Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Продавам: Canon EOS 450D+обективи и купища аксесоари
Автор: 4XL   
Дата:   29-02-12 18:44

Комплекта се продава само цял и продажбата не е абсолютно наложителна така, че без компромиси по това условие. Имам го от почти година и съм го събирал доста дълго но така и не можах да се науча да снимам с това чудо. Прекалено голям и сложен ми е а фотографията определено не ми е силна страна . От месеци седи в шкафа и искам да си изкарам парите от тази за мен непотребна техника. Всичко е в идеална форма като технически така и козметично - единствено по дистанционното има някви драскотинки но не знам откъде са се взели тъй като не съм го ползвал изобщо, най-вероятно съм го притиснал с резервната батерия вътре в чантата . Комплекта е следния:

-Canon EOS 450D с капачка за обектива отпред - made in Japan
-оптика efs 18-55mm с предна и задна капачка
-оптика efs 55-250mm с предна и задна капачка
-Hot shoe-2бр. купени от e-bay
-протектор за дисплея JYC - дебело стъкло също от e-bay
-ремък Canon-оригинален
-батерия - оригинална
-още 2 батерии - неоригинални но държат колкото оригиналната - e-bay
-батериен грип с място за поставяне на капачето на фотоапарата - e-bay
на грипа има също некви копчета и те работят паралелно със тия на фотоапарата просто при работа с прикачения грип се оказват в ръцете на по-удобно място.
-дистанционен спусък - e-bay
-книжки
-MMC 4 GB Transcend не знам кой клас е с кутийка
-SDHC- 32 GB Transcend class 10
-зарядно за батериите
-кабели 1 usb-micro usb и един друг дето не го знам за какво е вижте снимките
-чанта Canon EOS - събира всичко , със дъждобран в нея - китайска е но е много добре направена . Никога не е изилизала от шкафа - абсолютно нова. E-bay

Пак повтарям комплекта не се дели и е един идеален старт за аматьор фотограф. Всичко е перфектно. Предпочитам евентуалния купувач да е от Варна за да си тества всичко на място . Цена на всичко накуп 1200лв - крайна. На въпроси в темата не отговарям както и на ЛС - просто нямам време да влизам тук . Търсете ме директно на 0888/022-028 Огнян или на Скайп : thegreatbenefaktor Евентуално всичко може да се прати и с ЕКОНТ въпреки, че не е за предпочитане тъй като съм хвърлил всички кутии .

Снимки: http://theredneck.snimka.bg/hobby/canon.657948.26493766.big
 Re: Продавам: Canon EOS 450D+обективи и купища аксесоари
Автор: 4XL   
Дата:   01-03-12 20:17

[beer]



Публикацията е редактирана (05-03-12 17:08)
 Re: Продавам: Canon EOS 450D+обективи и купища аксесоари
Автор: 4XL   
Дата:   04-03-12 19:06

[cool]
 Re: Продавам: Canon EOS 450D+обективи и купища аксесоари
Автор: 4XL   
Дата:   05-03-12 17:09

Продаден!
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.