Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 
 ЧРД и на баба ми!
Автор: vasil.varbanov   
Дата:   14-04-05 19:27

В този сайт има над 4000 автори и над 12000 регистрирани. Ако всички вземем да си честитим рожденните дни какво ще стане - по 15 теми на ден само затова ще има. Нямам нищо против рожденниците - да са живи и здрави, но не му е тука мястото, има си GSM-и, мейли, айсикюта. И без това има толкова ненужни теми във форума, не го спамирайте още повече! [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: ЧРД и на баба ми!
Автор: mtv   
Дата:   14-04-05 19:29

[smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: ЧРД и на баба ми!
Автор: volokin   
Дата:   14-04-05 19:41

[smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24]
Отдавна исках да напълня първа страница с честит рожден де на: Веско
на Ваньо,
на Пешо,
На баба Злата,
на дядо Георги,
на вуйчо,
на стринка,
на мама,
на тати,
на братчето,
на неговото хлапе,
на жена му,
............................................
................................................
................................
...................
.........
и за всяко по отделна тема......
Наистина смятам че си има други начини да се честитят рожденни дни, това не е сайт за поздравления!
Статистически погледнато достатъчни са само 365 души за да си честитим рожденните дни почти всеки ден, а тук са няколко хиляди!!!!

Отговори на това съобщение
 Re: ЧРД и на баба ми!
Автор: boni   
Дата:   14-04-05 19:45

Добре де, какъв точно е проблемът да не отваряте теми, които не желаете?
Пропускате и толкова.

Отговори на това съобщение
 Re: ЧРД и на баба ми!
Автор: ogimag   
Дата:   14-04-05 20:47

Ами Бони пуснете личните съобщения дето говорихме за тях и обеща, че ще направите нещо!

Отговори на това съобщение
 Re: ЧРД и на баба ми!
Автор: ogimag   
Дата:   14-04-05 20:49

А и Бони- сигурно е някакъв бъг в момента. Насочих снимка към албума, но там не се появи. А я има с часовете на качване. Не, че е кой знае какво, но да знаете и да го оправите.
https://photo-forum.net/i/102244&USER_ID=1063

Отговори на това съобщение
 Re: ЧРД и на баба ми!
Автор: Георги   
Дата:   14-04-05 21:41

василееее василе, вчера се регна на сайта, днес имаш против, че някой който е бил тука години преди теб и е дал своя принос с присъствието си, че получава поздрави?

.... айде спирам до тук, че рискувам да ти кажа нещо кофти :)

Отговори на това съобщение
 Re: ЧРД и на баба ми!
Автор: vasil.varbanov   
Дата:   14-04-05 22:22

Георги, нямам нищо против рожденниците, нито поздравяващите ги, но това е photo-forum.net, не радио Веселина, не мислиш ли? Уважавам те много като автор, изявите ти във Форума са едни от най-свежите, затова не искам да се джафкаме. Кой кога се регистрирал едва ли има значение. Айде остани си със здраве и да прайш все такива забележителни изложби [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: ЧРД и на баба ми!
Автор: algaivel   
Дата:   15-04-05 00:31

Василе, честито ина теб. Злобата не убива тези, които мразиш, убива теб... Аз пък харесвам човешкият елемент[ezik] [ezik] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: ЧРД и на баба ми!
Автор: murnau   
Дата:   15-04-05 00:33

abe i az kato Vasil...
rojdenicite ne smiatam , che shte se protivopostaviat [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: ЧРД и на баба ми!
Автор: stoevmobile   
Дата:   15-04-05 00:44

И на vasil.varbanov на баба му [smilie24] [smilie24] [smilie24]
[shtrak] [beer] [shtrak] [beer] [shtrak] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: ЧРД и на баба ми!
Автор: vasil.varbanov   
Дата:   15-04-05 00:44

algaivel [smilie11] [smilie10] [smilie11] [smilie10] [smilie11] [smilie10] [smilie11]
каква злоба, каква омраза ??? да не си хапнала някоя отровна гъбка? бързо тичай за противоотрова [smilie6]


Отговори на това съобщение
 Re: ЧРД и на баба ми!
Автор: algaivel   
Дата:   15-04-05 00:47

Толкова ли е трудно да бъдем по-добри?? Защо разваляш празника на хората?? Всеки има право на свойте 15 минути внимание.
А за гъбките имам консервирани, ако си мераклия обади се[smilie21] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: ЧРД и на баба ми!
Автор: murnau   
Дата:   15-04-05 00:47

algaivel vijda samo gubi i zloba pred sebe si; dobrotata e v neja CIALATA.
ili kato vidi niakoj det prilicha na neja, op pripisva mu malko dobrota [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: ЧРД и на баба ми!
Автор: algaivel   
Дата:   15-04-05 00:48

murnau, обичам те[ezik] [ezik] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: ЧРД и на баба ми!
Автор: vasil.varbanov   
Дата:   15-04-05 01:10

murnau [smilie24]
algaivel, точно някои от тези автори ме кефят страшно много. Въпроса беше друг, ама няма смисъл да ти обяснявам, дано се оправиш...


Отговори на това съобщение
 Re: ЧРД и на баба ми!
Автор: algaivel   
Дата:   15-04-05 01:15

Васко, нали сме тук зада ни е приятно и да се кефим?? Тук прекарваме част от живота си, защото ни харесва. Фотографията не е цел и смисъл на живота ни??
Не виждам нищо лошо да поздравиш някого и по принцип мразя да се заяждам ( освен с Мулньо) Нека се радваме ,че сме живи и здрави (съгласен??)
Дай Боже да се оправя. Благодаря ти

Отговори на това съобщение
 Re: ЧРД и на баба ми!
Автор: GuruMMX   
Дата:   15-04-05 01:20

pich, znaesh li onaja prikazka za supata i za duhaneto - hahaha..

shto ne se skriesh njakude, a?

tva ne e foruma na tvojata stranica.

tuk dosta narod se poznavame lichno i shte si pishem kakvoto si iskame, OK?

Ako ne jelaesh da chetesh neshto, ne go cheti!

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: ЧРД и на баба ми!
Автор: volokin   
Дата:   15-04-05 01:24

algaivel, аз съм тук заради фотографията, установявам , че тя все по-назад се измества в този сайт, което може би ще ме накара да си потърся друг ( апропо, имам си, но не на родния ми език). Сайтове за забавления има достатъчно, за мен фотографията е забавление, когато тя свърши, свършва забавата.
Наистина рожденни дни могат да се честитят по нет-а като ай-си-кю-та, пощи, телефони, СМС-и, пощенски картички и незнам още по какъв начин. Да човешко е, но е човешко и да се яде, да си говорим за манджи тогава....Да не казвам още колко човешки неща има, за които може тук да стане дума, то не че не става...
Аз разбирам от шега и понякога и аз говоря глупости, но нека не става правило, както се е получило....
Разгелдай форума и ми посочи, ти от колко теми обогати получи ценна информация, или казваш, не е това целта ????

Отговори на това съобщение
 Re: ЧРД и на баба ми!
Автор: volokin   
Дата:   15-04-05 01:26

опс, това за мен ли беше?[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: ЧРД и на баба ми!
Автор: GuruMMX   
Дата:   15-04-05 01:27

ne

beshe za avtora na tazi tema!

a po tozi sluchaj, koga shte se opravjat nehstata vuv foruma???
Koga shte se razbira tochno na kogo otgovarjash???

kofti oburkvanija se poluchavat ponjakoga!

[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: ЧРД и на баба ми!
Автор: algaivel   
Дата:   15-04-05 01:30

volokin, прав си. Но знаеш ли, когато едно място ти стане любимо, ти си предимно там. Научих много от този сайт, за съжаление не всичко мога да приложа на практика. Но продължавам с интерес да чета и да се опитвам да постигна нещо. Просто защото тук нещо ме заинтригува и ми хареса всеобхватността. Мога да си говоря с Thor за манжи в 3 часа през ноща, правила съм го и с теб. Не смея да задам въпрос, защото ме е страх, че ще ми се смеят и чета и се блъскам сама. Но тук ми харесва, надявам се и на теб[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: ЧРД и на баба ми!
Автор: vasil.varbanov   
Дата:   15-04-05 01:33

GuruMMX, оная приказка за супата и духането я беше казало едно простичко момче, но щом ти харесва, лошо
няма...Пиши си каквото искаш...Да разменим по някоя рецепта за супа ТУК във Форума? Кво ше кажеш?

Отговори на това съобщение
 Re: ЧРД и на баба ми!
Автор: boni   
Дата:   15-04-05 01:34

Guru razbira se koi ti otgovaria ako toi ne pishe pod poslednoto mnenie a pod tvoeto i ako si pusnesh durvoviden izgled.

Отговори на това съобщение
 Re: ЧРД и на баба ми!
Автор: volokin   
Дата:   15-04-05 01:35

А сега се вижда че си отговорил на мен, може би трябва да се пише горе в полето, освен дървовидната структура, ама да си призная и мен ме мързи, тук аз съм виновен.

Та по темата: Гуру, познаваме се, така е и се уважаваме, но мисля с рожденните дни прекалихме, я си представи, че някой не иска да се знае кога му е рожденния ден, или да речем Симон не влезе днес във форума, и каква файдата от това че някой му честитил? Не е ли по-добре лично да му се обади и да му каже, ей, не съм те забравил, чрд да си жив и здрав? Да не говорим за другите теми, които изобщо нямат нищо общо с каквото и да е, някой решил че му е скучно и се словоизлял, според мен наистина трябва да се измисли нещо, щото аз все повече се убеждавам, че сайта губи откъм фотография, много.

Отговори на това съобщение
 Re: ЧРД и на баба ми!
Автор: murnau   
Дата:   15-04-05 01:37

volokin, prav si.
guru, kvo se penish be [smilie19]
boni, ebasi izgleda durvoiaden , mamata si djasa , mnoo efektiven :-D

Отговори на това съобщение
 Re: ЧРД и на баба ми!
Автор: GuruMMX   
Дата:   15-04-05 01:43

i vse po otvoren shte stavash maj a? haha

aman ot takiva kato tebe momko..
kude e Genata da ti objasni njakoi polojenija he hehehehe

[beer] [shtrak] [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: ЧРД и на баба ми!
Автор: GuruMMX   
Дата:   15-04-05 01:44

s durvoviden izgled polzvam foruma vinagi, no ponjakoga, javno horata pishat ne kudeto trjabva.. :)

sorry :)

Отговори на това съобщение
 Re: ЧРД и на баба ми!
Автор: GuruMMX   
Дата:   15-04-05 01:46

mi pena si se be Murnau :)

vij ti si poet ot klaza i puskash dosta po smisleni temi hahahaha :) [beer] [shtrak] [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: ЧРД и на баба ми!
Автор: volokin   
Дата:   15-04-05 01:46

Значи, пак повтарям, аз не съм някакъв педант, също се майтапя, това за Тор е вярно и днес с него си обменихме наколко думи не на тема фотография, нищо лошо, обаче като отворя форума и започна да търся нещо за четене се озорвам, дори да си призная намирам много рядко, а има толкова неща които не знам, защо трябва да ги търся другаде, нима сме по неуки от запада???? Или просто си обичаме да кръшкаме повече? Що трябва да работим, като можем да си кръшкаме?
И сега вместо да пиша тези неща, бих могъл да напиша как си направих пинхолка номер 2, на базата на стара камера 6х6, да дам някоя друга формулка и т.н. и т.н. ама ми се е изгубило желанието, щото никой не пише за такива неща, май никой не го интересува! Наистина ли сме толкова малко тези които се интересуваме от алтернативни методи за запечатване на образ?
А колко много неща могат да се кажат, направо си е цяла наука...Фотографията не спира с дигито и принтера в къщи, само фотошопа е огромна книга....
И когато започна да се ровя из темите всеки път с надеждата д открия нещо, все повече оставям с впечатлението че си губя времето...докато ми писне.[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: ЧРД и на баба ми!
Автор: boni   
Дата:   15-04-05 01:48

Аре сега се скарайте за глупости.
Всеки е прав донякъде.
И аз не съм голям фен на теми за рожденни дни,но пък който е пожелал да поздрави някого в "ефира" не е извършил нищо лошо, нито пък пречи чак толкова на останалите.Човешко е . Освен това такива теми има не много често, по изключение днес се събраха няколко.
В края на краищата фотографските теми са си основното - вземете ги пребройте.
[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ЧРД и на баба ми!
Автор: GuruMMX   
Дата:   15-04-05 01:49

imenno de!

Отговори на това съобщение
 Re: ЧРД и на баба ми!
Автор: bs6247   
Дата:   15-04-05 01:50





Публикацията е редактирана (28-04-05 19:33)

Отговори на това съобщение
 Re: ЧРД и на баба ми!
Автор: boni   
Дата:   15-04-05 01:51

Волокин,то е интересно не само да дадеш формулка как си го направил ами и да покажеш някоя творба(дето вика зоо)с туй устройство[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: ЧРД и на баба ми!
Автор: volokin   
Дата:   15-04-05 01:53

другата седмица, че днес се престраших да ми ги сканират, че скъпооооо, на кадър 1,40 + 3 евро за обработката и записа на ЦД ...което значи че няма да показвам често...
иначе имам на хартия, тях мога някога да ги сканирам в приятели, ама тъй като са първи стъпки не бих ги пускал....Та другата седмица тези 6х6 ще ги пусна тук, не са лоши [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: ЧРД и на баба ми!
Автор: charm   
Дата:   15-04-05 09:15

Момчетааа, изчетох ви всичките постинги и просто ми се иска и аз да кажа нещо
напоследък някаква ужасна нетърпимост има в тоя форум /то къде ли няма де/[smilie25]

относно темата за рожденните дни - някой по-горе го беше написал - когато хората се опознаят повече и се отпускат да си говорят за повече неща. тъй че аз не виждам нищо лошо. на мен ми беше страшно приятно да получа 65 поздравления за рождения си ден!

волокин, и теб разбирам. лошото е, че повечето от хората, които сме в този форум, не можем да напишем кой знае какво на тема фотография. аз лично мога само да питам. но него правя. защо ли? защото ако задам някой въпрос, който на някои от вас ще се стори глупав, веднага започват изцепки от рода: "пак ли бе?" "не се научиха, ей.." и т.н. Много от хората идват тук наистина да научат нещо, но са малко хората, които наистина искат да им помогнат. защо тези, които могат смятат, че е под достойнството им да помагат на другите??? хляба няма да ви вземем, господа профита, успокойте се!

затова волокин, не се сърди, че няма много фотографски теми - просто няма кой да ги пише. или който може го мързи или дявол знае какво там....

и започнете най-после да се забавлявате де. искаш да гледаш снимки - гледай, искаш да четеш за рожденни дни - чети, не искаш - не чети, но не се ядосвай от това, че другите искат.

може и да съжалявам, че писах, ама...

хубав ден!
усмивка и... [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: ЧРД и на баба ми!
Автор: Brummaker   
Дата:   15-04-05 09:24

....не съм чел горе, но ДА НЕ ЗАБРАВИШ ДА ПОЗДРАВИШ БАБА СИ ОТ МЕН [smile]

и си помисли на ТВОЯ РД ако някой те поздрави "в пространството" ТИ как ще се почувстваш [smilie3]

/ако требе ше си платим тряфика [smilie6] /


Отговори на това съобщение
 Re: ЧРД и на баба ми!
Автор: gorbi   
Дата:   15-04-05 12:26

charm: [smilie24] [smilie3]

Отговори на това съобщение