Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Търся си евтин Sony Alfa за начинаещ
Автор: cuber   
Дата:   09-02-12 19:28

Може и само тяло или с базов обектив.


Отговори на това съобщение
 Re: Търся си евтин Sony Alfa за начинаещ
Автор: 798099   
Дата:   09-02-12 20:56

Ами...извинявай, ама пусни търсачката тук, във форума. Ако сега ти пусна директно линк към моята оферта за продажба, просто няма да е коректно. Не, че някои не го правят, ама аз все пак се опитвам да бъда възпитан...колкото мога!!![smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си евтин Sony Alfa за начинаещ
Автор: digitalsolutions   
Дата:   09-02-12 21:00

Ето едно а350

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си евтин Sony Alfa за начинаещ
Автор: 798099   
Дата:   09-02-12 21:45

Благодаря, колега![smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie24]

Този също не е за изпускане:

https://photo-forum.net/forum/read.php?f=2&i=479524&t=479524&phorum_uriauth=



Публикацията е редактирана (09-02-12 21:47)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си евтин Sony Alfa за начинаещ
Автор: cuber   
Дата:   10-02-12 13:30

За сега добре ме насочвате,за което благодаря, но търсенето продължава...

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си евтин Sony Alfa за начинаещ
Автор: turtle   
Дата:   10-02-12 14:15

Ето тук колегата продава един комплект, идеален за начинаещ, на много добра цена! [shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Търся си евтин Sony Alfa за начинаещ
Автор: cuber   
Дата:   10-02-12 18:05

Извинявам се , но не мисля , че е добра цената . Колегата 798099 има хубав апарат за продаване , но мисля че и той трябва до помисли върху цената, ако все пак иска да го продаде ...

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си евтин Sony Alfa за начинаещ
Автор: 798099   
Дата:   11-02-12 12:47

cuber, не се подвеждай по това, което пишат тук някои хора! Това, че един апарат е купен преди 3 години, не е всичко! Зависи кой, какво и как е снимал с него. И най-вече...колко. Един професионалист (те също си купуват апарати нисък и среден клас) за тези три години може да му нащрака 100 000 кадъра като едното нищо. Което означава, че потенциално затворът му вече подлежи на смяна. Има значение и какво е снимал, защото, ако е "птичар", апаратът е бил системно подлаган на влиянието на влага. Зависи и колко често е сменял обективи - байонетът също се износва, особено от големи буркани. Ей такива едни работи, както и още много други са също от значение при купуването на техника "втора ръка".
Ако искаш да коментираме цената на моя, пиши ми на ЛС.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си евтин Sony Alfa за начинаещ
Автор: Seifi   
Дата:   11-02-12 13:06

Когато парите са от значение и няма да сменяш често тялото е по добре да си вземеш Сони Алфа 350 или 390 но 390 едва ли ще изпадне ефтино. По добре е да имаш подвижен дисплей , на брат ми на свадбата го усетих , тогава снимах с неговото 230 .

Успех

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си евтин Sony Alfa за начинаещ
Автор: cuber   
Дата:   11-02-12 13:19

Seifi, благодаря за съвета, както благодаря на 798099 за инфото, което ми направи. Истината е , че съм се спрял като цяло на алфа 350 , но не искам да отправям обидни предложения за цена за това и не съм тръгнал да се пазаря за твоят 798099, без да оспорвам по никакъв начин състоянието или каквото и да е на тялото което имаш. Водещ фактор е цената като цяло, за това най-вероятно ще взема по стара алфа, или ще изчакам "офертата на живота" си [smilie5] . Така или иначе съм отворен за предложения и готов да купувам.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си евтин Sony Alfa за начинаещ
Автор: cuber   
Дата:   13-02-12 14:16

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР