Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Отново въпрос към администраторите на сайта
Автор: asb1   
Дата:   22-02-05 09:17

Преди седмица попитах във форума, защо когато изтрия снимка, от моят профил, без да е качвана в албум избрано се появавя съобщение:
"Снимката не може да бъде изтрита. asb1 не сте собственик на тази снимка."
Отговорено ми беше, това не е въпрос за форума и трябва да питам на адрес webmaster@photo-forum.net, писах там, но отговор няма.
Днес се случи пак същото, вчера качих снимка, но не ми хареса и я изтрих за да си поиграя с нея още във фотошопа и същото изречение!
Някой може ли да ми обясни какво се случва в същонст и какаво значи това :
"Снимката не може да бъде изтрита. asb1 не сте собственик на тази снимка."[smilie9]
 Re: Отново въпрос към администраторите на сайта
Автор: nsirakov   
Дата:   22-02-05 09:21

ако дадеш рефреш ще видиш, че снимката ти е няма.. изтрита е въпреки съобщението...
 Re: Отново въпрос към администраторите на сайта
Автор: asb1   
Дата:   22-02-05 09:27

Така е разбира се ...в профила ми я няма! За сега това което пускам във сайта не бих казал че е нещо изключително и все пак думите :"asb1 не сте собственик на тази снимка." ме притесняват. Вероятно аз нещо не разбирам...но едва ли може да е така![smilie21]
 Re: Отново въпрос към администраторите на сайта
Автор: J0R0   
Дата:   22-02-05 09:29

Някакъв бъг е. Ще го видим, нема да се пуашиш.
 Re: Отново въпрос към администраторите на сайта
Автор: asb1   
Дата:   22-02-05 09:33

[beer] [smilie19]
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена