Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 IMAM VUPROS
Автор: LIMPARA   
Дата:   28-03-05 21:24

Kato poblicuvash snimka prez "KA4vane na snimki" te kade se vizdat ot drugite za da glasuvat za tqh ili prosto vizte teq na moq profil i glasuvaite za da vidq dali stava,a i ot kade da si izteglq full version na Ulied Photo Express!!![smile] blagodarq
 Re: IMAM VUPROS
Автор: sP   
Дата:   28-03-05 21:33

[smilie18]
аре някой да се сети да напише FAQ най-после [smilie8] не стига че форума се пълни с глупости ами и често не се дава отговори на тия въпроси...
 Re: IMAM VUPROS
Автор: Amigo   
Дата:   28-03-05 21:40

Да, FAQ е много добра идея[smile] [smilie24]

 Re: IMAM VUPROS
Автор: LIMPARA   
Дата:   28-03-05 21:47

Izvinete za nevejestvoto mi obache ko e FAQ pls otgovorete na 1viq mi vupros[smilie11]
 Re: IMAM VUPROS
Автор: Amigo   
Дата:   28-03-05 21:52

FAQ означава "често задавани въпроси"[smile] За съжаление не мога да ти отговоря на първия въпрос, защото и на мен въобще не са ми е ясно качването на снимки по принцип за каквото и да е. Веднъж се пробвах и нищо не стана[smilie10] [smilie18], ама мисля пак да направя опит скоро[smilie5] [smilie18]

 Re: IMAM VUPROS
Автор: iaz   
Дата:   28-03-05 22:06

Безплатна пробна версия за 30 дни на Ulead Photo Explorer 8.5 - http://www.ulead.com/pex/trial.htm[smilie5]
 Re: IMAM VUPROS
Автор: LIMPARA   
Дата:   28-03-05 22:08

Probna da ama iskam full ako moje
 Re: IMAM VUPROS
Автор: Vatman   
Дата:   28-03-05 22:56

Абе първо чети и нема да задаваш Улигофренски въпроси. За пълна версия се плаща.... е как нема де ни подиграват в другите форуми? Гената може да е всякакъв, но беше прав, че единствения начин за ограничаване на идиотизма е унизителното отношение към неговите прояви...

сори лично мнение...
 Re: IMAM VUPROS
Автор: boni   
Дата:   28-03-05 22:59

kakuv FAQ be ,ima iasni pavila!
To i da ima FAQ pak shte e taka, znam si az:))
https://photo-forum.net/index.php?TEMPLATE=pravila
 Re: IMAM VUPROS
Автор: LIMPARA   
Дата:   28-03-05 23:03

Pi4ka vi materina ko mi govorite taka da ne bi da znam vsi4ko be laino smotano !!!sve pak sega se ucha.omruznalo mi e ot takiva nadmenni tapaci koito se perchat a ne si spomnqt ot kade sa trugnali[smilie9] [smilie23] [smilie23] [smilie23]
 Re: IMAM VUPROS
Автор: Vatman   
Дата:   28-03-05 23:16

[smile] Ти едни правила не си направи труда да прочетеш... какво повече да говорим?... Така, че не си прави труда и да отговаряш...
 Re: IMAM VUPROS
Автор: Darksorrow   
Дата:   28-03-05 23:25

Аз бих изтрил профила на пича, пуснал темата, щото и аз сега се уча, ма поне се опитвам да уважавам по-научените от мен и най-вече не ме мързи да чета. Пак лично мнение[smilie23]



Публикацията е редактирана (28-03-05 23:40)
 Re: IMAM VUPROS
Автор: Amigo   
Дата:   28-03-05 23:39

Защо трябва в този хубав форум да има такива отношения между форумците?![smilie10] [smilie2] [smilie2] Може би може все пак малко по-сдържано по отношение на грубия и нецензурен език[smilie3] [smile] [beer]

 Re: IMAM VUPROS
Автор: Syn   
Дата:   28-03-05 23:41

i az tva vikam.daje kato % na alkohol e po golqm ot toq na kryvta pak se dyrja megaprili4no...[beer] [beer]
4udq im se na takiva barutlii
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена