Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Канон 30Д + 28-135
Автор: Suggs   
Дата:   19-11-10 07:50

Аз зададох въпрос към "коректния" продавач, на който не съм получил отговор:
"За какво служат празните гаранционни карти, които се продават заедно с техниката?"

Цитат: "написъл съм че имам документи с който доказвам че стоката не е крадена примерно". Добре, но празната гаранционна карта не е такъв документ! За доказване на произход трябва касова бележка или фактура, с името на собственика, и откъде е купена стоката. Такава не е показана или спомената.

Учтиво моля за отговор. В противен случай ще смятам, че продавачът умишлено заблуждава хората.

Отговори на това съобщение
 Re: Канон 30Д + 28-135
Автор: bmw_e30   
Дата:   19-11-10 10:11

ами на тая гаранционна карта дори и непопълнена го има серийния номер на апарата... и няма как да я имаш ако си го крал... пък за касовата бележка и всичко останало много бързо може да се уреди... тогава доволен ли ще си?

не могада разбера за кво се заядахте човека? ако толкова много ви притеснява приемете че той е крадец ... крал го е чисто нов преди година от канон барабар с гаранционната карта и всичките му работи към него също така апарата е спукан от бой със счупен затвор изгоряла матрица няма здраво място по него и дисплея му е пукнат но то това така или инъче не пречи щот последния път като го изтърва в морето той си спря и без това да показва.....
и реалната цена е друга като му звъннеш по тела казва че се е объркал и че всъщност му иска 2000 лв без обектива....
така по спокойно ли ще спите?
аман от спамери.....

Отговори на това съобщение
 Re: Канон 30Д + 28-135
Автор: index   
Дата:   19-11-10 11:30

Суггс, сори братле ама в първи клас мисля, че се учи да се чете,ако прочетеш внимателно обявата може и да си отговориш на въпроса какво ти говори " закупен е от УСА" и ти знаеш ли, че гаранцията на стока закупена от УСА важи само за УСА .... арееееее ако нямаш интерес и теб моля да спреш да спамиш и да си търсиш близалка, че като гледам нямаш първи клас щом не можеш да четеш. Този базар го обарнахте на битак [ezik] Ако имаш някакви въпроси моля на ЛС [beer] [shtrak] [shtrak]



Публикацията е редактирана (19-11-10 15:04)

Отговори на това съобщение
 Re: Канон 30Д + 28-135
Автор: rune   
Дата:   19-11-10 14:25

Цената е безсрамна. Още повече коментарите [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Канон 30Д + 28-135
Автор: index   
Дата:   19-11-10 14:58

каква е според вас цената ??? ще ислушам всички мнения [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Канон 30Д + 28-135
Автор: index   
Дата:   19-11-10 20:18

https://photo-forum.net/forum/read.php?f=2&i=390057&t=390057&phorum_uriauth=

пича без проблем си продаде тялото за 900 лв
що ви се струва много 700-750 лв за 30д в същото състояние ??? [shtrak]

пазарлъци ще правя на ЛС

Отговори на това съобщение
 Re: Канон 30Д + 28-135
Автор: JohnnyV   
Дата:   19-11-10 23:01

Що ме ядосвате така сега!

Автор: index
Дата: 19-11-10 20:18

https://photo-forum.net/forum/read.php?f=2&i=390057&t=390057&phorum_uriauth=

пича без проблем си продаде тялото за 900 лв
що ви се струва много 700-750 лв за 30д в същото състояние ???

пазарлъци ще правя на ЛС




Това е обява, пусната на 19.11.2010 - сиреч ДНЕС! Как разбра, че е продаден???

И понеже се интересуваш каква е според нас цената, с удоволствие ще ти отговоря!

Апарата ти (CANON 30D) трябва да е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ЗАПАЗЕН, за да се продаде за цената от 600-650лв. Обектива - 350-400лв. В най-добрият случай (за теб) ще вземеш 1000лв. за двете.

Няколко забележки:
1. Това, че някой продава 30D за 600лв не означава, че апарата е краден!
2. Доказателството, че апарата не е краден, не е достатъчно условие да му искаш 250 лева повече от реалната цена!
3. Все още чакам обяснение, как разбра броя на кадрите от сайта http://regex.info/exif.cgi/

bmw_e30 , е те точно тука спамери няма! Аз сега ще бъда много директен, защото много се подразних. Пък след малко ще си говорим за коректност. Ти, като приятел на продавача, би ли ни обяснил как той е разбрал броя на кадрите от прословутият линк? (защото упорито твърди, че е!)
Защото не може човек просто ей така да си говори каквото му скимне... За каква коректност тогава става дума?


Отговори на това съобщение
 Re: Канон 30Д + 28-135
Автор: bmw_e30   
Дата:   20-11-10 00:06

ами той кадрите си ги знае щот ги е снимал от първия до последния.... и се обърка че от тоя сайт може да се изкарат кадрите щот е видял приблизтелна бройка някъде по числата....
за 30д няма начин да се проверят кадрите... на 20д има но не и на 30д
но то просто като види един апарат колко е запазен и си личи на колко кадъра е ... смисъл може да е убит от бой и да е на реални 5000 кадъра но обратното не става няма как да го запазиш като нов и да си снимал 100000 кадъра.....
пък и човека е казал че ше примеа пазарлъци на лични значи все пак цената не е тая която я виждаш в първия пост....
и имай впредвид че много хора го правят това применро искат да прдадът нещо за 500 лв но го пускат за 600 за да могат да свалят... то е близко до акъла ама кой да се сети....

Отговори на това съобщение
 Re: Канон 30Д + 28-135
Автор: index   
Дата:   20-11-10 00:15

В ехив файла има брояч на папките създадени от камерата ... Канон прави по 100 кадъра в папка...Всичко останало е математика ...Да кажем ,че знам какво съм снимал и кога броя на кадрите е оринтеровачен :) . Неможе да напиша АЗ лично 7000 кадъра и той да е на 7000 кадъра, както всеки който напише че камерата е на 10 000 примерно 20 000 и прочие то означава според мен че това са оринтеровачни кадри (относно кадрите)

написъл съм че правя пазар на ЛС ,в цената може да съм решил да вкарам още екстри който не съм написал (да кажем че апарата ще бъде оборудван с Грип и можеби допълнителна батерия)който смятъх да бъдът като подарък за тези който найстина желаят да притежават такова тяло с такъв обектив а не като ВАС да си чешат пръстите и да въртят натискания по клавишите [smilie18] на колко натискания е клавиатурата ви [smilie11] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Канон 30Д + 28-135
Автор: index   
Дата:   20-11-10 00:23

https://photo-forum.net/static/forum/2010-11/lpsl2596.JPG
http://photo-zona.net/images/user61978/album25316/preview/1290205166_vdie8912_IMG_1872.JPG


https://photo-forum.net/static/forum/2010-11/ycod7932.JPG
http://photo-zona.net/images/user61978/album25316/preview/1290205182_txba3570_IMG_1875.JPG


скоро ще имам по добри снимки и ще ги кача и тях
[smilie19] обработени на фотошоп и заличени дефектите[smilie19] Петък е хора

Отговори на това съобщение
 Re: Канон 30Д + 28-135
Автор: alvares   
Дата:   20-11-10 03:20

Всъщност по времето което си постнал снимките вече не е петък а събота [smilie5] [smilie18]
Иначе гледам запазено канонче,на малко кадри,имайки предвид че си взех запазено 10д за 350лв само тяло с батерия и зарядно от английския ибей,цената ти е доста добра[smilie24] [beer]
Успех в продажбата![smilie25] [smilie25] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Канон 30Д + 28-135
Автор: JohnnyV   
Дата:   20-11-10 12:57

Цитат:

В ехив файла??? има брояч на папките създадени от камерата ... Канон прави по 100 кадъра в папка...Всичко останало е математика ...Да кажем ,че знам какво съм снимал и кога броя на кадрите е оринтеровачен :) . Неможе да напиша АЗ лично 7000 кадъра и той да е на 7000 кадъра, както всеки който напише че камерата е на 10 000 примерно 20 000 и прочие то означава според мен че това са оринтеровачни кадри (относно кадрите)

написъл съм че правя пазар на ЛС ,в цената може да съм решил да вкарам още екстри който не съм написал (да кажем че апарата ще бъде оборудван с Грип и можеби допълнителна батерия)който смятъх да бъдът като подарък за тези който найстина желаят да притежават такова тяло с такъв обектив ??? а не като ВАС да си чешат пръстите и да въртят натискания по клавишите на колко натискания е клавиатурата ви



Това е една от най-абсурдните продажби! [smile]

Първо, че трудно проследих мисълта ти (освен правописните грешки се озорих и с интерпретирането на твоят изказ. Хубаво, че приятеля ти BMW_E30 е обяснил къде си се объркал... И така и не разбрах на 7000 кадъра ли е или ориентировъчно на толкова? Защото не може ТИ лично да напишеш, че е на 7000 кадъра и той да е на 7000 кадъра?

