Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Снимки или ICQ- да се преброим???
Автор: japanese   
Дата:   09-04-05 04:07

user-a murnau ne e chast ot mafiata i strada ..[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки или ICQ- да се преброим???
Автор: algaivel   
Дата:   09-04-05 04:08

Мили млади хора, много ми е приятно да си бъбря с Вас(не това беше целта на темата, но...). Искрено се надявам грубите думи, които всички употребихме тук да са само фасада. Аз лично след 4 часа смятам да отида да си набера прясна коприва(за ужас на Мурнау) и затова сега ще ви напусна. Радвам се, че Ви има. Лека нощ[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки или ICQ- да се преброим???
Автор: murnau   
Дата:   09-04-05 04:09

[thankyou] [thankyou] [thankyou] [thankyou]

malko koprivka [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки или ICQ- да се преброим???
Автор: tenax   
Дата:   09-04-05 09:34

Аз пък мразя ICQ, ми сега как ше си пращам линковете:)

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки или ICQ- да се преброим???
Автор: Borisoff   
Дата:   09-04-05 09:48

Глей ко стана тука - пак война!
На мен постоянно ми пращат по ICQ линкове на забавни снимки от тук и не само снимки...вицовете от форума и какво ли още не... Но никога не е било с цел гласуване.
Всъщност аз така се зарибих по тоя форум - иначе от къде да знам за съществуването му!!!
Да са живи и здрави хората, които бдят, не изпускат нищо интересно и просвещават близките (и не чак толкова)!!!
Да живее ICQ!!!
Наздраве!!! [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки или ICQ- да се преброим???
Автор: ejko   
Дата:   09-04-05 09:59

[smilie23] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки или ICQ- да се преброим???
Автор: TPECHAT   
Дата:   09-04-05 10:43

[smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie18] [smilie5] [smilie21] [smilie21] [smilie21] [smilie21] [smilie21] [smilie21] [smilie21] [smilie21] [smilie21] [smilie21] [smilie21] [smilie21] [smilie21] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки или ICQ- да се преброим???
Автор: truly   
Дата:   09-04-05 11:16

[smilie23] [ezik]
Не разбирам кое не им е ясно на някои хора в тоя въпрос. Ако не те интересува по-добре си мълчи, а не се прави на всезнайко.

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки или ICQ- да се преброим???
Автор: VacMac   
Дата:   09-04-05 11:41

Ето при мене как са нещата...Обикалям по албумите -избрано и всичко, ежедневно и там където ми спре погледа[smilie10] ,гласувам.Съответно получавам гласове предполагам по същия начим,защото ако всички за които съм гласувал, ми върнат жеста-сега щях да съм доста напред с класациите[smilie5]В крайна сметка целта е всеки да се стреми да показва все по добри и интересни снимки,нали[smilie8] Не завиждам на тези за които точките тук са "Смисъла на живота"...суета,суета[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Снимки или ICQ- да се преброим???
Автор: speedking   
Дата:   09-04-05 11:45

[smilie23] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки или ICQ- да се преброим???
Автор: elrisha   
Дата:   09-04-05 12:13

според мен авторката на темата я мързи да разпраща по Кю-то и затова пуска такива "размисли и анкети" тук...я кажете сега, колко от вас цъкнаха на профилчето й, ама честно?[smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки или ICQ- да се преброим???
Автор: vasil.varbanov   
Дата:   09-04-05 12:23

Не познавам НИКОЙ в този форум. За първата ми качена снимка онзи ден в “Избрано” изпратих линкове в ICQ на 15 човека, от които 5-6 гласуваха (някои не със злато), на останалите им се видя много сложно да се регистрират или нямаха време. Отделно приятелката ми и съседа ми гласуваха за всичките ми снимки. Виждал съм толкова посредствени снимки с висок рейтинг и толкова прекрасни с нисък рейтинг, че самото гласуване в един момент ми се струва абсурдно. Имам чувството, че някои гласуват и пишат коментари под снимките с най-висок рейтинг само за да ги забележи някой. Добре ще бъде да има по смислени критики под снимките, а не само !!!,+++,sup, макар, че признавам и аз съм пускал такива.


Отговори на това съобщение
 Re: Снимки или ICQ- да се преброим???
Автор: zoomaniak   
Дата:   09-04-05 12:25

Десита [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки или ICQ- да се преброим???
Автор: elrisha   
Дата:   09-04-05 12:42

Върбанов, направих едно кръгче на профилът ти и пуснах коментар:)

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки или ICQ- да се преброим???
Автор: borissov   
Дата:   09-04-05 12:49

Аз също съм пращал линкове за мнение. Само че когато пращам на хора от фото-форум, обикновено пращам линкове на снимки, качени на photo.net, така съвестта ми остава неопетнена :-)

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки или ICQ- да се преброим???
Автор: elrisha   
Дата:   09-04-05 12:55

няма нищо лошо да пускаш линкове! некой не е длъжен да гласува за нещо, което не харесва! и на мене ми пускат , и аз пускам, но НИКОГА не трупам точки само заради приятелство! както вече казах - за мен е важен смисленият коментар/критика.

И един апел - айде престанете с тия теми,че ми втръсна да ревете за точки и колко недооценени сте!

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки или ICQ- да се преброим???
Автор: PerfectDreamer   
Дата:   09-04-05 13:00

find icq love xaxaxaxaxax


Отговори на това съобщение
 Re: Снимки или ICQ- да се преброим???
Автор: zoomaniak   
Дата:   09-04-05 13:11

смех

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки или ICQ- да се преброим???
Автор: Todd   
Дата:   09-04-05 13:17

[smilie23] -сигурно щото не познавам никой регистриран във форума .Иначе за 4 точки нямам грижи :) Има един мембър де ползва чат пат моя комп та може да ми отвори ядове някой ден с админите .Но като гледам понякога как някой снимки качват по 70-80 точки за броени минути с много ах и ох а не струват 5 стотинки -работата е ясна.
Месенджерите загряват яко :) [smilie23] [smilie19] [shtrak] [smilie19]



Публикацията е редактирана (09-04-05 13:53)

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки или ICQ- да се преброим???
Автор: geezer   
Дата:   09-04-05 13:49

men ne me ebe,,poznawam samo ...4 choweka ot foruma,,ponqkoga prashtam samo na 1 i to za mnenie ,,moje i poweche da poznawam i da ne znam ,,,se taq [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки или ICQ- да се преброим???
Автор: geezer   
Дата:   09-04-05 13:55

мисля си,,че ако някой иска да бъде забелязан никак не е лоша идея да направи един файл с ProShow Gold (kato Special K i Simon..) и да го тропне във форума..това го одобрявам [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки или ICQ- да се преброим???
Автор: knutanozavar   
Дата:   09-04-05 14:00

[smilie24] [smilie24] [smilie24]
Az prastam links na murnau... [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки или ICQ- да се преброим???
Автор: svetal   
Дата:   09-04-05 14:58

Определено пращам линкове по ICQ как иначе нали трябва да се похваля на познатите,ама досега никои от тях не ми е гласувал за снимките[smilie9](гадове)ама ще продължавам да пращам [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки или ICQ- да се преброим???
Автор: Stoevmobile   
Дата:   09-04-05 15:00

Баси и сложната система - пращайте линк на някой Админ, с молба да ви напише там 50-100 точки, може и повече [ezik] [ezik] [ezik]

Може и без Ах/Ох отдолу....

Ако не пускат гювеч за без пари - оплачете се на телефони 0888 253223 или 0898 416020 , може и на
webmasterezikphoto-forum.net
[ezik] [ezik] [ezik] [ezik] [ezik]

Баси и темата стана [smilie23] [smilie23] [smilie23]
Аре наздраве [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки или ICQ- да се преброим???
Автор: Тони-К   
Дата:   09-04-05 16:03

С тея линкове "за улеснение уж" ми създавате голямо неудобство. Трябва да се ровя през целия ви боклук на първите страници в конкурсите, които се кичат с най-фрапантни глупости, за да открия нещо свястно назад! Определено пропускам сигурно 60% от дълбоко потъналите неща, въпреки отделяното време.
[smilie2]
Сайта си има правила и оценъчна система, които по този начин нарушавате.

"некой не е длъжен да гласува за нещо, което не харесва! и на мене ми пускат , и аз пускам, но НИКОГА не трупам точки само заради приятелство!" - това ходи го обясни на някои баби на село, дето не знаят що е реклама, и не са пускали телевизор, а това как не трупаш точки по този начин си го повтаряй на теб при медитация, може да хване декиш, и сама да си повярваш и убедиш.[smilie8]

При обикновения "просто рейтинг" седмичен, месечен..не е точно така, има и много хубави неща напред. Вероятно една сапунерка е много по-голяма мотивация за проява на простотия, отколкото просто обикновеното точкосъбиране. То се използва само като "утвърждаване на имена", имена значещи нещо само в нечия ICQ листа и в амбицията на други подобни кандидате. Защо говоря очевидни за всеки "стар" клубар неща? Ами говоря ги за новите клубари. Не е нужно да хабят усилия, съмнения. Просто да си го спестят, и да не очакват нещо повече за своите неща, освен една WWW галерия за приятели, дори и google няма да ги забърше, когато са пратени в 5-та глуха:)

Разни нови хора с "гръмки" имена, "екстравагантни" прояви ..и какъв ли не подобен кич го превърнаха в това блато. Гледам, и темата се оспамява безнаказано по познатия скучен до посредственост начин. Гузен -негонен,..не, гузен - настъпателен, оправдяващ се, изобретателен !

Алчността за фалшива слава и точки е огромна, тя няма ден, няма нощ, не дава мира на обладаните!

Ако това ще ги успокои, ще им кажа, че това не е само тук (те нямат време дори да го видят този факт, защото усилията са им концентрирани, де това време), но за жалост само тук се усеща в пълна сила и негативния резултат от тази им дейност!
[smilie2]
Набутвайки собствената си посредственост в лицето на подобни приятели, които я размножават в геометрична прогресия пречи на обикновения участник/зрител и го демотивира, дразни и прогонва (освен ако не е достатъчно посредствен и амбициозен, установявайки тази елементарна истина да започне да се движи по тези криви правила). Жалко, че и този форум мимикрира до такова затворено състояние на блатна екосистема. На мен /обаче на малко като мен/ и това ми е интересно, защото следя с интерес всякакво ИТ фоторазвитие още от самото начало, и у нас, и в чужбина. Разочарованието обаче от нас ми е голямо, а първоначалния оптимизъм помрачен, и заменен с песимизъм.https://photo-forum.net/joro/emoticons/EmoticonWall.gif

algaivel трябваше да пуснеш още един знак - този които се използва от Q-царите за призив за негативен вот, събиране в глутница при нелицеприятен конструктивен коментар, или пробиване на половинчатата смешна анонимност в конкурсите. Трудно е, всеки да го прави, затова има организация и разпределение на труда, а "успелия" просто го афишира по Q.
Освен това, трябва леко да коригираш правилата за сайта от другата ти тема, с оглед на новите реалности и хоризонти, които откриваш[smilie3]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна