Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 купувам EOS 450D + обектив
Автор: amatior1285   
Дата:   24-11-11 15:12

Здравейте, тарся да купя Canon EOS 450D + обектив за макро препоръчаха ми:

-tamron 60мм f2.8,
90мм f2.8
180мм f3,5

-tokina 35мм f2.8,
100мм f2.8

Предназначение за снимане на малки предмети и стотинки (монети) предимно! Надявам се да мога да снимам както и всякакви бръмбари и буболечки (птички).

Дано не сам написал нещо глупаво или грешно, ако да моля да ме поправите и насочите, както за обективи така и за тяло. От ника ми се вижда че съм абсолютен новак и това което съм написал че търся е на базата на доста прочетено както в този така и в няколко чужди форума.

Техниката мога да закупя както по отделно така и в комбинация, бюджета ми е около 600 лева но малък компромис мога да си позволя в посока нагоре

 Re: купувам EOS 450D + обектив
Автор: sstavrov   
Дата:   24-11-11 15:37

нека аз да ти го кажа:
за тези пари тяло и обектив скоро няма да намериш . Тяло може и да намериш , но ще ти трябват поне още толкова за обектив. Ако успееш все пак , ще бъдеш най-щастливия човек тук и ти препоръчвам да си пуснеш и един фиш за тотото .
 Re: купувам EOS 450D + обектив
Автор: mamata   
Дата:   24-11-11 15:58

Мда, за Тамрона стигат.
За тялото ще трябва компромис.
Или обратното . [smile]
 Re: купувам EOS 450D + обектив
Автор: amatior1285   
Дата:   24-11-11 16:08

Здравеи, благодаря за пожеланията! Възможностите ми са около 600лв +/- 150. Не искам да звуча нахално но тяло за около 500лв е напално реално да се намери все пак апарата е модел на няколко години, а гледам че има такива обективи за около 200$ втора употреба така че мисията е възможна.
Не искам да обиждам никои със моите оферти и моля да ме извините предварително, все пак става вапрос за пазарлак и всичко е договорка.
Пожелавам ви всичко най-добро!
 Re: купувам EOS 450D + обектив
Автор: amatior1285   
Дата:   24-11-11 16:18

Благодаря за препрадката за тамрона. но аз не държа да е баш наи марка. Ясно ми е че хубавите нещта струват пари, но при се че за токина ми дадоха цена кам 650лв нова то спокоино може да се намери на половин цена ползвана. Та горе доло мисля че към 750лв може да се разберем с някои.
Всичко най-добро...
 Re: купувам EOS 450D + обектив
Автор: sstavrov   
Дата:   24-11-11 16:27

не че ме питаш , или че съм длъжен да ти казвам , а и ти да ме послушаш , ама моето мнение е - вземи си тялото и другите неща от линка на "mamata" , пощракай малко (след като си новобранец,като мен) и после купи едно макро и си свиркай . Макрото , според мен е нов левел във фотографията , т.е. ако си решил да караш ферарито , то поне си вземи испита по кормуване .
Успех ти желая и сърдечно се надявам да си намериш това което търсиш.
 Re: купувам EOS 450D + обектив
Автор: amatior1285   
Дата:   24-11-11 16:37

sstavrov - благодаря ти за пожеланието, на мен бюджета затова ми е толкова малак защото и пари за курс ще ми трябват, а за сажаление макро фотографията ми трябва наи-напред (малко от краката за главата) тарсенето ми продалжава.
Желая на всички, всичко наи добро!
 Re: купувам EOS 450D + обектив
Автор: bleki1   
Дата:   25-11-11 12:02

Canon 450D тяло за 550 лв. пиши ми на лични ако се интересуваш. Обективи имам също но не са за макро [beer]
 Re: купувам EOS 450D + обектив
Автор: amatior1285   
Дата:   25-11-11 12:46

Здравей, интересувам се! може ли малко info (на колко кадара е, дали имаш диск към него със software, батерия и зарядно) и какви обективи имаш. Интересува ме най - вече ако имаш macro обектив но сащо така 18-55mm и 55-250 mm

ще бъде хубаво ако можеш да ми пуснеш някоя снимка leftcho@abv.bg
Благодаря!
 Re: купувам EOS 450D + обектив
Автор: bleki1   
Дата:   25-11-11 14:22

Имаш лично съобщение [smile]
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.