Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: SONY R-1
Автор: da.fo   
Дата:   29-10-12 00:40

Отказвам се [smilie3]
 Re: SONY R-1
Автор: guciguci   
Дата:   29-10-12 01:08

Според мен максимума за този апарат е 350 лева,така че и аз се отказвам... Много го хвалите,ама модела си остарява безвъзвратно.
 Re: SONY R-1
Автор: chertoianov   
Дата:   29-10-12 01:16

Аз се отказах отдавна заради неадекватното отношение на продавача. "Познай числото, което съм си намислил" не е според мен правилния начин за продажба. Хем е търг, хем не е. Но участниците не се съревновават помежду си, а с кефа на продавача.
И си намерих R1. Снима като Некс-а, но с по-хубав обектив. Новите екстри е ясно, че ги няма.
 Re: SONY R-1
Автор: guciguci   
Дата:   29-10-12 01:20

С по-хубав обектив,ама вграден и до там свършваш. А с Некса вратите са ти отворени за каквито и да е обективи. И 350 е много даже,щом Нексове вече по 400 лева се намират...
 Re: SONY R-1
Автор: chertoianov   
Дата:   29-10-12 01:22

:)
Но аз не казах на каква цена съм си го намерил...
 Re: SONY R-1
Автор: guciguci   
Дата:   29-10-12 01:26

Няма значение. Човек,когато много иска нещо,може и двойна цена да даде,ако му е кеф. Не е важно.
 Re: SONY R-1
Автор: amore_mio   
Дата:   29-10-12 09:52

Браво Марко, стига гаврене с R1-то[smilie24]

 Re: SONY R-1
Автор: МаркоД   
Дата:   29-10-12 13:41

Това е апарат без аналог [shtrak] Затова държи цена[cool]
 Re: SONY R-1
Автор: Visitor01   
Дата:   29-10-12 21:16

Благодаря на МаркоД !Засега ще затворя темата защото малко се разводни във времето!Писатели много,но хора,които искат да правят снимки с R-1-малко!

 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.