Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Вечная памят на Карол Войтила
Автор: BuzzFuzz   
Дата:   03-04-05 21:37

Вечна му памят ,Бог да го прости!
Почина един Папа който обръщаше специално внимание на Младежите по света.
Каквото и да кажа за него ще е малко!

https://photo-forum.net/i/104242&USER_ID=2334
 Re: Вечная памят на Карол Войтила
Автор: Amigo   
Дата:   03-04-05 21:45

Лека му пръст и хайде стига с тоя папа. Форумът е фотографски, доколкото знам, а не за пускане на некролози. Емил Димитров, папата... кой още не е споменат?![smilie11] Ще припомня в такъв случай и за загиналите няколкостотин хиляди от цунамито неотдавна, за умиращите от глад по света всеки ден хиляди деца. Да се помолим и за тях и стига с тези некрологични теми тук.[smilie23]

 Re: Вечная памят на Карол Войтила
Автор: Brummaker   
Дата:   03-04-05 21:48

Бил голям Пич, казват всички ...

Мен лично ме е яд само на това, че като дойде в България и тогава каза, че не вярва в българската връзка при атентата срещу него....МИ ДА ГО БЕШЕ КАЗАЛ ПРЕДИ 20 ГОДИНИ ПО ВРЕМЕ НА ПРОЦЕСА !!

 Re: Вечная памят на Карол Войтила
Автор: den_den   
Дата:   03-04-05 22:21

Brummaker, приеми го като жест към домакините.КАкто и цялото му идване изобщо.Кой мислиш имаше повече интерес от визитата му, той или ние?Яд ме е като слушам подобни патриотарски глупости вместо да разчистим близкото си минало.
 Re: Вечная памят на Карол Войтила
Автор: Божидар   
Дата:   03-04-05 22:23


Между папите е имало и папа жена...
 Re: Вечная памят на Карол Войтила
Автор: Brummaker   
Дата:   03-04-05 22:27

den_den ,

това се нарича ПОЛИТИКА ! и понеже ми е пределно ясно, продължавам да си задавам простичкия въпрос : защо сега го каза, а не тогава, като го е вярвал през цялото време /противоречие, което се обяснява пак със същата думичка : "политика" /

което пък, мен лично, ме отвращава с елементарността си...ни съм толку тъпъ, че да вярвам ...

 Re: Вечная памят на Карол Войтила
Автор: den_den   
Дата:   03-04-05 22:45

Brummaker, хубаво, че ти е ясно.На мен обаче не ми е ясно що е това население дето 16 години след падането на Берлинската стена не му дреме за въпроса с миналото си.Включвам и архивите на ДС.За някои звучи пределно отегчително всичко това, ама всинца си плащаме цената, или поне тия дето живеем в България.А иначе най лесно е да се пъчим с разни "антибългарски заговори".
 Re: Вечная памят на Карол Войтила
Автор: explorer   
Дата:   03-04-05 22:52

Все си мисля, че ако КГБ наистина искаха да очистят папата, щяха да го направят, дори и да се наложеше да опитат няколко пъти. Мен не ми пука за това минало - аз не съм убивал никого, и не съм давал съгласието си някой да убива. Трябва ли сега да изпитвам угризения някакви, да искам прошка и извинение... за какво? А я си представи че Сергей Антонов е невинен (което е твърде вероятно) - на този човек му съсипаха живота и здравето, излезе от италианските зандани жив труп, обработван с психотропни наркотици и подлаган на постоянен тормоз... кой ще му се извини на него? Папата отиде в затвора великодушно да прости на Агджа... извини ли се на Антонов обаче? Надявам се да е поискал прошка за греховете си преди да си отиде... защото май има за какво да отговаря, за фалшифицираната 3-та тайна от Фатима например. Но... има кой да го съди.
 Re: Вечная памят на Карол Войтила
Автор: Brummaker   
Дата:   03-04-05 22:53

са, не ми се спори на тия теми: най-малкото тук....ко общо има миналото, с архивите на ДС /те отдавна са преровени и потулени/, със заговора срещу Бг /за който, впрочем, официално вече се знае/, с цената която плащаме...
сега плащаме основно вилите у Флорида и банковите сметки от последните 15 годинки хе хе...нам дал ти е ясно, ма знайшъ ли с колко е нарастнал външния ни дълг от въпросния период...а за последните годинки по времето на царя ?...знай'ш ли, а ? [smilie6]


а [beer] , не ми се пише повече за престъпници...

 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена