Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Отговор от Елана
Автор: БАЛЕВСКИ   
Дата:   05-04-05 09:40

По молба на Елана, публикувам думите й, споделени от нея в писмо до мен:
"Вече знаеш всичко. Това беше моето отмъщение към Бони, не мога да вляза във форума, за да му го кажа. Наясно съм ,че е адски нечестно към останалите. Но ми е ясно,че и ако не бях поставила онази снимка като автопортрет, едва ли толкова точки щяха да съберат неверояните снимки на Фотолей, един талантлив млад руснак, в чиито фотографии съм влюбена. Искаше ми се и да покажа на всички - какво е фотография, на която трябва да се възхищаваш. Защото в този форум - българския, в който влизам от година и постоянно бони ме трие, за това ,че не понасям начина на гласуване заради приятелсво, заради показани голи снимки на някои фотографки и куп още неща, не е никакъв фотографски форум, а едно избиване на комплекси на един обикновен сноб, какъвто е горепосоченият бони.
Съжалявам много за тези, които писаха толкова много под темите ми, но поне те бяха истински.
Съжалявам и за това,че ти ми написа толкова хубави стихотворения - виж в това не си сбъркал, ценя невероятно добрата лирика, защото съм филолог и душата ми, макар и постъпила мерзко в случая, все още е по-чиста от много на тези във форума.
Моля те едно - ако искаш - публикувай този мой отговор във форума, защото аз никога повече няма да вляза в него. Препоръчвам на всички да следите изявите на Фотолей - той е изключителен човек и фотограф. Дано Бог му отпусне повече дни на този свят."
Из писмо на Елана, 05.04.2005г.

 Re: Отговор от Елана
Автор: gorbi   
Дата:   05-04-05 09:47

......мъка боже, колко мъка........[smilie2]
 Re: Отговор от Елана
Автор: Gafa   
Дата:   05-04-05 09:47

Скъпа Елана не деи да казваш "НИКОГА"
това е твърде силна дума и други много известни наши автори така каваха за този форум
Оставете хората да си вършат работата , админите всячески се опитват да подобрят този форум ,постоянно ни угаждат с прищевките ни .И все пак не забравяй че се намираме в България и повечето неща ние сами си ги причинявяаме и не трябва да си трием ръцете с друг!!!!
Ще разгледам този автор
 Re: Отговор от Елана
Автор: jumbo   
Дата:   05-04-05 09:47

е сега вече наистина ще се разпсувам
бах мама му тоя форум го обърнахте на диво посмещище [smilie9] [smilie9] [smilie9]
 Re: Отговор от Елана
Автор: Gafa   
Дата:   05-04-05 09:49

Джъмбо "Лична драма"
 Re: Отговор от Елана
Автор: nemchev   
Дата:   05-04-05 09:49

razbihte mi denq be.
 Re: Отговор от Елана
Автор: jumbo   
Дата:   05-04-05 09:53

аре врътни му една свирка на руснака и задоволи влюбеноста си [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9]
диктатура си трябва и това е слободията не е за българина
 Re: Отговор от Елана
Автор: algaivel   
Дата:   05-04-05 09:56

Аз си спомням как една ТИШИНА се молеше на Бони да не я трие и обещаваше, колко коректна ще бъде този път!!! Джой може би имаш да кажеш нещо по това???
 Re: Отговор от Елана
Автор: БАЛЕВСКИ   
Дата:   05-04-05 10:13

?
 Re: Отговор от Елана
Автор: Георги   
Дата:   05-04-05 10:23

тя работата стана https://photo-forum.net/static/forum/2007-09/zsjr7306.JPG
http://www.websmileys.com/sm/crazy/344.gif
...
 Re: Отговор от Елана
Автор: TPECHAT   
Дата:   05-04-05 10:29

WHO GIVEZ A ****?
Are u levo [smilie19] [smilie21]
 Re: Отговор от Елана
Автор: algaivel   
Дата:   05-04-05 10:46

Джой, погледни авторите-там има една ТИШИНА. Не знам коя е, но мисля (даже тема тема пусках за това), че е крайно време да почнем да спазваме правилата. Независимо къде.
Не Бони поведе тази война, нали?
За това което написа под снимката ми - наистина е символично - и ще ти отговоря -ЧОВЕК НИКОГА НЕ ЗНАЕ.......



Публикацията е редактирана (06-04-05 02:34)
 Re: Отговор от Елана
Автор: Brummaker   
Дата:   05-04-05 10:50

епа то беше ясно бе ора...ех, как ми се ще да си попрочета сега моите коментари под писанията на ЕЛАНА /Елан, или Първан или Петкан ...нема значка /...
я още тогава си го казах....[smilie5] [smilie5]

ко ъ ги правиш - фиолози - напаст божия [smilie6]

тук хората снимат /или поне се опитват - лошо няма/, те - ПИШАТ [smilie19] [smilie19]

Емо / и другите прекрасни изключения от "вся остальная сволоч" / - cheers [beer] [beer] [beer] [beer]

 Re: Отговор от Елана
Автор: TPECHAT   
Дата:   05-04-05 10:52

predlagam toa forum da se zatvori za 2-3 godini dokat se ochisti interneta hahahaha [smilie21]
 Re: Отговор от Елана
Автор: TheMadMan   
Дата:   05-04-05 10:55

TPECHAT, шъ тъ черпъ draft black [smilie24]
 Re: Отговор от Елана
Автор: masteral   
Дата:   05-04-05 10:56

Eeeeeeeeeeeeeeх,Елана, Елана!!!!!!!!!!!!!!!
 Re: Отговор от Елана
Автор: Todd   
Дата:   05-04-05 10:57

Заеби, като четеш темите и верно нещо е мръднала .Ама лошо няма -на всеки се случва .Обаче май е изкукуригала нацяло май -което си е за доктор !!! Кво сега ? Накриви му го на Бони :)) Той ще си го премести от единия крачол в другия :) [smilie19] Краставици на търкалета .[smilie19] [smilie25] [smilie19] [smilie25] [smilie19] [smilie25]

 Re: Отговор от Елана
Автор: БАЛЕВСКИ   
Дата:   05-04-05 11:02

Още малко от Елана:
"... Не съжалявам за темата, която пуснах във форума, по повод скъсаните нишки със самите нас в едно време на глобализация и бягство от собствената душа. Не очаквах,че толкова хора ще откликнат, при това с добри чувства. Моля те, благодари им от мое име."

 Re: Отговор от Елана
Автор: luboar   
Дата:   05-04-05 11:04

"Балевски - проводник на простотията"
ае да не пускам такава тема
 Re: Отговор от Елана
Автор: n1x0n   
Дата:   05-04-05 11:05

Кървящата душа на поета прокапа отново...
Meeeedic!!!
 Re: Отговор от Елана
Автор: Brummaker   
Дата:   05-04-05 11:06

Балевски,

гледал ли си детския филм : синьо лято....едно време го даваха...супер филмче между другото...

та там имаше един лаф за посредника...[smilie5] ...

 Re: Отговор от Елана
Автор: TPECHAT   
Дата:   05-04-05 11:09

mi ai da vi jenim bate [smilie21] [ezik]
 :-)
Автор: Amigo   
Дата:   05-04-05 11:10

[smilie5] То било голяма веселба в този форум [smilie18] [smilie18] [smilie18] [beer]

 Re: Отговор от Елана
Автор: БАЛЕВСКИ   
Дата:   05-04-05 11:11

Автор: luboar
Дата: 05-04-05 11:04
"Балевски - проводник на простотията"
ае да не пускам такава тема

и

Автор: Brummaker
Дата: 05-04-05 11:06
Балевски,
гледал ли си детския филм : синьо лято....едно време го даваха...супер филмче между другото...
та там имаше един лаф за посредника... ...



НЕВЕРОЯТНИ СТЕ! ПРОСТО НЕПОВТОРИМИ!

 Re: Отговор от Елана
Автор: luboar   
Дата:   05-04-05 11:13

https://photo-forum.net/joro/emoticons/011.gif но не така, не такааа (ФСБ)

 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена