

...Докато за Pixma 3000 работят с мастила BCI-6 което е около 60лв. за литъра с вкл. ДДС...[smilie11]

НОСТАЛГИЯ:...Няма го вече старите 3000, 4000, 5000. И аз търся, ама няма...[smilie10]

...Оказа се, че в самия принтер има брояч на смените на патрончетата ...[smilie18]

МНОО ЯКООООО:...все едно Canon ми казват: Май ти е време да си вземеш нов принтер, нищо че стария си ти работи![smilie18] [smilie18] [smilie18]

ЯКААА РЕКЛАМААА :...От май досега разликата е че вече има рефили за Canon PIXMA IP 4200/5200. Ето , за който не е прочел останалите 5-6 теми последните 2 дни за IP 4200...[smilie23] [smilie23] [smilie23]



ЯКООО! Ще взема и аз да пиша за фотография нещо-тук тези работи не правят впечатление(кой разбира и кой не-яки експертни мнения на АБСОЛЮТНО НЕРАЗБИРАЩИ)
Само Стоев е ПИЧ-като не разбира не му лае патката врели-некипели!!!!


Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми Фото-принтер
Автор: kiromn   
Дата:   10-10-06 21:03

Аз бих препоръчал Цанон Селфи. 10х15 излиза 40ст без ддс, а качеството е 100%.
Мастилен принтер с неоригинални мастила не може да изкара цветовете 1 към 1. Освен това и главите са консуматив и трябва да се включат в цената на копие.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми Фото-принтер
Автор: gerimo2   
Дата:   10-10-06 21:05

И това и това :... Освен това и главите са консуматив и трябва да се включат в цената на копие...
Ми те май са резервна част , ама нейсе-кой ти разбира[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми Фото-принтер
Автор: kiromn   
Дата:   10-10-06 21:11

Хубаво е да си толкова самоуверен gerimo :)
Май с колежката от тонер-дайрект трябва да се скрием някъде от срам. [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми Фото-принтер
Автор: gerimo2   
Дата:   10-10-06 21:13

Ами 10 години ги лющя тез Канони и не се сдържам вече[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми Фото-принтер
Автор: kiromn   
Дата:   10-10-06 21:20

Ами след като ги "лющиш" от 10 години, би трябвало да знаеш колко изкарва една глава и защо не е препоръчително да си купуваш epson например [smilie5] . Но да не превръщаме темата на човека в безмислен спор. [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми Фото-принтер
Автор: tinman   
Дата:   10-10-06 21:29

Честно казано, gerimo2, не разбрах много от (както изглежда) емоционалната ти тирада. Опитай се да изложиш мисълта си с прости разказни изречения и в по-умерен стил, ако можеш.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми Фото-принтер
Автор: 3DFEN   
Дата:   10-10-06 22:19

Пък азс от няколко години си "плющя" с Епсон Ц80 и не чакам да ми съхнат мастилата, щото не са на водна основа и съхнат мигновенно.
Не обработвам файловете пускам ги директно
на фото фартия и са си перфектни. А сега мисля да му закача няколко цистерни и да печатам. Пък колко ли му издържат главите или колко им е живота не знам. Ама и да се скапят и да го сменя - той парите си ги е изкарал. МАй пак Епсон ще взема ама А3.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми Фото-принтер
Автор: kiromn   
Дата:   10-10-06 22:38

3dfen с какви консумативи го караш тоз епсон?

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми Фото-принтер
Автор: krp   
Дата:   10-10-06 22:48

За моделите 4200 и 5200 вече има наливни мастила...неудобството е цапаницата малко...ако не го разнасяш си закачай една система за външни мастила и печатай докато се скапе....това е..
верно сега няма от серията 4000, 5000...моя още се държи добре..за малко да му прецакам главата като го оставих с празни патрони да седи повече от седмица...иначе сега си е 6.. Има някои патрони, като G&G, които даже са разпробити и с тапичка и след употреба са готови за ново зареждане. Има както писаха в друга тема www.all4printers.comтам за около 25-30$ си купуваш патрони за пълнене пригодени..или външна система и така....
Пък ако не печаташ много и не печаташ повече от 10х15 вземай един термосублимационен...и готово..[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми Фото-принтер
Автор: 3DFEN   
Дата:   10-10-06 22:53

С оригинални за сега, слагал съм на Инк Тек
и на ГиГ ама оригинала си е друго. С неоригинални все има някакъв проблем или не изкарват много или засъхвт или нещо друго. Оригиналните ги намирам за около 20 тина лева
броя скъпо , но добро Лошото при епсона не могат да се пънят патроните или поне аз не знам някои чалъм. А съм проверявл много по въпроса. КАто свърши мастилоито и блокира но с чистач на брояч в чипа прави още 50 тина страници копие докъто му изсмуча и последната капка и спре да печата. Но аз го ползвам за работа, правим визитки и др копия та ми е все тая. Сега ще му сложа цистерна по 200 мм на цвят и забрвям.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми Фото-принтер
Автор: 3DFEN   
Дата:   10-10-06 23:00

Хубавото на епсона, е че мастилата бързо съхнат, работи с пигментни и сублимационни мастила, май и солвентни стават, Пускал съм и картон със специално покритие 400 грама и минава

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна