Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Продавам Канон EOS 50 D
Автор: fvf   
Дата:   12-11-10 22:32

очаквам вашите предложения за цената[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Канон EOS 50 D
Автор: fvf   
Дата:   13-11-10 23:26

[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Канон EOS 50 D
Автор: fvf   
Дата:   18-11-10 21:58

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Канон EOS 50 D
Автор: maxpainus   
Дата:   25-11-10 13:28

Въпросният фотоапарат ми гостува за около час но за жалост очакванията ми за тяло в идеално състояние бяха други...
1. Не беше чекнато преглед на стоката (след разговор с продавача проблема бе решен)
2. При огледа останових доволно количество прах по огледалото (продавача каза че, не е проблем
и с обдухване ще се опарави) , грипа от страната на захващане леко кафенееше като от засъхнала
не добре изчистена кал, на задния дисплей имаше леки драскотини както и чукнато в долния ляв ъгъл на тялото, но бели кахъри...
3.При опит за включване апарата само одчете, че батерията е изтощена...
Отново след разговор с продавача и проявено разбиране от служителя на куриерската
фирма опитахме да заредиме батерията.
След половин час на зарядното опитах отново да включа апарата, но уви
отново се появи индикация за изтощена батерия и до там....
Последва нов разговор с продавача обясних ситуацията, че не мога
да закупя апарата без да видя дали работи, като предложих да ми свали 50
лева от договорената стойност за да си взема нова батерия и да тествам, той одказа и предложи да
ми изпрати друга батерия като ми обясни, че това е консуматив...
Изправен пред избора да закупя тялото на сляпо и да чакам
от продавача друга батерия реших че по добре да оставя шанс на другите :)
Благодарих на служителката за проявеното търпение платих си транспортните разходи
и доволен се прибрах в къщи....
Пожелавам успех на продавача, и препоръчвам занапред да споменава такива дребни детайли свързани със състоянието на стоката.

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Канон EOS 50 D
Автор: botzi   
Дата:   25-11-10 23:12

Хубаво е че се сподеялт такива неща ...... и определно неприятно че има такива продавачи тип тарикати ....

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Канон EOS 50 D
Автор: botzi   
Дата:   26-11-10 00:25

....



Публикацията е редактирана (26-11-10 00:25)

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Канон EOS 50 D
Автор: fvf   
Дата:   26-11-10 02:47

[smilie25]
Абсолютно смешна ситуация.Просто попаднах на човек, който иска да закупи тяло като от магазина и се хваща за неща, смешни за коментар.Тялото е в напълно адекватно състояние.За секунда не съм си представял такова отношение от този купувач и за секунди съм нямал намерение да лъжа някого.От мен не бе поискана опция от купувача за проверка на стоката преди да я получи и в момента, в който ми бе поискано такова нещо се съгласих без да се замисля.
Смешна ситуация.Прави се от мухата слон.
Всичко добро на всички.
Не за първи път се възползвам от услугите на този базар.Аз съм закупувал от тук много неща както и съм продавал.Случвало ми се е да имам забележки към стоката, която съм получавал, но не съм сметнал за необходимо да говоря глупости, при условие, че това са ползвани неща и за дреболии не си струва да се коментира.
[beer]



Публикацията е редактирана (26-11-10 02:47)

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Канон EOS 50 D
Автор: maxpainus   
Дата:   26-11-10 07:48

Опция за проверка наистина пропуснах да поискам,но за батерията попитах изрично.
Ако за теб неработеща батерия е дреболия то не би се замислил да приемеш предложението ми за отстъпка 50 лева...
Останалите дреболии се описват като нормални следи от употреба и прах по огледалото които щях да преживея някак си [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Канон EOS 50 D
Автор: sen_shui   
Дата:   26-11-10 07:54

Това е Фото-форум, снимайте техниката си преди да я продавате. Така няма да има мрън-мрън и от двете страни [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Канон EOS 50 D
Автор: fvf   
Дата:   26-11-10 08:41

Който желае, веднага получава снимки на посочен от нега адрес[shtrak]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР