Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 пробно си продавам апарата Д3000+18-55 ВР
Автор: vaskoto1   
Дата:   08-10-11 17:38

пробно си продавам апарата. пробно, защото ако го продам бързо-ще си купя друго тяло, ако не го продам бързо-ще го сваля от продажба.
и така.
купен е преди година от никон център мюнхен, като кит с тоя обектив.
кадрите са му 8500. пазен е много, няма никакви външни забележки-като нов е.
никога не е изпускан, не е мокрен не е прашасвал.
не мога да му кача реални снимки, защото в момента не е в мене.
мисля че всички са наясно за какво говоря. до ден-два ще си го взема и ще пусна реални снимки.
има си кутии, капачки, салтанати-всичко.
към него има още една батерия, купена от и-бей. давам подарък и един ув филтър 52мм.
гаранцията му може би още важи, но се съмнявам. във всеки случай е купен с евро гаранция, но мисля че беше 1 година. немската му е 2 май...
цената е 550лв. при сериозен интерес-може да говориме нещо, но няма да е бог знае колко...
за софия. или ако евентуалния купуващ не е от софия-да дойде в софия. такова нещо се гледа и пробва и се говори преди да се вземе.
0889 278 345
 Re: пробно си продавам апарата Д3000+18-55 ВР
Автор: gdoychinov   
Дата:   08-10-11 17:49

само обектива продава ли се?
 Re: пробно си продавам апарата Д3000+18-55 ВР
Автор: lakosta   
Дата:   08-10-11 18:12

като не е в теб как разбираш, че "никога не е изпускан"?[smilie25]
 Re: пробно си продавам апарата Д3000+18-55 ВР
Автор: vaskoto1   
Дата:   08-10-11 18:26

просто е-дадох го на приятел да снима уикенда. ако той го изпусне-ще е изпускан вече. но не вярвам...[smile]
 Re: пробно си продавам апарата Д3000+18-55 ВР
Автор: j_mironski   
Дата:   08-10-11 22:52

Я бре, чак до София за тая сапунерка. Хората продават стока за десетки хиляди лева в базара и нямат претенции ти за някакви си 550лв.

И какво е това "пробно си продавам апарата" - или продаваш или не. както се казва. "на ти куклите дай ми парцалите". Смешно е просто
 Re: пробно си продавам апарата Д3000+18-55 ВР
Автор: vaskoto1   
Дата:   08-10-11 23:27

хвала тебе о семкарю.[smilie3]
не си спомням да съм ти искал мнението...?
ако искаш да го купиш пробно-дай едни пари и ще ти го продам съвсем наистина.
а дали е сапунерка или не-тука не смятам да дискутирам.
и пак, отново. когато не те натискат-най малкото учтиво е да не звъниш...
но културата (оригинално е акъла) не е нещо друго, та да го ти го набие човек...[smilie5] [beer]

 Re: пробно си продавам апарата Д3000+18-55 ВР
Автор: stoimen_82   
Дата:   08-10-11 23:38

Наистина е АБСУРДНО, някой да дойде до София за Д3000 за 550лв, дори смешно, какво означава това:"такова нещо се гледа" ?!?!? Признавам, че не съм заинтересуван от обявата, но е смешно написана в този си вид. Може би за това е писал така колегата по-горе...Все пак успех с продажбата!
 Re: пробно си продавам апарата Д3000+18-55 ВР
Автор: moto12   
Дата:   09-10-11 00:26

обектива само продава ли се?
 Re: пробно си продавам апарата Д3000+18-55 ВР
Автор: vaskoto1   
Дата:   09-10-11 01:19

значи, уважаеми колеги.
дайте да разясниме едно основно понятие.
АЗ не съм ВСЕКИ.
аз решавам за себе си кое как ще стане с нещата, които са в мой контрол.
аз отказвам да се разправям с куриери и мисля че никому не дължа обяснения защо е така-нали се разбираме?
вие търгувайте с милиони левове, евро, долари, виетнамски донги-каквото ви е кеф през куриери, през нет, където и както.
недейте само да ми давате наклон кое как се прави, защото мнението ви, колкото е нежелано, толкова е немеродавно в конкретния случай.
държа на ЛИЧЕН контакт с евентуалния купуващ! и в ничия работа не влиза оспорването на този простичък факт.
моля спестете си мненията, касаещи това.
благодаря за вниманието.

п.с. не, обектива не се продава отделно!
защо е пробна продажбата е обяснено във второто изречение на първия пост-ако не сте стигнали да го прочетете-моля подминете тази обява!



Публикацията е редактирана (09-10-11 01:28)
 Re: пробно си продавам апарата Д3000+18-55 ВР
Автор: marto   
Дата:   09-10-11 08:50

Аз искам пробно да го купя, ама се намирам в Ямбол...
Как ще действаме сега[smilie11]

 Re: пробно си продавам апарата Д3000+18-55 ВР
Автор: kadar   
Дата:   09-10-11 09:31

А такаааааа .....дилемааааа........и то пробнааааа.....

Айде наздраве / пробно/ ....[beer] [beer] [beer]
 Re: пробно си продавам апарата Д3000+18-55 ВР
Автор: rumensh   
Дата:   09-10-11 09:37

Рано бе kadar.....,но [beer] [smilie24] [smilie18] [smilie24]
 Re: пробно си продавам апарата Д3000+18-55 ВР
Автор: marto   
Дата:   09-10-11 10:50

не е рано, не е [smilie3]

 Re: пробно си продавам апарата Д3000+18-55 ВР
Автор: vaskoto1   
Дата:   09-10-11 10:54

яасснооо...
ще си спамкаме значи.
ОК-няма яд.[thankyou]
така поне няма да е скука повдигането тука няколко дни.
а наздраве на започващите тогава.
някои пият от мъка, някои от радост, други, като гледам, от сутринта...[beer] [cool]
 Re: пробно си продавам апарата Д3000+18-55 ВР
Автор: da.fo   
Дата:   09-10-11 12:40

сега остава и някой пробно да го купи [smilie3]

 Re: пробно си продавам апарата Д3000+18-55 ВР
Автор: Ksandar   
Дата:   09-10-11 12:52

Не виждам, какъв е проблема да отиде човек до София да го види лично и ако се разберат да го купи. Моя и аз така го купих (рдуга марка) и то на същата цена. Отидох до Шопландия, видяхме се с колегата, запознахме се, полафихме, поснимах с апарата и го купих.Не съжалявам за покупката и разходката.
Успех с продажбата колега, а ако не приятно снимане!!!! Поздрави!
 Re: пробно си продавам апарата Д3000+18-55 ВР
Автор: Liminat   
Дата:   09-10-11 13:04

Разбирам го човека, негов си е апарата и сам си решава как ще си продаде апарата. Нета е пълен с оплаквания на хора, които са си изпратили техниката на някой, който по една или друга причина никакъв не се появява при куриера, за да си получи поръчката и от такива хора страда доверието между хората. Видял съм случаи, при които продавача се принуждава да свали и цената за евентуален друг купувач от същото място, само и само да не поема куриера и в обратната посока, още повече за тънка техника каквато е фотографската е абсолютно нездравословно да се отръшка хубаво в двете посоки, понякога и без резултат...
 Re: пробно си продавам апарата Д3000+18-55 ВР
Автор: vaskoto1   
Дата:   09-10-11 16:57

[smitten] най после двама души, които си използват главите по предназначение.
[beer]
бях се отчаял вече...[smilie18]
 Re: пробно си продавам апарата Д3000+18-55 ВР
Автор: j_mironski   
Дата:   10-10-11 06:56

Като изчетах всички постове разбрах кои има и кой няма акъл и на кой трябва да му се набива .

И да те попитам, случайно аз да използвах в поста си епитети по твой адрес - не нали, така че внимавай какви ги ръсиш

А това че нямаш доверие на колегите и на самия себе си, ме навежда на мисълта, че или си голям скъперник и те е страх, че може да ти върнат прехвалената стока и да платиш обратния транспорт, или като си я давал тук - там са чукали орехи с нея и някой може да те оплюе.

Те вече здравомислещите хора те оплюха де, какво да говорим повече

Успех в пробите [smilie5]
 Re: пробно си продавам апарата Д3000+18-55 ВР
Автор: vaskoto1   
Дата:   10-10-11 10:13

j_mironski благодаря за ъпчето.[smilie3]
много мило от твоя страна, че се интересуваш и ми помагаш да си продам чукалката за орехи...[smilie18]



Публикацията е редактирана (10-10-11 10:25)
 Re: пробно си продавам апарата Д3000+18-55 ВР
Автор: navy   
Дата:   10-10-11 10:31

Думата 'пробно' цапа пейзажа.
И леко обижда хората с гордост в излишък в този форум [smilie7]

Реално никой не го инересува косвената причина, поради която го продаваш този апарат. Ако искаш давай парите за мацки, ако искаш направи дарение... пита се причината за продажба само ако е свързана пряко с техниката.

Затова заключи тази тема.
Пусно нова, без много обяснявки, стегнат и конкретен текст - техника, цена, къде се намира и как предпочиташ да го продадеш, контакти.

След като мине времето, след което вече не те устройва - пишеш в заглавието, че вече не се продава и заключваш темата.

Ясно и просто... като за българи [smilie7]
 Re: пробно си продавам апарата Д3000+18-55 ВР
Автор: vaskoto1   
Дата:   10-10-11 10:40

мерси. ще го имам предвид.
засега нещата остават така. все пак зацапания пейзаж доведе до оживена дискусийка, па макар и нажежеаема чат-пат.
полезно е да се изявяват хората с повечко гордост иначе бог знае накъде ще ги избие...[smilie5]
 Re: пробно си продавам апарата Д3000+18-55 ВР
Автор: sokola   
Дата:   10-10-11 10:53

Купувам го пробно
[smilie23]
пробно искам да си купя този апарат. пробно, защото ако не си купя, бързо-ще си купя друго тяло,и така.
да е купен преди година от никон център мюнхен, като кит с тоя обектив.
кадрите да са му 8500. да е пазен много, да няма никакви външни забележки-като нов да е.
никога да не е изпускан, да не е мокрен да не е прашасвал.
да няма реални снимки, защото в момента може да не е в продавача.
мисля че всички са наясно за какво говоря. до ден-два може да вземе и да пусне реални снимки.
да има кутии, капачки, салтанати-всичко.
към него да има още една батерия, купена от и-бей. да има подарък и един ув филтър 52мм.
гаранцията му още да важи, но да не се съмнява. във всеки случай да е купен с евро гаранция, но да мисли че е 1 година. немската да му е 2 май...
цената да е 550лв. при сериозен интерес-може да говориме нещо, но няма да е бог знае колко...
за Малко Търново. или ако евентуалния продаващ не е от М.Търново-да дойде в М.Търново. такова нещо се гледа и пробва и се говори преди да се вземе.
0889 ххх ххх
 Re: пробно си продавам апарата Д3000+18-55 ВР
Автор: j_mironski   
Дата:   10-10-11 10:57

Направо navy ти каза "мноо си глупаф Саше" [smilie5] но - иначе е прав за затваряне на темата



Публикацията е редактирана (10-10-11 10:58)
 Re: пробно си продавам апарата Д3000+18-55 ВР
Автор: Liminat   
Дата:   10-10-11 11:34

Истината е, че макар в малка държава сме от различни планети :)
Не разбирам какво ви дразни обявата на човека, дал е телефон, отивате, гледате и ако имате данни може и без пари да ви го даде, какво толкова има? Не бива да ви дразни шеговития му стил.
Без никога да съм видял този човек съм сигурен , че е читав, ако продаде-продаде, ако не, не е трагедия... Сега се хванах, че и аз го ударих писател, а до преди малко се чудех как не ви мързи да пишете :)
Поздрави и успех и на продавачи и на купувачи :)



Публикацията е редактирана (10-10-11 12:19)
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена