Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Sony A33 + 18-55, Продаден
Автор: niki79   
Дата:   18-09-11 22:40

Почти нов.Гаранция 2 год. Цена 1049 лв. За контакти ЛС или data_mail@abv.bg


Отговори на това съобщение
 Re: Sony A33 + 18-55
Автор: peter_m   
Дата:   18-09-11 22:46

Двойния комплект е по-ефтин.

http://www.technomarket.bg/products/09100083/sony-slt-a33y-double-zoom-lens-kit

Да не говорим ако твоя си го взел от промоцията за 799


Между другото от къде е купуван.



Публикацията е редактирана (18-09-11 22:50)

Отговори на това съобщение
 Re: Sony A33 + 18-55
Автор: pocketru   
Дата:   18-09-11 22:47

Айдее, появиха се търговците, дето изкупиха наличностите в Технополис [smilie3].

Отговори на това съобщение
 Re: Sony A33 + 18-55
Автор: luchano106   
Дата:   18-09-11 23:15

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Sony A33 + 18-55
Автор: niki79   
Дата:   18-09-11 23:29

В техномаркет имаше 2 мостри с драскотини преди 2 седмици.

Отговори на това съобщение
 Re: Sony A33 + 18-55
Автор: procokal   
Дата:   19-09-11 00:10

Базара се напълни с подобни обяви, но тази е върхът! Цената е 50% по-висока от магазинската. [smilie18]
Да, кофти за вас, че с промоциите доста свалиха цените, но трябваше пооо-рано да продавате. Още преди Сони да обяват новите модели. И след като мине промоцията (ако не е минала вече) мислите ли, че цените ще скачат? Баси простотията...

Ах да, забравих... "Никой не ме кара на сила да купувам". [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Sony A33 + 18-55
Автор: luchano106   
Дата:   19-09-11 06:46

колега мога дати платя за комплекта 650 лева[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Sony A33 + 18-55
Автор: mitakabs   
Дата:   19-09-11 07:35

Той се е регистрирал долу горе от началото на прИмоцийката на Сони БГ гледам..
Крайно време е да се вземе решение потребители, регистрирани за по -малко от година да не могат да пускат обяви в секция ПРОДАВА!
АМАН от селски тарикати![smilie23]



Публикацията е редактирана (19-09-11 07:35)

Отговори на това съобщение
 Re: Sony A33 + 18-55
Автор: mezzo   
Дата:   19-09-11 18:03

Господин МITAKABS като сте регистиран 2004г. да не сте случайно АДМИН ,та си давате постоянно мнението и ръсите епитети по адрес на хората, какво трябва и какво не! Ма там е работата че не сте,защото се познавам с двама от собствениците на форума, които са интелигентни хора -заслужаващи уважение. Нямам намерение да се заяждам с никого, но прави много грозно впечатление на хора като вас и господин "ЛУЧАНО106 и компания" - както ги нарече още един възмутен колега. Не е нужно на всяка обява да обсъждате всеки, а камо ли да нанасяте обиди.
Нека си бъдем полезни един на друг, но не и да се нараняваме. Дано бъда разбран.


Отговори на това съобщение
 Re: Sony A33 + 18-55
Автор: clipse   
Дата:   19-09-11 19:06

Верно, че Sony избиха рибата с тия промоции, но те са само за ограничени количества инвентар.
Като свърши стоката, ходете купувайте А33 за 800 лева...
И да, тогава цените в базара ще се вдигнат, защото, А33 си е хубава машинка и си заслужава парите, а това, че имало по-нов модел с нищо не прави А33 по-лош апарат.
Сега като Sony си пускат на безценица залежалия инвентар, та какво всички да продават за по 200 лева супер апарати ли?!
Ето, аз купих днес Canon 40D за 700 лева и считам, че съм направил добра покупка (и не само аз мисля така), нищо че за 100 лева отгоре можех да взема A33 (ако го намеря). [smile]
За един час продавача беше получил над 10 обаждания на тази цена.
Това, което искам да кажа е, че промоциите на Sony са изключение, не правило. Тия апарати не са сапунерки, нищо че сони ги третират като такива...
Не знам дали ще бъда правилно разбран, но не ми и пука особено, всеки сам си преценя откъде и какво да купи, но в случая нападките за цената не са много основателни според мен.[smilie8]

P.S. Ако апарата е купен на промоция, наистина не е коректно да се пуска на по-висока цена с цел печалба, но е напълно възможно човека да е дал доста повече пари за техниката (много лесно доказуемо) и затова да не му се разделя с нея за без пари.[smilie3]

P.P.S. Уау, сега разгледах какво се продава, ми че то А35 се продава за 1100 с обектив във фотосинтезис![smilie10]
Sony правят сериозен дъмпинг като гледам. Забелязвам обаче, че само SLT-та и безогледалки са на тия страшно ниски цени. Малко ме съмнява от Sony да ги продават на загуба. По-скоро смятам, че просто им идват доста евтини за производство, защото нямат никаква механика вътре освен затвора. Нямат и оптичен визьор, който в случая на пентапризмите също е скъпичък. А и телата им са от пластмаса... (изключвам NEX-5)
Това ме кара да се замисля, колко ли точно им струва да произведат тия машинки и колко по-евтино можехме да си ги купим ако отрежем посредниците и Sony ги продава без печалба.[smilie18] [smilie8]



Публикацията е редактирана (19-09-11 19:38)

Отговори на това съобщение
 Re: Sony A33 + 18-55
Автор: kandela   
Дата:   19-09-11 23:23

много расъждаваш сlipse. Дано не си се набутал на 40Д на градския ти Хр.Тотев, щото оня наскоро го търкаляшe по металните стълби на новата камбанария като футболна топка.
То е казано в поговорката- хвали старото а снимай с нова техника!

Отговори на това съобщение
 Re: Sony A33 + 18-55
Автор: niki79   
Дата:   20-09-11 10:50

След фактите изложени от clipse цената я корегирам на прословутите 799 лв. За по малко предпочитам да си го задържа.

Напълно съм съгласен с колегата mezzo.


P.S. Когато пуснах обявата цената във фотосинтезиса беше 1299лв.


Отговори на това съобщение
 Re: Sony A33 + 18-55
Автор: clipse   
Дата:   20-09-11 12:48

kandela, ти за мен не се безпокой. А и Хр. Тотев не е само мой градски нали така?!
Айде ако искаш да се видим и да си поговорим по върпоса. [smile]
Иначе 40D-то го купувам от базара.
А дали много разсъждавам, не си ти човека, който да каже.
Исках да съм полезен по някакъв начин, не знам колко се е получило, но все пак пробвах.[smilie8]

Желая успех с продажбата![smile]



Публикацията е редактирана (20-09-11 12:53)

Отговори на това съобщение
 Re: Sony A33 + 18-55
Автор: Mihail22   
Дата:   20-09-11 13:24

[beer] [smilie24] [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Sony A33 + 18-55
Автор: mitakabs   
Дата:   20-09-11 14:05

mezzo , ти пък къв си!?!?
Айде като е много "коректен" да вземе да покаже касовата бележка на колко го е взел..нямам нищо против...[smilie18]
И какво общо има кой кого познава не разбирам в тази тема..По принцип излязоха доста подобни "тарикатски" теми в "пордава". Един продава, има 50 човека които може и да се "набутат" . Сега да защитаваме "новорегистрирания" търговец ли??
Както и да е ...успех с продажбата, човека може да не се е регистрирал за това / ако е така нека приеме моите извинения!/ . Но по принцип доста се навъдиха, не може да се знае кой - кой е !



Публикацията е редактирана (20-09-11 14:07)

Отговори на това съобщение
 Re: Sony A33 + 18-55
Автор: procokal   
Дата:   20-09-11 14:36

Искаме касова бележка!!! [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Sony A33 + 18-55
Автор: pocketru   
Дата:   20-09-11 14:49

Стига сте го дъвкали човека де, вече свали цената на промоционалната. Който има интерес да купува, добра си е цената. Който няма интерес за покупка, мисля, че е време да спре да спами в темата. Дай сега и касова бележка за долните си гащи да ви покаже [smilie3] . На продавача- успех с продажбата.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Sony A33 + 18-55
Автор: niki79   
Дата:   20-09-11 15:11

Който си го купи ще получи всичко което се полага в комплекта,гаранции, бележки.....

Щом е толко важно апарата е купен от промоциата.

Относно регистрацията и комерсиалните цели: мисля че се регистрирах преди 2-3 месеца, апарата е купен преди 6 дни 14.09.2011.

Цената на която се продава е 799 лв. Мисля че е 200 лева под най ниската на която може да се вземе в момента.

Не виждам нищо некоректно,щом го има базара и се обменят пари за стока значи е търговия, предполагам като пазарувате някаде не питате колко е доставната цена. По логиката на някой хора ако ми е подарък трябва и аз да го подаря.


Отговори на това съобщение
 Re: Sony A33 + 18-55
Автор: Kandela   
Дата:   20-09-11 15:16

последно не се разбра от техномаркет ли е, има ли драскотина и предполагам в Пловдив се намира.
[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Sony A33 + 18-55
Автор: niki79   
Дата:   20-09-11 15:26

От технополис е и е в Кюстендил тук няма техномаркет :) Няма никакви драскотини и каквито да било забележки.


Отговори на това съобщение
 Re: Sony A33 + 18-55, Продаден
Автор: niki79   
Дата:   22-09-11 20:50

Продаден, да се ползва със здраве!

Отговори на това съобщение
 Re: Sony A33 + 18-55, Продаден
Автор: gmir   
Дата:   23-09-11 02:04

днеска изпробвах в технополиса едно 55 сони, ми то си е направо пласмасова играчка и най тежкото на апарата е батерията му!
[smilie18] [smilie18] [smilie18]
ядна сапунерка сони тежи повече[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Sony A33 + 18-55, Продаден
Автор: nikrr   
Дата:   24-09-11 16:37

И аз го гледах, верно е мъничко и лекичко, ама е страхотно изпипан до най-малкия детайл.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР