Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Енгелизки
Автор: mikele   
Дата:   04-03-05 19:20

от 3 месеца съм в този сайт та се чудя дали е български или не е?На какво ли се учим и какво ли искаме след като всеки се натяга да изпишенещо на Английски.Е на какво ще научим тук новорегистриралите, българи да са или какви?Това ли е БЪЛГАРСКОТО?
Който иска на Англииски, има си и английски сайтове, там да си именува снимките на тамошния си език.
 Re: Енгелизки
Автор: joshua   
Дата:   04-03-05 19:23

неска май на всички ни и доста артистичен ден, а
 Re: Енгелизки
Автор: SanniE   
Дата:   04-03-05 19:25

abe mikele ti 6to si gord, 4e si bulgarin??????ne mi iztukvai oba4e istori4eski fakti, sega jiveem, za sega mi kaji!!!!!!!!i moga li da te pitam kuv besen nacionalizum te goni tebe??????



Публикацията е редактирана (04-03-05 19:26)
 Re: Енгелизки
Автор: SanniE   
Дата:   04-03-05 19:27

Автор: geezer
Дата: 04-03-05 19:06

''абе откъде накъде трябва да говоря някакви островни диалекти''
Изобщо не си длъжен ,,но на тази Земя се говоря разни езици и всеки може да се изрази както намери за угодно,,на мен пък никога не ми се е нравило чувството наречено 'патриотизъм' и др. подобни завършващи на '-зъм',,мисли Космополитно,,щото нали се сещаш колко българска е думата 'аман' ..примерно



[smilie21] [smilie21] [smilie21] [smilie21] [smilie21] [smilie21] [smilie21]
 Re: Енгелизки
Автор: SanniE   
Дата:   04-03-05 19:29

i mikele o6te ne6to!! 6to nicka ti e s latisnki bukvi be??????[smilie21] [smilie21] [smilie21] [smilie21] i vob6te mikele BG ime li e???????are shut up



Публикацията е редактирана (04-03-05 19:30)
 Re: Енгелизки
Автор: n1x0n   
Дата:   04-03-05 19:30

Ми аз съм горд че съм Българин, но не смесвам тази гордост със езиците на които общувам, защото нямат нищо общо.
 Re: Енгелизки
Автор: mikele   
Дата:   04-03-05 19:32

Душичко златна ника ми е от преди да си се родила и ако тогава имаше виндовс на български бих си го направил ама то и сега няма де.И това няма нищо общо с изразяването тук.А ти като не си горда че си българка какво ли правиш тук изобщо?А иначе можеш да пишеш видах това.
 Re: Енгелизки
Автор: joshua   
Дата:   04-03-05 19:32

аз си знаех [smilie5]
 Re: Енгелизки
Автор: SanniE   
Дата:   04-03-05 19:35

hahaha ima windows na BG ama ti ne znae6 6oto si mnogo durt i nazad s materiala
 Re: Енгелизки
Автор: SanniE   
Дата:   04-03-05 19:36

otivam da snimam!!!![smilie24] [smilie21] [smilie21] [smilie21] [smilie21]
 Re: Енгелизки
Автор: mikele   
Дата:   04-03-05 19:39

сърдита жено занимавам се с тая техника и с тоя виндоус от преди раждането ти така че не ме учи на това , виж на друго може
 Re: Енгелизки
Автор: SanniE   
Дата:   04-03-05 19:40

davam 4astni uroci po English, ako iska6 6te te nau4a
 Re: Енгелизки
Автор: joshua   
Дата:   04-03-05 19:42

e па тва с частните уроци всички го видяхме ...май[smilie11]

 Re: Енгелизки
Автор: dobrommir   
Дата:   04-03-05 19:44

Ама Санче ти българския бъркаш та уроци на english ша даваш.
хахахахахаххахахаа

 Re: Енгелизки
Автор: scrap   
Дата:   04-03-05 19:44

вече има една тема по въпроса,що трябва да се прави втора?
 Re: Енгелизки
Автор: explorer   
Дата:   04-03-05 19:45

Уф, айде стига пак с тези глупости... между другото кой беше пуснал онази тема за "гаврата" че не се сещам [beer]
 Re: Енгелизки
Автор: mikele   
Дата:   04-03-05 19:47

е ако съм я пропуснал темата извинете.Но си заслужава де, а колкото до уроците , защо ли си мисля , че не ми трябват, справям се и без тях толкоз години вече.
Иначе нищо против да се знаем кой сме
 Re: Енгелизки
Автор: MisterX   
Дата:   04-03-05 20:12

abe hora na vseki 1-2 meseca se govorqt edni i sushti gluposti... svikvaite... chovek ako iska da moje da komunikira normalno trqbva da znae pone 2 ezika... a ako tolkova imate problem s toq English ami sujalqvam no za sega toi e dalech po populqren ot Bulgarskia.. tova che pisha na latineca po-malko bulgarin li me pravi ot koito i da e bilo ot vas? Moq suvet e da vzmete da nauchite pone oste edin ezik... kolkoto poveche tolkova po-dobre i da se koncentrirate vurhu glavnata ideq na toq SITE... imenno Fotografiata... stiga s tiq haplivi i obsto vzeto bezrezultatni temi...[shtrak]

I stiga s tiq opiti za patriotizum... ako imashe tolkova patrioti v BG kolkoto se biat po gurdite vseki den niamashe da sme na tova deredje. [beer]
 Re: Енгелизки
Автор: mikele   
Дата:   04-03-05 20:23

Така е Мистер нужно е знаенето на езици, което обаче не значи че в родината си трябва да говорим на чужд език нали.Иначе дай предложение да заличим българския и да минем на китайски той е по популярен говорят го 2 милиарда нали.
 Re: Енгелизки
Автор: scrap   
Дата:   04-03-05 20:32

MisterX [smilie24] [smilie24] [smilie24]
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена