Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: Julius   
Дата:   03-05-06 14:49

Ми такъв съм си... [smilie5] к'во да направя... [smilie5] с природата ли да се боря... [smilie19]

Аз съм слаб човек... не съм нито нинджа още по-малко пък съм 2 метра! [smilie7]

В интерес на истината Иво ме изпревари сигурно с части от секундата... [smilie5] понеже един познат също търси преходник... но след като видях, че той го е запазил /поне по моите разбирания [smilie5] - по твоите сигурно го е намокрил (с леки нюанси все пак) ако е ял бонбони "Лакта" ще е по-лепкаво и т.н./ изобщо и не писах... [smilie7]

Но не ти се сърдя... изобщо... - такива като тебе не са способни да чуят "неизреченото" и да видят "ненаписаното"... макар че точно азиатската култура е най-богата на подобни примери! [smilie7] [smilie3] [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: designwerk   
Дата:   03-05-06 14:53

Димо... благодаря.
И аз имам отлични впечетления от Пловдивските колеги! И ще останат такива [smilie24]

Крайно време е да се създадат някакви правила, целящи избягването на подобни ситуации.
Не искаме да се хващаме за гущите за парче метал, струговано от руснаците.

Извинявам се, ако с поведението и написаното си съм станал повод за "късане на нерви"[smilie24]



Публикацията е редактирана (03-05-06 14:57)

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: 2metraninja   
Дата:   03-05-06 15:09

Всичко е наред... ако някой има съвестта да ги купи преходниците на мизерната цена от 15 лв, която или е някакво недоразумение, или е някакво недоглеждане от страна на колегата, който с мъка се разделя с техниката си, нека го купи и после да се самоуспокоява с мисълта че е имал моралното право, щом е бил негов ред и цената вече е написана черно на бяло 15лв. Не визирам никого конкретно. Със здраве да си ги ползва и д аим се радва.

И да - нека има правила...
Много [beer] на русенската група и пак да се съберем.

И накрая вече като се разбрахме не мога да се стърпя да не отговоря на Julius - Ти не видя ли нещо ненаписано и неизречено зад такава цена? Поне не заподозря ли?
И като си говорим за гръмки и велики имена, къде подлите нинджи, па били те и 2 метра могат да се мерят с Юлиите, които са директни наследници на Юпитер?

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: designwerk   
Дата:   03-05-06 15:12

Другата седмица сме в Пловдив, колега за ППП [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: Julius   
Дата:   03-05-06 15:17

[smilie18] [smilie18] [smilie18]
А зад тая цена могат да стоят мнооооого-много неща... и даже може да се окаже и висока... [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Повечето продавачи обикновенно са наясно тъй че може да си спестиш състрадателните постинги... [smilie5]



Публикацията е редактирана (03-05-06 15:18)

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: 2metraninja   
Дата:   03-05-06 15:31

Да, и повечето продавачи искат пари, не световен мир и правда, така че и ти си спести моралните проповеди. Чух те, претеглих те и те оцених.
Пиши си каквото искаш.

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: Julius   
Дата:   03-05-06 15:45

[smilie10] [smilie5] Най се забавлявам със теглилки като тебе... тя и преценката ти ще е такваз... [smilie5] [smilie7]
Със здраве и до нови срещи... [beer]

Явно още те държи и от предния път дето се опита да си защитиш достойнството по тоя смешен начин

в ей тая темичка, където явно те засегнах! Еми съжалявам, ама да казваш ...звучи логично... и ...остава

да го видя и за себе си...
за азбучни истини във фотографията! Интересно ми е по твоята система каква

ще е тогава оценката ти за теб самия!? [smilie8] [smilie7]

Защото надявам се моята няма голяма стойност за тебе, така както и твоята няма стойност за мен !!! [smilie7]

Най-малкото защото няма нищо общо с реалността, а е изкривена от емоциите ти !!! [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: Георги   
Дата:   03-05-06 15:55

ако има наддаване за платката и не я отнесе иво, викам и аз ще се включа да дигнем цената на нинджата до реалните размери, щом е такъв фен на коректността по отношение на продавача :)

така че викайте ако има търг да цакаме

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: 2metraninja   
Дата:   03-05-06 16:07

Аз казах, че вече не я искам...

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: designwerk   
Дата:   03-05-06 16:13

хайде господа... нека не цапаме темата на човека.. изяснихме се с колегата.
Да не правим вендета за едно парче желязо!

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: Георги   
Дата:   03-05-06 16:15

[beer] [beer] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: designwerk   
Дата:   03-05-06 16:18

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: designwerk   
Дата:   03-05-06 16:19

https://photo-forum.net/static/forum/2006-05/dxuw9572.JPG



Публикацията е редактирана (03-05-06 16:19)

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: me4o_puhh   
Дата:   03-05-06 16:36

Привет , съжалявам че обявата ми разбуди духовете толкова много , на мен ми е напълно ясно колко ми струват пръстените платаката и преходника но съм обявил тази цена засега я взема ivo80 , събирал съм си техниката 2 години и за мен означава много но .. пусти пари [smilie2]
Поздрави
Моля за инфо се обръщайте на майл

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: fastman   
Дата:   03-05-06 18:43

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: me4o_puhh   
Дата:   03-05-06 23:59

[smilie24]



Публикацията е редактирана (04-05-06 00:10)

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: delchev   
Дата:   04-05-06 08:00

me4o_puhh, искам софт-спота (на 52мм). Пиши ми на мейла как да се уговорим да го взема. (аз съм в София) имам мейл и Кю в профила

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: me4o_puhh   
Дата:   04-05-06 08:35

Delchev имаш поща [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: gorbi   
Дата:   04-05-06 09:00

интересно - след като пръстените, преходника и платката заедно, струват на пазарна цена около 80 лева - защо се нахвърляте на нинджата дето предлага маалко по висока цена от нереално и необяснимо ниската цена от 15 лева...... И на мен русенската група са ми приятели, но базара си е базар.... стоката си е стока.... Аз лично не се впуснах да обяснявам на продавача, че стойността на това което продава е силно занижена, но поради единствената причина, че ivo80 иска да я вземе..... Инак също бих скочил с по висока оферта или поне с обяснение за изключително ниската цена..... Позицията на дизайнера я разбирам, на джулиъс - не....[smilie3]
И няма нужда да де оправят стари сметки в базара - има си фри зона - ако искате да се дърлите.... без да искам и аз да съм няк`ъв ментор, но поне по-лесно ще следя темата там.... [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: Julius   
Дата:   04-05-06 09:07

И ти ли gorbi... [smilie5]

Какво има за разбиране... това не е първото нещо, което се предлага на цена по-ниска от пазарната... е и...

И аз можех да кажа: "Давам 30-40 кинта - взимам я... плащам веднага!" Но реших, че е некоректно! Това е...

А що съм решил че е некоректно - не знам... въпрос на вътрешно усещане...

Който разбрал - разбрал! Повече не ми се обяснява...

п.п.
Ако вече Иво реши да плати повече /било от състрадание... било от нещо друго... макар че съм силно против подобен род спекулации при разните там покупки или продажби-препродажби/ - това си е вече негов проблем!!! То иначе пък ще излезе, че е ебати използвача - за сметка на нещастието на продавача... и тъй нататък и т.н.



Публикацията е редактирана (04-05-06 09:10)

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: gorbi   
Дата:   04-05-06 09:14

..това коректно-некоректно..... не си ли се замислял, че може да е некоректно спрямо продавача - че няма да вземе най-доброто за стоката си..... дълга тема е това - трябват си писани правила просто.... неписаните ще ги спазваме ти и аз и този и онзи, а другите - не... няма сми....


Е в чисто ориенталски аспект, "на базар" си е винаги като "на бас"... единият е малко мошеник - другият малко глупак... но това е друга тема.....[smilie5]

Успех на продавача да си продаде всичко пу..... [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: Julius   
Дата:   04-05-06 09:18

Автор: me4o_puhh
Дата: 03-05-06 16:36

Привет , съжалявам че обявата ми разбуди духовете толкова много , на мен ми е напълно ясно колко ми струват пръстените платаката и преходника, но съм обявил тази цена...

Решението си е изцяло негово /на продавача/, както и отговорността! Да спрем до тук... [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: gorbi   
Дата:   04-05-06 10:51

е няма си оставиш магарето ти, то ясно... [smilie5] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: Julius   
Дата:   04-05-06 11:12

Естественно! Пари се е дало... дииий мамка ти и магаре... [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: DESIGNwerk   
Дата:   04-05-06 11:23

оцапахме темата на човека...
и ние се оцапахме.
какъв е смисъла?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР