Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Таа работа не е като онаа работа...
Автор: borissov   
Дата:   10-04-05 21:45

А, ми то с шоколада започна...Пък и днес ми е ден за тотален мързел. Освен това аз ги бях гледал и преди, сега само новите попълнения прегледах.
Защо да не го сравнявам, трябва човек да се мери с най-добрите...Иначе що изобщо да се занимава? :-)
За портретите благодаря, тук почти не съм трил, но на фото.нет позатрих порядъчно, че нямам хич място останало там :-) Пък и е важно качеството, а не количеството - тоест тепърва почвам чистката, и тук, и там:)

Отговори на това съобщение
 Re: Таа работа не е като онаа работа...
Автор: DPA   
Дата:   11-04-05 00:10

Ето едно много добро българско представяне

Румен Койнов сега е в Бразилия

http://www.photo.net/shared/community-member?user_id=324733



Публикацията е редактирана (11-04-05 00:27)

Отговори на това съобщение
 Re: Таа работа не е като онаа работа...
Автор: zoomaniak   
Дата:   11-04-05 00:19

Борисов за лека нощ ще ти кажа че има неща които не са правени; снимани и т н. Има ги.....и винаги ще ги има. Важно е вяра да имаш и фантазия....Но пак си прав. А относно огъня - като си играя с огън и най-много да се напишкам нощем [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie24] [smilie24] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Таа работа не е като онаа работа...
Автор: borissov   
Дата:   11-04-05 11:19

DPA: мда, той също е в списъка ми с интересни хора на фото.нет, но целенасочено не съм линквал български фотографи.

zoomaniak: хм...не съм много съгласен, но щом настояваш :-)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна