Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Продавам Canon EF 50mm f/1.8 II - ПРОДАДЕН
Автор: clipse   
Дата:   02-10-11 15:27

Ами няма много за описване, продавам обектива от заглавието, купен преди няколко дена от базара.
Взех го, защото исках да го пробвам, но определено ми идва дълъг за нормално снимане... (не че не можех да го разбера това като сложа китака на 50мм, но пък ми се играеше с този обектив :)
Обектива е като нов, без гаранция, има 2 много малки прашинки под челната леща, които са нормални за този обектив и не му пречат по никакъв начин!
Има си предна и задна капачка, както и кутиика.

Продавам го на цената, на която го взех - 160 лева.

Обектива е в Хасково, но няма проблем да се прати с куриер.[smile]

Ако някой иска мога и да го снимам, но няма голям смисъл, защото наистина е като нов, а прашинките са толкова малки, че няма да се видят на снимки...
 Re: Продавам Canon EF 50mm f/1.8 II
Автор: clipse   
Дата:   02-10-11 15:45

Понеже тука всички са много мнителни да допълня.
Друга причина да продавам е, че ще взимам дълъг обектив, който също става и за портрети и затова този ми става съвсем излишен (това, че е светъл не ме грее на тая дължина[smilie3] )
 Re: Продавам Canon EF 50mm f/1.8 II
Автор: clipse   
Дата:   03-10-11 19:15

Интересно, чак се чудя, аз ли съм се прецакал като съм го взел този обектив за 160?!
Във всички случаи цената ми е тази, ако никой не го иска, ще си остане за мен...[smilie8]
Просто не мога да си позволя да се набутвам повече.
Много неща накупих и продадох напоследък и продажбата все беше с немалка загуба за мен...



Публикацията е редактирана (03-10-11 19:43)
 Re: Продавам Canon EF 50mm f/1.8 II
Автор: manuelat   
Дата:   03-10-11 20:15

Имаш ЛС ;)
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена