Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: dokade i dokolko...
Автор: luxor   
Дата:   10-04-05 02:45

eh...murnau, interesen wupros, kara6 me da se zamislia, towa dosega ne mi se e slu4walo w tozi forum[smile] 6te si goworim o6te s tebe mai

Отговори на това съобщение
 Re: dokade i dokolko...
Автор: Stoevmobile   
Дата:   10-04-05 09:13

не се научихте да пишете на кирилица [smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: dokade i dokolko...
Автор: borissov   
Дата:   10-04-05 09:19

Stoevmobile: що, ти да не би да им четеш писанията на латиница? Аз не :-)

Отговори на това съобщение
 Re: dokade i dokolko...
Автор: Brummaker   
Дата:   10-04-05 09:26

borissov [smilie24]

и аз не ги чета латинците [ezik]


Отговори на това съобщение
 Re: dokade i dokolko...
Автор: Stoevmobile   
Дата:   10-04-05 09:30

еми затова - иска ми се да чета, да е един два реда - чета, ама дискусии не...
И на мен ми се е налагало единично писане от служебен комп, дето вградената в ФФ кирилица остава без половината букви и знаци, ама е било изключение..[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: dokade i dokolko...
Автор: GOSPODIN   
Дата:   11-04-05 02:17

luxor, Очудвам се на невероятното търпение на колегите, които намериха за нужно да прочетат дълбокомислената ти помия...Като не ти харесват критични изказвания, не пиши във форума и ще ти бъде много леко на душата [ezik]



Публикацията е редактирана (11-04-05 02:55)

Отговори на това съобщение
 Re: dokade i dokolko...
Автор: japanese   
Дата:   11-04-05 04:28

luxor mnoo ti se radvam chestno !!!! tezata makar i obarkvashta za povecheto kato gledam poradi facta che e tolkova sistematizirana che chak zvuchi za niakoi kato elementarno sagdenie zaslugava mnogo razmisli ot kolkoto sa i otdelili takiva kato Gospodin ..makar che niamam kak da se sitematizira po dobre osven ako ne izpishesh stranici ..po dobre e che ostanala kato provokativen vapros konstatacia ..
... ..az ze vpuskam razmisli..v momenta sam rasagdavam nad edin opit da se izsledva evolutiata v izkustveni digitalni ogranizmi ..opitvam se da ia varga s ikustvoto ......:) ako izmislia neshto ste pisha ako ne ste prodalga da mislia ..[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: dokade i dokolko...
Автор: субектив   
Дата:   11-04-05 11:36

VITA BREVIS, ARS LONGA! ЖИВОТЪТ Е КРАТЪК, ИЗКУСТВОТО - ВЕЧНО!!! И НЕИЗЧЕРПАЕМО, драги luxor!!!Резултатът от ТВОРЧЕСТВОТО е удоволствие и за консуматорите, и за автора!
Твори и не се тормози с въпроси, чиито отговори са открити в древността и все още са валидни!!!...И аз напомням: ползвайте КИРИЛИЦА-та!!![smilie24] [smilie24] [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: dokade i dokolko...
Автор: nrk   
Дата:   11-04-05 17:53

murnau, климактериумът е факт, гаусово разпределен всред популацията. Т.е. макар при някои така и да не се случва, при други е настъпил по рождение (пола не играе тука).

В нормалниq случай, климактериумът е свършека на страстите, след който, казват, можела да дойде мъдростта.
Въпрос: има ли изкуство без страст и дали “мъдрост” и “изкуство” са в противоречие???

А рожденният климактериум (по-известен като импотентност) няма отношение към изкуството, щото то може да е мъжко, може да е женско, но не и импотентно. Дали това е проблем за търсещите изкуството сред плявата? Че що пък трябва да е лесно???

Та тук въпросът е: андрогинът двуполов ли е или безполов, има ли примери за андрогинност в изкуството, или ако тя продполага самодостатъчност, не изключва ли тогава изкуството като форма на споделяне?

Отговори на това съобщение
 Re: dokade i dokolko...
Автор: luxor   
Дата:   12-04-05 00:07

Japanese, interesni opiti si zapo4nal, moje da spodeli6 dosega6nite si nablyudenia i s wzaimni usilia da izsledwame tozi problem, 6te wklyu4im i murnau, izglejda umno mom4e, otworeno kam metafizikata [smilie7] az su6to 6te mislia i ako izmislia 6te ti pi6a[cool] undefined

Отговори на това съобщение
 Re: dokade i dokolko...
Автор: murnau   
Дата:   12-04-05 00:10

nrk, kefish!!
za bezpolovostta mi haresa mnogo, az sum s mnenie, che art-a e androgynen (po-esno mi e taka a i sum po racionalen) : poneje art-a e chovehsko deianie...

Отговори на това съобщение
 Re: dokade i dokolko...
Автор: luxor   
Дата:   12-04-05 00:16

izkustwoto niama pol...to e prafenomen....a kakto kazwa Goethe -"ima prafenomeni,koito ne triabwa da bezpokoim i nakurniawame w tiahnata Bojestwena prostota..."...zatowa umnata s izkustwoto!!!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна