Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Nikon D700
Автор: rinky   
Дата:   01-10-12 12:35

ДНЕС СПЕЦИАЛНО СЕ ОБАДИХ В ЗЕНТЕКС ДА РАЗПИТАМ ЗА БРОЯ НА КАДРИТЕ. ПРЕДЕЛНО ЯСНО МИ БЕ СЪОБЩЕНО, ЧЕ ТЕЗИ АПАРАТИ ИЗДЪРЖАТ ПОНЕ 300 000 КАДЪРА ИЛИ ДО КРАЯ НА ЖИВОВА НА ЦЕЛИЯ АПАРАТ! И ИЗОБЩО ДА НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАМ ОТ ТЕЗИ ЧИСЛА ТАКА, ЧЕ МОЛЯ РАЗБИРАЧИТЕ ДА ПРЕСТАНАТ. АКО ИСКАТЕ ДА СПОРИТЕ ЗА ТОВА ГОВОРЕТЕ СЪС СЕРВИЗА НЕ ТУК.

Цената на тяло 10 000 кадъра е 3000лв. Аз го давам за 2500 като няма забележки. Щом ви е нереална цената изчакайте си други "реални" обяви.

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D700 body
Автор: iva_drag   
Дата:   01-10-12 13:16

Кажи им го, rinky![smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D700 body
Автор: Teddy76   
Дата:   01-10-12 13:26

А така! Нека го каже да е ясно! Ние и без това доматите с колците ги ядем! [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D700 body
Автор: da.fo   
Дата:   01-10-12 16:52

rinky,
това означава ли , че даваш гаранция минимум до 300 000 на затвора (щом така са ти казали от сервиза) [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D700
Автор: rosku   
Дата:   01-10-12 16:56

aivanov , Гаранцията важи в БГ !!!
Като не знаеш не подвеждай хората.



Публикацията е редактирана (01-10-12 17:00)

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D700
Автор: rosku   
Дата:   01-10-12 17:19

Колегата aivanov, не се изявявай като врачка !

FYI - Д600/800/Е ще бъдат налични първата седмица на Октомври в България. Не, че има значение, де... голям дебат стана, голямо нещо. Казваш за ДДС-тата, разбира се, че ако го има в магазина, ще отида от там да си го купя и грам няма да се замисля............

Никой не знае кога ще има внос на тези тела / и дали въобще ще има тази година/
Като казвам никой, имам предвид никой от Профайлд.
Ти как прецени , че ще е първата седмица на октомври , не знам ?

Ако пристигне такова тяло до края на седмицата, ще те призная за врачка и ще ти се извиня публично.

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D700 body
Автор: estate   
Дата:   01-10-12 17:58

Колега,затворете си темата за да не пишат глупости повече в нея.
Кога ще има внос на D600 нека който го интересува да ми пише на ЛС.....да хвърля боба ....което пак е извън темата.

Сега по темата ,цената е стартова и най-верочтно ще падне със 100-200 лева и готово.Недволни ще има много ,доволен ще е само един....
Успех ,за мен цента си заслужава (виждал съм две камери по над 250000 кадъра и не са Никон а Пентакс К10 и К200).[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D700 body
Автор: aivanov   
Дата:   01-10-12 18:21

Колега rosku,

Аз бях решил да не пиша в тази тема, ама ще ти отговоря. От петък до сега два пъти ми звънят от Синтезиса за потвърждение. Дори преди малко отново говорих с тях. За сега се твърди, че всички заявени бройки от 800/Е ще бъдат изпълнени, а 600 - щяло да има дори в повече. Имам заявена бройка, та за това съм толкова убеден. Не врачувам на боб и нокти, споко.

А дали ще стане така в действителност - само времето ще покаже. Ако не се справят - свят широк - само в БГ с фото техниката сме като с киселото мляко по Жан Виденово време. Т.нар "вносители" са супер измислени, апартаментни фирми от типа "Five men and a dog", а клиентите - явно и те такива... Аз им вярвам за 800 и за 600, виж за 800Е се съмнявам, че ще се справят да си вземат (достатъчно) бройки. Както казахме - времето ще покаже.

Относно тази тема - вече пожелах успех с продажбата на колегата. При условие, че има още 2 такива тела, които се продават на по 40,000 кадъра за същите пари, за мен това си остава висока и необоснована цена. Разбира се, не ангажирам никой с това мнение, а и ми е все тая - всеки продавач сам си решава. Ако човекът не е на зор да го продаде, може и 4к да му сложи и да си чака. А може и да се намери някой даже и да го купи.
Но да се твърди, че някой си сервиз бил "казал", че това тяло издържа 300,000 кадъра е крайно тъпо. Аз такива "твърдения" ги приемам само писмено, с обезпечение/гаранция. Всичко останало е лалане. Друг е въпросът, че смяната на затвора не е скъп ремонт, спрямо ценовия клас на това тяло. Снимал съм с Д700 на 150,000 кадъра, и освен крайно неприятния, раздрънкан звук, всичко си е било ок. Както и с тяло на около 200,000 кадъра, което си звучи съвсем нормално. Та, в днешното "масово" производство качеството варира много от бройка до бройка... както и от отношението към уреда. ;)

С това за мен тази тема се изчерпва. Пишете си на спокойствие. [smilie24]
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D700 body
Автор: makenzi   
Дата:   01-10-12 20:31

[smilie5] Абе каквото и да си пишете,апарата може още утре да изпуши.А може и още 200000к. да чукне.[shtrak] [smilie23] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D700 body
Автор: nik   
Дата:   01-10-12 20:57

Здравейте,извинявам се за намесата.Аз имам 2 тела D700.Едното го взех ново и сега на 320 000 кадъра,другото тази пролет от Германия и е на 3000.От там за 2 ръка имам година и половина гаранция. Цената юни беше 2800лв.Така,че ако имах 2500лв. не бих се замислил да взема и това успех на късметлията.[cool]
А и изобщо защо сравнявате D700 с D600 все едно D7000 e d 700 гупости.



Публикацията е редактирана (01-10-12 23:35)

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D700 body
Автор: da.fo   
Дата:   01-10-12 21:20

ЛС - [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D700 body
Автор: rinky   
Дата:   02-10-12 12:41

дам хубаво е когато се вижда наистина и от опит, че тия кадри изобщо не са толкова за мислене предвид състоянието и на апарата [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D700 body
Автор: da.fo   
Дата:   02-10-12 14:52

[smilie24] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D700 body
Автор: rinky   
Дата:   04-10-12 18:12

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D700 body
Автор: ecobo   
Дата:   04-10-12 19:02

Много хитреци, много нещо. Единия смята ДДС-та, другия щял да купува от щатите, на третия му се връзвало без пари от Павилиона...
Еми купувайте бе, какво правите в темата на човека!!!
Ебати българското малоумие! [smilie23] [smilie23] [smilie23]


Тази тема е много показателна защо в новия базар НЕ трябва да има коментари!

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D700 body
Автор: stillen   
Дата:   05-10-12 10:34


ecobo [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D700 body
Автор: scry   
Дата:   05-10-12 10:41

ecobo [smilie23]. Ти иракчанин ли си?
Успех на продавача!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР