Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Canon EOS 600D+18-55IS-ЗА ТРИЕНЕ!!!
Автор: petrovm   
Дата:   01-12-11 13:02

[smilie23]
 Re: Canon EOS 600D+18-55IS
Автор: petrovm   
Дата:   01-12-11 13:05

Апарата е нов, на няколко тестови кадъра, фул пак както е от магазина- тяло+18-55IS, в кутия, книжки, кабели и т.н.!
Без БГ гаранция!
Намира се в София...
Цена-1200лв!
Пускам обявата от името на мой приятел, така че за контакти-моля пишете на лични!
 Re: Canon EOS 600D+18-55IS
Автор: I.Voykov   
Дата:   01-12-11 13:11

Дано и с тази обява не сте толкова коректен както с тази - https://photo-forum.net/forum/read.php?f=2&i=463862&t=463862&phorum_uriauth=

За да предпазя и други потребители от некоректността на въпросния, то вчера след размяна на лични съобщения с гоподина се разбрахме за цена, уговорихме си среща, съответно аз ходих теглих пари, нагласих си плановете и т.н. и 3 часа преди срещата въпросния ми изпрати СМС в които ме уведомява, че се отказва от уговорената сделка, с оправданието, че имал неотложни плащания и решил да спре апарата от продажба... и за слепците е ясно че просто е получил по-добра оферта, но за мен това е крайно некоректно и такива търговци нетрябва да се толерират тук...

П.П. Ха-ха веднага след пускането на това мнение видях, че господина ме е блокирал да пиша в неговите теми :) Е хубаво поне че този пост неможете да изтриете и хората ще ви разберат що за продавач сте :)



Публикацията е редактирана (01-12-11 13:16)
 Re: Canon EOS 600D+18-55IS
Автор: petrovm   
Дата:   01-12-11 13:15

Не си прав, писал съм на всичко тук, които ме питаха относно 1100Д, че го спирам от продажба!
Помисли преди да пишеш простотии друг път, преди да хулиш хората без да имат вина за това!
пожелавам ти успешен ден!
[smilie25]
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.