Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 най-любимите автори и проф. фотографи май нямат мнение по най-точкуваната снимка
Автор: lumix   
Дата:   09-03-05 20:38


само тези с ръчичка са изказали мнение под снимката!
най-любими автори:

1. kosara ( 192 )[smilie24]
2. special_k ( 168 )[smilie24]
3. Simon ( 134 )
4. TheMadMan ( 122 )
5. Japanese ( 117 )
6. LUMBERJACK ( 115 )[smilie24]
7. murnau ( 115 )
8. maceman ( 107 )
9. borissov ( 106 )
10. nsirakov ( 104 )[smilie24]
..........................................
и от отбора на админите също няма никакво мнение ...?
Що ли е така????

Уточнение!!!
 Re: най-любимите автори и проф. фотографи май нямат мнение по най-точкуваната снимка
Автор: lumix   
Дата:   09-03-05 20:40

Уточнение!!! Evil_AVI не го познавам ....и никога не съм го виждал ....просто ми интересно мълчанието ....! [smile]
 Re: най-любимите автори и проф. фотографи май нямат мнение по най-точкуваната снимка
Автор: Stoevmobile   
Дата:   09-03-05 20:44

Хе, пак си ме пропуснал у списъка на профитата, ама няма да ти се сърдя я [smilie3]
Що да не надуем малко темата [smilie24]
[shtrak] [beer] [shtrak] [beer] [shtrak] [beer]

 Re: най-любимите автори и проф. фотографи май нямат мнение по най-точкуваната снимка
Автор: lumix   
Дата:   09-03-05 20:45

...Ами така де СтоевМ ...не ти ли е интересно?
 Re: най-любимите автори и проф. фотографи май нямат мнение по най-точкуваната снимка
Автор: japanese   
Дата:   09-03-05 20:47

che tova che a nai tochkuvana znachi li che zaslugava tova poaisnenie " utochnenie"..
 Re: най-любимите автори и проф. фотографи май нямат мнение по най-точкуваната снимка
Автор: lumix   
Дата:   09-03-05 20:51

...ами аз мисля, че трябва да се има някакво мнение ...+ или - ....не може да се правиш че не си я видял????
 Re: най-любимите автори и проф. фотографи май нямат мнение по най-точкуваната снимка
Автор: japanese   
Дата:   09-03-05 20:51

ot kade znaesh koi sa profesioanalni photografi .. tova che sa nai lubimi .. e neshto kato tochkuvanata snimka ...zabravete gi tezi reitingi ..
 Re: най-любимите автори и проф. фотографи май нямат мнение по най-точкуваната снимка
Автор: lumix   
Дата:   09-03-05 20:53

japanese ами застраховам се ...хи-хи да не си помисли някой че рекламирам ...снимката ...:-)))!
 Re: най-любимите автори и проф. фотографи май нямат мнение по най-точкуваната снимка
Автор: japanese   
Дата:   09-03-05 20:54

japanese: -
 Re: най-любимите автори и проф. фотографи май нямат мнение по най-точкуваната снимка
Автор: borissov   
Дата:   09-03-05 20:55

Аз по принцип избягвам да коментирам снимки, защото не считам мнението си за достатъчно меродавно. В конкретния случай - снимката не е лоша, предполагам, след като е събрала толкова точки, но определено не е тип фотография, който ми харесва.
 Re: най-любимите автори и проф. фотографи май нямат мнение по най-точкуваната снимка
Автор: lumix   
Дата:   09-03-05 21:00

заглавието е любими и проф. фотографи ....japanese ....пак казвам ...не задължително да я харесвате ...но според мен повечето са я виждали! ...
 Re: най-любимите автори и проф. фотографи май нямат мнение по най-точкуваната снимка
Автор: Stoevmobile   
Дата:   09-03-05 21:01

Снимката си е луд шанс и ми харесва, като уловен момент[smilie5]

 Re: най-любимите автори и проф. фотографи май нямат мнение по най-точкуваната снимка
Автор: lumix   
Дата:   09-03-05 21:05

....така е ...Stoevmobile ....ама друг ми беше въпроса ...:-)!
 Re: най-любимите автори и проф. фотографи май нямат мнение по най-точкуваната снимка
Автор: Stoevmobile   
Дата:   09-03-05 21:08

Ако и всички други, дето след като видяха снимката и като мен се залостиха "Под чучура", споделяха по нещо, щехме да се хилиме поне 2-3 дни, вместо да запълваме ФФ с познати и изтъркани неща [smilie5]
[shtrak] [beer] [shtrak] [beer]
иначе коментара наистина си е лично нещо и всеки си решава сам[smile]

 Re: най-любимите автори и проф. фотографи май нямат мнение по най-точкуваната снимка
Автор: Stoevmobile   
Дата:   09-03-05 21:13

lumix,
аз също рядко гледам пейзажчета, освен ако не ме грабне от тумбала още или не е на Автор, дето следя и ценя като Автор и в Пейзаж. Другото е случайност.
Може би форумците си имат своите подобни мотиви [smile]

 Re: най-любимите автори и проф. фотографи май нямат мнение по най-точкуваната снимка
Автор: lumix   
Дата:   09-03-05 21:13

Прав си СтоевМ ...за "иначе коментара наистина си е лично нещо и всеки си решава сам" ....но явно тук има някаква завист ...хи-хи ! Поради слабата активност ...с последното изречение нарочно подпалих гората ...:-)!
 Re: най-любимите автори и проф. фотографи май нямат мнение по най-точкуваната сн
Автор: nsirakov   
Дата:   09-03-05 21:15

az haresah snimkata
 Re: най-любимите автори и проф. фотографи май нямат мнение по най-точкуваната снимка
Автор: murnau   
Дата:   09-03-05 21:18

Снимката си е луд шанс и ми харесва, като уловен момент
....
Tva e iliuzia.
 Re: най-любимите автори и проф. фотографи май нямат мнение по най-точкуваната снимка
Автор: japanese   
Дата:   09-03-05 21:19

murnau izgoria :)))ha ha ha
 Re: най-любимите автори и проф. фотографи май нямат мнение по най-точкуваната снимка
Автор: lumix   
Дата:   09-03-05 21:23

japanese, murnau и borissov поне се обадиха ....[smilie5] !
 Re: най-любимите автори и проф. фотографи май нямат мнение по най-точкуваната снимка
Автор: japanese   
Дата:   09-03-05 21:25

naprotiv pri "zavist" ima "silna aktivnost"
 Re: най-любимите автори и проф. фотографи май нямат мнение по най-точкуваната снимка
Автор: mikele   
Дата:   09-03-05 21:26

Люмикс май си прав защото нещото е плод на разсъждения и труд много труд, а някой наистина се страхуват да не бъдат надмината , е аз така го виждам де.
 Re: най-любимите автори и проф. фотографи май нямат мнение по най-точкуваната снимка
Автор: japanese   
Дата:   09-03-05 21:26

Lumix trima oste ti ostavat i mislia che moge da obobshtish :)
 Re: най-любимите автори и проф. фотографи май нямат мнение по най-точкуваната снимка
Автор: Stoevmobile   
Дата:   09-03-05 21:28

Едва ли е завист - аз гледам всякакви птички и портрети, защото ми е интересно.
Макро и експерименти, много и най-различни неща, дето ме интересуват, ама като не ми се гледат изгревчета и залезчета, колкото и да са точкувани....
А иначе интересни снимки и Автори - много са.
Сега примерно четка ли да правя на ****** за това, което е показал/а?
Ми просто като видя нещо негово/нейно ново и отварям.
Ама това е като детската мечта, да си купиш новата книжка на Автор, защото ти е любим..
[smile]
[beer] [beer] [beer]

 Re: най-любимите автори и проф. фотографи май нямат мнение по най-точкуваната снимка
Автор: fogas   
Дата:   09-03-05 21:31

Каква завист, бре, хора?!
Нали виждате колко много хора са гласували- значи са признали труда на човека.
А това, че не са написали нищо- ми нямали са какво да добавят към 4-те точки, които са дали... Може и да им се струва глупаво или недостатъчно да напишат 'прекрасно', 'възхитително', 'аууу, колко интересно' и т.н.

Айде поркайте си безгрижно и гледайте мача https://photo-forum.net/joro/emoticons/trink40.gif

 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена