Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Продавам CANON G12
Автор: joropc   
Дата:   12-02-12 10:56

Здравейте,

Продавам въпросния фотоапарат.Устройството е в перфектно състояние и е в гаранция до средата на 2013.По него няма следи от употреба, като надраскване, ожулване и т.н.Закупен е от Фотопавилион и към гаранционната карта има и фактура.Апаратът се продава с три батерии.Оригиналната, втора оригинална, която закупих допълнително и една китайска, която всъщност работи много добре.В пакета си върви и целият софтуер, с който се продава устройството, калъф TAMRAC-закупуван допълнително, зарядно(не е на снимките), оригиналната презрамка(не е на снимките)и няколко кабела(HDMI кабел няма).G12 е чудесна машина, но аз използвам фотоапарат главно за отразяване на скитането ми по планините, пеша или на планински велосипед.Оказа се, че за целта, този модел ми е доста обемист и тежък, особено когато го ползвам с планинския велосипед.Имам с него незабравими снимки и наистина ми е криво, че го продавам, но вчера си поръчах CANON S100, който ще ми е доста по-удобен, а е със сходни функции, но тук "разковничето" беше теглото и обемът.Апарата е на около 5000 снимки, от които 80% са били пробни и експериментални за усвояване на начините на снимане.Цената, която търся е 750лева за абсолютно всичко(апарат, батерии, калъф...).
Мисля, че е достатъчно ниска и коментари по нея не ми се правят![smilie3]
Изпращам до всяка точка на България, с наложе платеж и удобен за вас куриер, който ще заплатите вие.Пратката ще бъде с опция "Прегледай преди да платиш"
За връзка с мен:
1.ЛС
2.E-mail:gradkovski@ibdesign.eu
3.Телефон 0896888655

..предпочитам на имейл.[smile]

Съжалявам за изключително лошото качество на сниките, но нямаше как да ги направя с 12-ката[smile]:
https://picasaweb.google.com/114582144786188859519/CANONG12?authkey=Gv1sRgCKXK4rPQg-j3BA
Поздрави!
Георги Радковски
Троян
 Re: Продавам CANON G12
Автор: joropc   
Дата:   13-02-12 12:16

[shtrak]
 Re: Продавам CANON G12
Автор: joropc   
Дата:   14-02-12 18:55

[cool]
 Re: Продавам CANON G12
Автор: joropc   
Дата:   15-02-12 12:22

Up!
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.