Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 
 За коша
Автор: danef   
Дата:   21-02-12 22:45

Здравейте,
Запален съм по фотографията от известно време насам, исках да си купя EOS350d/450d, но наще направиха всичко възможно да ме спрат ( примамиха ме с това, че ще ми купят кола... )
Но това няма да ме спре, така че сега си търся някакъв ветеран с пълни ръчни настройки (и а не знам какъв точно), но държа да е със СТАБИЛИЗAЦИЯ!!!
Проблема е, че не мога да отделя повече от 200 лева по простата причина, че ги нямам. :)
Моля давайте ващите предложения тук или ЛС.
Поздрави!

 Re: Купувам CANON *** IS
Автор: jarrr   
Дата:   22-02-12 07:10

Здравей,

Малко уточнение:
При някои ДСЛР-и стабилизцията не е в тялото, а в обектива. При други - обратно. Някои обективи имат моторизирана версия за автофокус, а също и такава с ръчен фокус. Цитираните тела сами по себе си нямат стабилизация - тя се носи от обектива който завиеш. При Pentax доколкото съм чувал, стабилизацията е вградена в тялото. Наскоро проверявах за цената на един Pentax (DSLR) и се изненадах за колко малко пари може да се намери. Провери офертите във форума и ще намериш на цена малко по-висока от тази която даваш (за тяло с обектив). ДСЛР за 200-300 лв. е добро начало за да добиеш необходимият опит и да разбреш дали си струва и дали е за теб да инвестираш много повече пари от колкото са ти необходими за купуването на една кола (среден клас/втора ръка). Освен това купувайки тяло, може с помощта преходници да изполваш обективи за друга марка. Така, когато събереш добър комплект обективи, може да купиш и по-добро тяло.

Общо взето логиката е:
купуваш някакво тяло и някакъв обектив, постепенно започваш да ъпгрейдваш обективите които имаш докато стигнеш да момент в който ъпгрейдваш и тялото... и така до безкрай, защото постоянно излизат нови версии на обективите и нови тела.

Успех![smilie24]



Публикацията е редактирана (22-02-12 07:12)
 Купувам компактен апарат до 200лева задължително със стабилизация и ръчни настройки
Автор: danef   
Дата:   22-02-12 07:32

Ами не търся ДСЛР за сега, по скоро нещо от тип Компактни апарати, но да са с пълни ръчни настройки ( нещо от сорта на PowerShot S1 IS, S2 IS, S5 IS, S10 IS, S20 IS, S30 IS,S130 IS или старите G-та, G3,5,6... и някакви подобни на тия )защото има вероятност на есен да замина на някъде в чужбина и ако замина от там ще си зема НОВ СЛР :). Инъче доста четох, доста обяви гледах и долу-горе разбрах как стоят нещата. :)



Публикацията е редактирана (22-02-12 19:36)
 Re: Купувам компактен апарат до 200лева задължително със стабилизация и ръчни настройки
Автор: danef   
Дата:   25-02-12 17:32

Актуална обява



Публикацията е редактирана (25-02-12 17:33)
 Re: За коша
Автор: fotorafi   
Дата:   26-02-12 09:14

Хубаво е да имаш на първо време една сапунерка за да си снимаш новата кола. Предлагам за 50 лв.
Перфектно състояние.

Капачка,чантичка УСБ кабел,упътване и диск
[URL=http://url.bg] https://photo-forum.net/static/forum/2012-02/zcvh7742.JPG
http://url.bg/pictures/77a1f9aa8de487d42b33100e84ef821a.jpg
[/URL] лв



Публикацията е редактирана (26-02-12 09:15)
 Re: За коша
Автор: milen_milenkov   
Дата:   26-02-12 16:26

fotorafi
dai tel ili skaip za aparata
 

 Авторът е затворил собствената си тема.