Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Обвиняват ни заедно с теб, БОНИ!
Автор: matasel   
Дата:   25-02-05 10:11

Гледам си днес "Врабеца" и не щеш ли виждам ново мнение. Викам си брейййййй още някой се е сетил за мен. А то, раз-ш ли въпрос под формата на обвинение или обвинение под формата на въпрос, което повече ви харесва:
Rebellious
24.02.2005 20:01
А какво ще кажеш за това- http://www.photo.net/photodb/photo?photo_id=2979660 ? Като близнаци са според мен и като се има впредвид и другите нещица ,по-точно рекламния ти постинг във форума ,подкрепата от админа в много тънък момент,тогава какво да си мисли човек ? Може и да е просто съвпадение,но не стават ли твърде много въпросителните ,изброени по-горе ?
Би ли ми отговорил ?

E, отговорих му на човека - постарал се да пита - задлужил си е и отговора. Даже в Библиятя е казано "Искай и ще ти се даде". Само не знам.... дали двата врабеца са наистина близнаци или са само брат'фчеди!
Ама това нищо - Rebellious си мислел, че врабецът на Hector Brandan и моят били близнаци, а всъщност се оказало, че те са само брат'фчеди и то не първи, а я 100-ни, я хилядни, я милионни. Ще ме прощавате, ама мога ли да ги знам родословията на врабците!
Но човекът, Ребеллиос де, си мисли! А силата на мисълта няма граници!
Друго е по-важно - обвиниха БОНИ!!! в колаборационизъм (ей, че красива думичка, а - абе, хубав си е българският език - кой каквото ще да разправя) с матасел! Е, Момко или Моме, ребелиусЕ, нов/а си ти в тоя форум и много неща не знаеш!!! Но с питане и до Цариград се стига, моме/момко- питай, учи се и голям човек ще стане от теб - може и политик и президент, а защо не и крал, А? Долу краля! Да живее краля! Хубаво нали!
Абе всъщнос..........няма ли мъже тук - разпнете го тоя МАТАСЕЛ, БЕЕЕ! Догога ще ни лази по нер..., по ФОРУМА!! [beer] [beer] [beer]
 Re: Обвиняват ни заедно с теб, БОНИ!
Автор: gorbi   
Дата:   25-02-05 10:15

"Дързост и красота" епизод XXL....[smilie5]



Публикацията е редактирана (25-02-05 11:02)
 Re: Обвиняват ни заедно с теб, БОНИ!
Автор: Rebellious   
Дата:   25-02-05 10:42

Виж кой отново се развикал за да концентрира лъчите на прожекторите отгоре си ? Какво ,внимание ли не ти достига бе приятелю ?
Първо ,никой не е тръгнал да те разпва !Просто те попитах за мнението ти,дадох ти възможността да обясниш и да се аргументираш и то не на "сцената",но ти видя в това възможност отново да се качиш на нея,де. Е,добре... Да обясня тогава за какво иде реч. Нека форумците сравнят
http://www.photo.net/photodb/photo?photo_id=2979660 с https://photo-forum.net/i/86439 и сами да преценят за какво става въпрос и не са ли като близнаци двата кадъра. Нека сами видят моя коментар под въпроснита снимка на matasel и отново да преценят сами дали съм бил зломамерен и дали има резон в мнението ми . Нека си припомнят и начина ,по който въпросния автор "се заигра " с рейтинга ,поствайки темата "вижте ме" .
Аз просто го попитах с нормален тон и аргументация. Той скочи под поста ми и веднага постна тук... Че и подкрепа търси...
Мисля ,че това говори само по себе си .
До довечера ще ме няма,така че няма да мога да отговарям ,макар,че не мисля,че има нещо повече за казване . Но ако някой все пак има въпроси ,довечера ще отговоря.

 Re: Обвиняват ни заедно с теб, БОНИ!
Автор: behemoth   
Дата:   25-02-05 10:47

Нямат нищо общо тази в Photo.net ме кефи 100 пъти повече
 Re: Обвиняват ни заедно с теб, БОНИ!
Автор: fogas   
Дата:   25-02-05 10:49

Ребелиус, не ми стана ясно какво точно целиш, но това което постигна е да дадеш възможност на матасел да пусне нова тема за фотографията си. Подозирам, че сте приятелчета и му помагаш! [smilie18] [smilie18] [smilie18] [beer]
 Re: Обвиняват ни заедно с теб, БОНИ!
Автор: Rebellious   
Дата:   25-02-05 10:54

О,забравих ,внимателно вижте хронологията на целия тоя сапунен опит за сериал. Т.е. постването тук е последващо онова под снимката,където ясно и точно съм обяснил на въпросния автор ,защо мисля така . А това , свързаното с последователността във времето, е нещо доста показателно според мен .
P.S. Незмам откъде го измисли това за колаборационализма,но да знаеш,че тая думичка няма нищо общо с българския език.[smile] И спри да търсиш престилка ,за коята да се хванеш и да пищиш ,а застани като мъж и се дръж по подобаващ начин !
 Re: Обвиняват ни заедно с теб, БОНИ!
Автор: Rebellious   
Дата:   25-02-05 10:58

Фогас,не ме обиждай ,бе! [smile] Ти пък къде ме присади само![smile]

Във фотонета снимката ме кефи и мен ,но аз имах предвид точно идейното й изкопиране ,а не буквалното ! Мисля че е ясно,ама явно трябва повечко да се обяснява ,ааа.[beer]
Айде приятен ден и до довечера.
 Re: Обвиняват ни заедно с теб, БОНИ!
Автор: toncho   
Дата:   25-02-05 11:08

Баси глупостите
 Re: Обвиняват ни заедно с теб, БОНИ!
Автор: explorer   
Дата:   25-02-05 11:26

Абе явно е плагиат тоя matasel, само не мога да разбера как е успял да убеди врабеца да му позира точно в същата поза като оня на оригинала.
[smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]
 Re: Обвиняват ни заедно с теб, БОНИ!
Автор: boni   
Дата:   25-02-05 11:43

[smilie18] [smilie18] [smilie18]
То цяла конспирация,тънка подкрепа на админа в избран момент...Какво да си мисли човек...
Направо може да си мисли ,че е организирана атака срещу фото-нет с цел ликвидирането на сайта и изкупуване на акции за 100 000$ на 1/5 от цената [smilie18]
Особено ребелиус ако беше по-отдавна във форума щеше да знае някои пикантни подробности относно моята привързаност към Матасел [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Обвиняват ни заедно с теб, БОНИ!
Автор: matasel   
Дата:   25-02-05 11:44

Ами, explorer, с хипноза го накарах да позира врабеца. Как ме принуждаваш да си признавам неща, които не бих искал. Ами ти как мислих, че получих подрепата и на "АДМИНИСТРАЦИТА" . Ами разбира се, че отново с хипноза. Съсредоточаваш се и опа подкрепата на "АДМИНИСТРАЦИТА" пада като Ябълката върху главата на Нютон! Но явно не съм толкова мощен в хипнозата, защото силите ми стигнаха да хипнотизирам само 60 форумджии. Ако бях успял да хипнотизирам всичките близо 10 хиляди щях да имам близо 40 хиляди точки и трябваше да купувам камион, че да си ги извозя![beer]
 Re: Обвиняват ни заедно с теб, БОНИ!
Автор: matasel   
Дата:   25-02-05 11:46

Това му напомних и аз, Скъпи ми Колабораторе, ама нека пита човекът, нека се учи, както казва циганинът от вица!
 Re: Обвиняват ни заедно с теб, БОНИ!
Автор: fogas   
Дата:   25-02-05 12:57

А сега виждам и друг съзаклятник- мусто. Той очевидно е подкупил пернатото. Нещо като "Snake Eyes" се заформя. А няма ли руса мацка поне за цвят в отбора на лошите?! [smilie18] [smilie18] [smilie18] [beer]
 Re: Обвиняват ни заедно с теб, БОНИ!
Автор: matasel   
Дата:   25-02-05 13:01

Ама да не е само руса, но и хубава и разбира се много зла и ПОДЛА![smilie19]
 Re: Обвиняват ни заедно с теб, БОНИ!
Автор: zdimitrov   
Дата:   25-02-05 16:40

Автор: Rebellious
Дата: 25-02-05 10:58

"... но аз имах предвид точно идейното й изкопиране ..."


От кога снимките с врабец кацнал върху вода са защитени срещу повторно снимане ?

Какво против някой когато се опита да повтори известна (или не) снимка ? Да се опита да постигне някакво съвършенство или поне да се доближи до това което му е харесало, да изпробва собствените си сили ? [smilie11] [smilie11] [smilie11]

Ако беше модел (човек имам предвид), да откаже да се снима, да откаже да повтаря снимки в които е позирал. Ако се съгласи - ето крадене на идея от фотографа според мен. Но снимки в които модела не е човек мисля че могат да се повтарят колкото си искаш.

Още повече че обекта на снимките които посочваш е сравнително рядък. Иска се и голям късмет за да повториш кадъра ... Не виждам нищо нередно в случая!

Това е личното ми мнение, нищо срещу теб Rebellious !
 Re: Обвиняват ни заедно с теб, БОНИ!
Автор: n1x0n   
Дата:   25-02-05 17:19

"идейно повторение"!!![smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
ХАХАХАХАХАХАА!!!
Добре... петъчната вечер почва силно!

 Re: Обвиняват ни заедно с теб, БОНИ!
Автор: dch37   
Дата:   25-02-05 17:28

matasel.. mnogo greshno reagirash... i neshto se machish mnogo da prawish chetki na admin-a... grozno mnogo grozno.. za snimkite ne komentiram iasno e, che ne sa kradeni.. no drugoto naistina e zle...
 Re: Обвиняват ни заедно с теб, БОНИ!
Автор: Rebellious   
Дата:   25-02-05 17:29

Абе чудя се някой направи ли си труда да проследи цялата тая натрапена ми сага ?
Нито съм обвинявал ,нито теми съм пускал ! Попитах в коментара си под въпросната снимка и се мотивирах. Едно обяснение с адекватен тон би било достатъчно. А то какво ,веднага се скочи ,разпищя се на всеослушание и тема се постна тук даже и то с какво интересно заглавийце. И за какво? Обидил ли съм някого с нещо,я вижте внимателно и коментарите ,а не отгоре отгоре !
А на въпроса,не мисля че е нормално точно с такава,"повторена" снимка човек да търси признанието ,подпирайки това и с постване на тема " вижте ми снимката,моята " ... Комбинацията между двете неща не ми се вижда читава,това е ,нищо повече! Никога не съм определял никого и наклони на никого не съм давал ,това тук си е любителска занимавка и за кеф,така че не е нужно да се вземаме толкова насериозно на тема високи творчески постижения точно тук! Но пък морала и принципите са валидни навсякъде и точно те разграничават хората в постъпките им.
 Re: Обвиняват ни заедно с теб, БОНИ!
Автор: dch37   
Дата:   25-02-05 17:50

Rebellious az pone prochetoh temite.. saglasen sam s teb... ima preigrawane.. no kakwo da se prawi ima hora koito reagirat po ostro zashtoto takawa im e naturata... ne se wrazwai che samo si habish nervite
 Re: Обвиняват ни заедно с теб, БОНИ!
Автор: matasel   
Дата:   25-02-05 18:06

Хвала - викаха едни, а други: "Разпни го" и....накрая го разпнаха. Пий сега една, две [beer] Rebellious и се успокой!
Видях значи аз снимката на Hector Brandan и след като си купих фотоапарат почти като неговия тръгнах да обикалям света, за да направя бледо подобие на въпросната снимка. И не щеш ли на 7-8 хиляди километра от Европата Еврика - гледам един врабец се къпе във фонтанче - близнак (и врабецът близнак и фонтанчето и то близнак, ама направо да се разплачеш) на това от снимките на Hector. Оглеждам се плахо да видя дали Hector не ме дебне в гръб и като се убеждавам, че не е в близката околност и няма да ми вземе врабеца, правя[shtrak] [shtrak] [shtrak], взимам самолета и веднага тичам при Бони във форума и му викам: "Ей, Бони сега е звездния ти миг. С тая снимка ще сложим PHOTO.NETa в малкото джобче на капата ти, Бони. Твоят форум ще стане по велик от оня". И знаете ли за малко планът ни да успее, скъпи приятели, но изневиделица се появи Инвестигаторът Rebellious и опропасти всичко! Е, те това е накратко![beer]
 Re: Обвиняват ни заедно с теб, БОНИ!
Автор: matasel   
Дата:   25-02-05 18:09

Много грозно, dch37! Наистина грозно! [smilie9] Посипвам си главата с пепел и изливам 2 [beer], че да се поизмие малко![smilie5]
 Re: Обвиняват ни заедно с теб, БОНИ!
Автор: dch37   
Дата:   25-02-05 18:11

aide i ot men [beer] i zdrawe da ima
 Re: Обвиняват ни заедно с теб, БОНИ!
Автор: boni   
Дата:   25-02-05 18:12

Ребелиус,нямам никакви симпатии към Матасел,но в случая не си ли даваш сметка,че твоите обвинения могат да са безпочвени и всичко да се дължи просто на съвпадение?
Аз имам една снимка с една прегърбена старица,разминаваща се с 2 момичета. Снимката се казваше "През 3 поколения"
Обвиниха ме във форума, че съм взел идеята за снимката и заглавието от една снимка в руски сайт с подобно съдържание и заглавие "Три поколения женщиньi"
Хубаво ама на мене ми стана много обидно,защото нито съм виждал нито съм чувал за онази снимка.Пълно съвпадение на ситуацията и съвпадение на начина на разсъждение при измислянето на заглавието...
И какво ? Повярваха ми след като казах, че се заклевам в децата си, че не съм виждал преди руската снимка.
Живота е пълен със съвпадения и подобни ситуации и най-малкото е наивно да се твърди,че е изкопирана снимка на някакви си,къпещи се врабчета[smilie18]
 Re: Обвиняват ни заедно с теб, БОНИ!
Автор: Rebellious   
Дата:   25-02-05 18:23

Матасел,бъди жив и здрав... Ясно е и видно е кое що е ...Останалото са конфабулации ,опитващи да маскират и изместят акцента от очевидното.
С Фотонет тръгнали да избиват темата!?!?[smilie24] Браво ,находчивостта определено е нужна в неудобни ситуацийки като тая .

Към dch37- хич не се и нервя ,просто се усмихвам на такива неща,те не си заслужават нервенето.

Към Бони- повтарям,макар,че се изморих от това-НЕ съм го обвинявал ,само попитах за коментар ,базирайки на точно определени съвпадения ! Пак повтарям,че ако бе отговорил като мъж ,нормално ,нямаше да имам нищо повече наум и щях да затворя тая страница .
Само че точно неговата неадекватна реакция ме накара да се дозамисля . Това е. Прочети целия развой и се постави на мое място... Не се нервя ,просто става ми става жалко от тая детскоградинска пищевица. Но както казват,всеки си шета на разбиранията .
 Re: Обвиняват ни заедно с теб, БОНИ!
Автор: matasel   
Дата:   25-02-05 18:28

Е, Бони, ама аз нямам деца, че да се закълна в тях! И какво да правим тогава? Да отгледам деца - иска време! Вярно е видях снимките на Hector, след като "изрода" (изказване 36) даде линк и си признах, че е по-добра от моята. И това не ме дразни, защото оня е професионал май, а аз съм си любител. А всъщност да направиш такава снимка трябва просто дебнене и няколко стотин снимки (лично аз имах време за 10-на). Иначе врабци бол - има ги по цял свят и фонтанчета има и близнаци има и къпещи се ги има - обичат да се къпят хвъркатите за разлика от котките, които пък обичат да ги ядат. А за разлика от Бони, който лесно се обижда, аз се забавлявам![beer]
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена