Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Nikon D300s+grip+...
Автор: burningaxe   
Дата:   28-03-12 22:49

Мой приятел замина за САЩ и ме ангажира да му пусна тук обявата за продажба на апарата:
1. Тяло Nikon D 300s в гаранция още 13 месеца към Фотосинтезис. Неразличим от нов на около 4500-5000 кадъра.(мога да помоля да ми изпратят последен кадър за да проверя). Към апарата си има всички аксесоари от магазина.
2. Оригинален грип Nikon за горепосоченото тяло. Неразличим от нов. Към грипа има и някакъв адаптер(предполагам за по мощна батерия)
3. Втора оригинална батерия Nikon купена заедно с тялото.
4. Дистанционно(неизползвано) за тялото(този модел май нямат безкабелни и затова това е с кабел) :))
5. Протектор за дисплея (чисто нов -резервен)
6. Карта SD - 4GB Kigston
7. Карта CF - 2GB Transcend 133X
8. Протектор(неизползван) за дисплея с клапи против слънчеви лъчи.
9. Две резервни платмасички(за двата дисплея - нови)

Нова тази техника струва над 3000 лева и затова се свалят от цената едни 25% , което ще рече 2300лева продажна цена. Не съм упълномощен да водя преговори за цена. Ако не се продаде на тази цена - ще се свали от продажба , тъй като есента като си дойде приятелят ми ще си го вземе с него. За контакт можете да пишете на ЛС или тук.
Техниката се намира при родителите му , които живеят в Добрич. Баща му пътува често до София и може евентуално при сериозен интерес да я донесе тук за оглед с цел да се избегнат куриерските плащания.

 Re: Nikon D300s+grip+...
Автор: Ladev   
Дата:   28-03-12 22:54

Ето една коректна оферта -25% както си му е реда, успех в продажбата, ако имах налична сумата сигурно нямаше да се замисля да го взема :)
 Re: Nikon D300s+grip+...
Автор: ivailo77   
Дата:   28-03-12 22:56

от тази цена 2300лева трябва да свалиш 25%
 Re: Nikon D300s+grip+...
Автор: gingerninja   
Дата:   29-03-12 00:32

Точно така, сваляй още 25% и си ти човекът! Или разкомплектовай нещата и пак бъди него.
И с тези въображаеми приятели, моля ви, спрете да ни пълнете главите с безмислици...[smilie23] Да не би да отива на заточение, да излежава присъда или... не се сещам какво... и да нямаш връзка с него. 2012 година сме, пич.
Кажи си честно, че си скъперник и не подлежи на коментар цената, и туй то [cool][cool][cool]

 Re: Nikon D300s+grip+...
Автор: xsakex   
Дата:   29-03-12 00:38

За подобни пари D700 мернах из Базара
 Re: Nikon D300s+grip+...
Автор: idonkov   
Дата:   29-03-12 08:43

gingerninja, не виждам нищо лошо да се продава или купува за приятел. Аз също съм го правил не веднъж. Може да сме 2012, но и аз имам приятели, които до ден днешен нямат интернет поради техническа невъзможност (живеещи извън града), все пак сме в България. А щом човека е заминал за САЩ, кой ще му го продаде тук, ако няма близки, които поне малко да разбират от такава техника? А иначе офертата си е супер[smilie24]. Все пак нещата на практика са си нови и в гаранция. Успех с продажбата![shtrak]

 Re: Nikon D300s+grip+...
Автор: gingerninja   
Дата:   29-03-12 10:26

Може би си прав. Аз съм много първосигнален и писах първото, което ме впечатли :)
хайде без сърденки, може и да съм прибързал с заключенията. Но не съм съгласен, че офертата е много добра.

 Re: Nikon D300s+grip+...
Автор: belone   
Дата:   29-03-12 10:58

Read your e-mail[smile]

 Re: Nikon D300s+grip+...
Автор: belone   
Дата:   29-03-12 19:41

Само не мога да разбера защо пускате обяви, като не ги следите и не отговаряте? Още повече, че ми искаш телефон да ми се обадиш?!?[smilie23]

 Re: Nikon D300s+grip+...
Автор: burningaxe   
Дата:   29-03-12 21:19

Колеги, написал съм на лични , че работата ми не позволява да говоря по телефона (или пък ако говоря много ме разсейва и затова предпочитам на ЛС). Не си мислете , че съм свободен човек и по цял ден следя кой какво е писал във форума. Освен това интереса е много голям и пазарлъци за цена от 1800/2000 не са актуални за момента.
belone, говорих с майката на моя приятел и ако наистина го искате апарата може да се уговри среща но трудното е , че тя е учителка и каза, че следващата седмица ще е по свободна.

 Re: Nikon D300s+grip+...
Автор: belone   
Дата:   29-03-12 21:35

Виж какво приятел, ако си мислиш, че аз си нямам работа много се заблуждаваш. Мислех, че след като пускаш обява и искаш телефон за връзка си наистина заинтересован да продадеш апарата. Става въпрос за 2300лв. - ако имаш толкова много, че не ти трябват защо изобщо публикуваш обявата? Всъщност се сетих, ти правиш само услуга на твоя приятел в Америка[smile]. Кажи му, че заради теб е пропуснал възможността, аз бях до тук, моля следващия[cool]

 Re: Nikon D300s+grip+...
Автор: burningaxe   
Дата:   29-03-12 21:40

Съжалявам ,че Ви разочаровам но все пак сме работещи хора и в 23.50h като сте оставили съобщения, защо си мислите , че в 10,53h на другия ден трябва вече да Ви е отговорено [smilie11]

 Re: Nikon D300s+grip+...
Автор: pumabg   
Дата:   29-03-12 22:16

Лятото Д300s+Grip струваше точно 2300лв. в промоция..
[smilie23]

 Re: Nikon D300s+grip+...
Автор: IvoZ   
Дата:   29-03-12 22:19

Април като почне вноса,пак ще е толкова [smilie3]
 Re: Nikon D300s+grip+...
Автор: burningaxe   
Дата:   29-03-12 22:22

"... Не съм упълномощен да водя преговори за цена. Ако не се продаде на тази цена - ще се свали от продажба , тъй като есента като си дойде приятелят ми ще си го вземе с него..."

Цитат от първия пост !!!

 Re: Nikon D300s+grip+...
Автор: valkorn   
Дата:   30-03-12 11:04

ами то аз като те гледам ти май май НЕ искаш да го ПРОДАДЕШ ами да го задържиш и да му го върнеш на ЕСЕН и да кажеш колко мн. ОПИТИ си направил за да го "ПРОДАДЕШ"! ЕЙ на такива "продавачи" мн. им се кефя :) а да то другите не ходят на РАБОТА само ти РАБОТИШ, като си поел ангажимент го прави коректно спрямо КУПУВАЧ!
 Re: Nikon D300s+grip+...
Автор: belone   
Дата:   30-03-12 13:30

valkorn[smilie24]

 Re: Nikon D300s+grip+...
Автор: burningaxe   
Дата:   30-03-12 22:01

Само ще кажа, че ако бях шофьор на автобус на "Груп" и пътувахме заедно от София до Варна а аз по време на 8 часовия път си вдигам телефона и на всеки обяснявам какъв фотоапарат се продава - как щяхте да се чувствате ? Така , че уважавайте професиите на наистина заетите хора!!! Ако пишете на ЛС ще получите отговор в рамките на 24 часа и най вероятно след 19 часа вечерта. Има вероятност апарата да бъде изпратен и до мен в София , но оглед мога да гарантирам , че ще бъде възможен само събота и неделя. По изключение и друг ден но след 19 часа.

Не обръщам внимание на горните саркастични подмятания, защото смятам , че това е под моето достойнство. Присъщо е за свободни хора, стоящи по цял ден във форумите.

 Re: Nikon D300s+grip+...
Автор: ShotlandetsaWildlife   
Дата:   31-03-12 00:44

Бърн, какво се обесняваш - имаш опция да триеш в темата, възползвай се. Аз на твое място бих изтрил всичко, което не касае реалните хора, които се интересуват от техниката.

Алабалистики в селската кръчма - там може да си бълбукат колкото искат.
 Re: Nikon D300s+grip+...
Автор: burningaxe   
Дата:   31-03-12 18:38

Хайде на идеалната кропка. Офертата може и така да се разглежда - получавате апарата на цена като нов от магазина(2299лв.) а за компенсация(че има 5000 кадъра навъртяни) получавате следните подаръци:

2. Оригинален грип Nikon за горепосоченото тяло. Неразличим от нов. Към грипа има и някакъв адаптер(предполагам за по мощна батерия)
3. Втора оригинална батерия Nikon купена заедно с тялото.
4. Дистанционно(неизползвано) за тялото(този модел май нямат безкабелни и затова това е с кабел) :))
5. Протектор за дисплея (чисто нов - резервен)
6. Карта SD - 4GB Kigston
7. Карта CF - 2GB Transcend 133X
8. Протектор(неизползван) за дисплея с клапи против слънчеви лъчи.
9. Две резервни платмасички(за двата дисплея - нови)

2-540лв.
3- 89лв.
4- 20лв.
5- 17лв.
6- 15лв.
7- 15лв.
8- 20лв.
9- 14лв.

Общо подаръци за 730 лева(равно на 32% от покупната стойност)заради някакви си 5 000 кадъра [smilie3]. Всеки сам си решава дали офертата му е изгодна. Когато някаква клиента пред мен коментира цените , че били много високи в един магазин - продавачката отговри:
- Извинявайте но това не е вашия магазин!!! (Явно сте за магазините за 1 лев - искаше да каже, но се въздържа)

Така , че ако някой смята , че това не е неговата оферта - нека най културно да премине в разглеждане на следващата без да коментира !!!

 Re: Nikon D300s+grip+...
Автор: belone   
Дата:   04-04-12 23:38

Имаш ЛС
 Re: Nikon D300s+grip+...
Автор: stefan55   
Дата:   03-06-12 23:06

Офертата актуална ли е ?

 Re: Nikon D300s+grip+...
Автор: burningaxe   
Дата:   04-06-12 00:37

Всичко е продадено отдавна и обявата не е актуална вече! Успех с търсенето на това прекрасно тяло !!!

 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.