Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Продадено
Автор: gogoman   
Дата:   13-09-12 16:58

*Продава се апарат 30D.
*Кадрите са 7260 (още не е превъртана номерацията даже понеже щракам все едно съм с филм и не навъртам кадри)
*Състоянието функционално и козметично е като НОВ от магазина!
*Апаратът е пълен комплект с кутия!
*Към него върви китовия обектив от втората серия - тоест оптически хубавият.
*Намира се в Перник, но бачкам в Люлин и до там нямам проблеми да дойда.
*Цена: 550 лева.
 Re: Почти нов 30D
Автор: gogoman   
Дата:   14-09-12 14:10

нагоре!
 Re: Почти нов 30D
Автор: chefo1979   
Дата:   14-09-12 14:49

Колега, извинявай но първа и втора версия на китака нямат разлика оптическа:
"According to Canon, only very slight cosmetic changes were made for the "II" designation. "The major changes are the shape of the zoom ring rubber grip and the tapered area at the front of the lens." (Canon) These two lenses share the same manufacturer MTF charts."
Версия III е с подобренията.

Поздрави!
 Re: Почти нов 30D
Автор: gogoman   
Дата:   14-09-12 15:27

колега, това си го копирал от хубав сайт, но все пак - интернет. има подобрение в остротата на изображенията и то може да се забележи с просто око (личен опит и пак, сайтове...)
 Re: Почти нов 30D
Автор: chefo1979   
Дата:   14-09-12 16:21

:)

Пипал съм и I и II версия... Не могат да се мерят с IS, който е с оптичната схема на III...
Твоята може да е чудесна бройка - не споря. Споря, че I и II имат някаква разлика оптически. Споря, понеже не всеки, влязъл да прочете обявата, има опит с тези или подобни обективи и би могъл да се заблуди макар и неволно. Даже ако щеш смятам, че I и II версия на обектива имат по-малко разлики от 20D и 30D, за да вкараме все пак и темата в разискването...
От друга страна има колеги, които са много доволни от качествата на нестабилизираните китови - отделно моите критерии не е нужно да съвпадат с твоите, затова не споря дали е рязък и прочее.
Цитирах ревю на уважаван сайт, който се занимава основно с Канонска техника - освен моето си мнение исках да покажа и друго такова.
Добавих своето мнение, както и това уточнение, и мисля повече да не ти досаждам с персоната си! :)

Успех!

П.П. 30D на такива кадри ще живее вечно - имах 20D (затворът му беше сменян 3 пъти) и това беше една от най-приятните машини, с които съм снимал. Прекрасна картина, бърз АФ, удобен захват и това, което не му достигаше, го прибавиха с 30D - спот мерене, много по-читав дисплей, нови стойности на ISO - третини на стопа.
 Re: Почти нов 30D
Автор: tintoana   
Дата:   16-09-12 16:23

Колега,имаш ЛС.



Публикацията е редактирана (18-09-12 15:50)
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.