А и с тези изненади ни хвърли в музиката директно! Аз все още не знам какво продаваш!

30D с ГРИП.., ама какъв..? и втора батерия.., може би, евентуално...

Един съвет от мен... Започни отначало. Формулирай си обявата хубаво - какво включва, колко струва, сложи снимки и ще тръгне работата! Недей да изненадваш никого! Всички тука сме достатъчно изненадани![smile]
[shtrak]



Публикацията е редактирана (20-11-10 12:59)

Отговори на това съобщение
 Re: Канон 30Д + 28-135
Автор: bmw_e30   
Дата:   20-11-10 13:01

ти като малък не си ял достатъчно бой? а мамин? интересно ми е в реалния свят дали пак така се заяждаш с хората и по колко тупаника ядеш на ден....

Отговори на това съобщение
 Re: Канон 30Д + 28-135
Автор: JohnnyV   
Дата:   20-11-10 13:18

Да... [smile]

Един от най-примитивните начини за решаване на всякакви проблеми - БОЙ! [smile]

Ето ви малко "Общи правила":

4. Всяка обява в сайта трябва да съдържа ясен текст с описание на продавания продукт и координати за връзка със собственика. Обяви, които не съдържат описание на продукта и координати за връзка ще бъдат изтривани от администратора.

6. Недопустим е спамът под чужди обяви. Недопустими са обидите и циничните коментари. Администраторът ще изтрива цинични коментари и спам само след сигнал от автора на обявата на администраторския имейл.

7. Доказано некоректни продавачи ще бъдат отстранявани от сайта, след сигнали на ощетени потребители.

9. Отговорност за съдържанието на обявите носят единствено потребителите, които ги пускат. Фото Форум не носи отговорност за некоректни и провалени сделки извършени от потребители на сайта.



Отговори на това съобщение
 Re: Канон 30Д + 28-135
Автор: clipse   
Дата:   20-11-10 13:30

Хехе, bmw_e30, точно ти недей да налиташ на бой. Чух ти гласеца по телефона - определено не ми звучиш като някой мачо.[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Канон 30Д + 28-135
Автор: bmw_e30   
Дата:   20-11-10 15:56

бе ти ако се доверяваш само на това което си чул....
и нещо друго що пък трябва да съм мачо?
като некоректен потребител може да използвам некоректна метална тръба.... [beer] всичко опира до това колко ти е празна главата.... и къде спират да те слушат ангелите...
стана ебаси спамерската тема...



Публикацията е редактирана (20-11-10 15:58)

Отговори на това съобщение
 Re: Канон 30Д + 28-135
Автор: index   
Дата:   20-11-10 17:57

JohnnyV лично с женати ги бройх кадрите доволен ли си сега И СПРИ ДА СПАМИШ В ТАЗИ ТЕМА ако имаш въпроси на ЛС ОК ?

Отговори на това съобщение
 Re: Канон 30Д + 28-135
Автор: JohnnyV   
Дата:   20-11-10 19:59

За двамата приятели от Добрич!

Развалихте репутацията на добрият град! Мен не можете да ме обидите, ако ще на ушите си да застанете. Клавиатурата ми е безброй повече клика от вашите двете взети заедно, само че преди да започна да натискам копчетата съм писал и с химикалка в тетрадка...

А като не ми слушате съветите, предполагам, че от тук насетне сами ще си пишете в темата с по едно "UP" на ден...

Не ми се занимава повече с ВАС!
Оставям ВИ да си трошите главите!


Отговори на това съобщение
 Re: Канон 30Д + 28-135
Автор: bmw_e30   
Дата:   20-11-10 20:08

Аз съм от Варна.....

Отговори на това съобщение
 Re: Канон 30Д + 28-135
Автор: index   
Дата:   21-11-10 18:16

за сега тялото комплекта е запазен

Отговори на това съобщение
 Re: Канон 30Д + 28-135
Автор: Mr_stanchev   
Дата:   22-11-10 18:08

[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Канон 30Д + 28-135
Автор: index   
Дата:   22-11-10 18:14

Продаден честито на новия собственик [shtrak]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР