Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Panasonic FZ38 НЕ СЕ ПРОДАВА!!!!!!
Автор: Realll   
Дата:   31-07-11 18:49

Продавам фотоапарат Panasonic FZ38, на една година, с една година оставаща гаранция към Техномаркет.

За тези, които познават модела няма нужда от обяснение. За тези, които не го познават-това е най-якия турбо-сапунер!

Доказателство за това: - Златната награда на DPREVIEW!

http://www.dpreview.com/products/panasonic/compacts/panasonic_dmcfz35

Изпращам с ЕКОНТ за цялата страна за сметка на купувача.

Към фотоапарата върви и фотографска чанта Case Logic.

Не прилагам актуални снимки на камерата защото няма с какво да я снимам. Няма драскотини по корпуса.

Цената следва.

 Re: Panasonic FZ38
Автор: Realll   
Дата:   31-07-11 18:49

ЦЕНА за КОМПЛЕКТА: 450 лв.!
 Re: Panasonic FZ38
Автор: inbocalupo   
Дата:   01-08-11 13:25

Колега тази цена е нереална.В момента се продава за 540лв чисто нов.Ако решиш нещо пиши,склонен съм да дам 350лв.
 Re: Panasonic FZ38 НЕ СЕ ПРОДАВА!!!!!!
Автор: Realll   
Дата:   01-08-11 14:34

Благодаря за съвета колега. Вече можех а го продам на цената, която съм написал. Реших ДА НЕ ГО ПРОДАВАМ. Фотоапарата просто е супер.

А ти , ако знаеш къде се продава НОВ за тази цена, те моля да ми напишеш, за да отида и да си взема още един като този.


Благодаря предварително.

ПП: Въобще не гледайте колегата, дето си продаде новия FZ38 за 390. Такава оферта скоро няма да има, а аз и до сега не мога да разбера защо го направи,но той си знае. Който е снимал с този фотоапарата, знае за какво става на въпрос. Аз за по-малка сума няма да се разделя с моя, а като цяло реших и че ще си го оставя за мен.

Наздраве!

Извинявам се на всички, които ми писаха и които проявиха интерес, дано имате късмет, колеги! :)[beer] [beer] [beer]

 Re: Panasonic FZ38 НЕ СЕ ПРОДАВА!!!!!!
Автор: pocketru   
Дата:   01-08-11 14:52

пише се "за какво става въпрос" а не "за какво става НА въпрос" [smilie3]

 Re: Panasonic FZ38 НЕ СЕ ПРОДАВА!!!!!!
Автор: Realll   
Дата:   01-08-11 15:04

Никога не е късно да научиш нещо , брат...
Чети и се учи- за това пари не вземам ! [shtrak] [beer]
 Re: Panasonic FZ38 НЕ СЕ ПРОДАВА!!!!!!
Автор: inbocalupo   
Дата:   01-08-11 15:23

Преди да го спрат от продажба в техномаркет или технополис беше на такава цена колега [smile] Ако ти трябва оше един отиди им се помоли може да им е останал оше един [beer]
 Re: Panasonic FZ38 НЕ СЕ ПРОДАВА!!!!!!
Автор: Realll   
Дата:   01-08-11 16:22

Ами благодаря за съвета, но както гледам там такова нещо не е останало... И именно това го прави по-ценен, но явно няма нужда да обяснявам, щом има такъв интерес! :)
А между другото, който следи форумите по света знае, че всеки нов излязъл турбо сапунер се сравнява с FZ35/38. И поне за сега няма излязъл по-добър модел. [shtrak] [smilie21]
Да не говорим, че цената на уж по-новия FZ40/45 падна драстично и в момента новите FZ40/45 вървят по-евтино от "старите" FZ35/38!
В мегапикселната война падат доста жертви, но победителите са единици !!! [smilie24]



Публикацията е редактирана (01-08-11 17:16)
 Re: Panasonic FZ38 НЕ СЕ ПРОДАВА!!!!!!
Автор: inbocalupo   
Дата:   01-08-11 17:11

Няма да споря с теб колега ти явно живееш в твой си свят.Успех [beer]
 Re: Panasonic FZ38 НЕ СЕ ПРОДАВА!!!!!!
Автор: Realll   
Дата:   01-08-11 17:21

Ами на мен ми се струва, че си живея в реален свят. Нереален е света, в който купуваш FZ38 за 350 лв. Провери във форума и виж каква е средната цена на този модел. Преди 1 месец един колега си продаде фотоапарата също като моя с една година гаранция за 540 лв.! Само един продавач до момента го е дал за по-малко от 400 лв., но това за мен е единичен случай и едва ли ще се повтори. Има едии друг колега, който си го задържа, защото не искаше да го дава за по-малко от 500 лв. Така че не говорим за учениците от предучилищната група, а за хора, които знаят какво искат.[smilie3] [beer]



Публикацията е редактирана (01-08-11 17:22)
 Re: Panasonic FZ38 НЕ СЕ ПРОДАВА!!!!!!
Автор: inbocalupo   
Дата:   01-08-11 17:28

Рибки колкото искаш[cool] Хората по цял свят продават нещо купено преди два дни на половин цена само ние българите сме тарикати[smilie23]



Публикацията е редактирана (01-08-11 17:31)
 Re: Panasonic FZ38 НЕ СЕ ПРОДАВА!!!!!!
Автор: Realll   
Дата:   01-08-11 18:30

Колкото до цените- просто има неща, които с години не си мърдат цената и такива, които на следващия ден ги продаваш на половин цена. Опитай се да купиш някъде по света Panasonic FZ38, LX5, Canon G12 или S95 за половин цена.

Да, прав си за тарикатите. Някой все се опитва да се прави на такъв.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена