Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Проблем с обектив Tamron 16-300 f/3.5-6.3 di ii vc pzd macro
Автор: vasilvasilev2009   
Дата:   03-02-23 18:40

Здравейте съфорумци! Наскоро купих нов обектив Tamron 16-300 f/3.5-6.3 di ii vc pzd macro от ибей.Слагайки го на тялото (Никон Д7200) установих че автофокуса не работи.Ръчен фокус и стабилизация работят перфектно.Знае ли някой къде в София могат да го оправят? Имам предвид читав сервиз.Ще съм безкрайно благодарен ако някой може да ми помогне и упъти.Желая много здраве и късмет на всички!

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с обектив Tamron 16-300 f/3.5-6.3 di ii vc pzd macro
Автор: GenaDP   
Дата:   04-02-23 01:46

Най-доброто решение е да го върнеш на продавача.

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с обектив Tamron 16-300 f/3.5-6.3 di ii vc pzd macro
Автор: vasilvasilev2009   
Дата:   04-02-23 03:45

Благодаря Ви Гена,за съжаление няма опция връщане.Ще опитам да го оправя,но не зная къде.

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с обектив Tamron 16-300 f/3.5-6.3 di ii vc pzd macro
Автор: Yog   
Дата:   04-02-23 10:25

Първи съвет - провери дали копчето AF/MF е на AF. Не те бъзикам. Веднъж гневен клиент ми се обади, след като взел изпратеният от мен обектив Olympus 17/1.8 от куриера, сложил го на камерата и автофокусът счупен! Питах го дали е включен и той от мен разбра, че това е един от обективите, на които автофокусът се включва/изключва чрез дърпане на фокус ринга... Та, случаи всякакви [smilie3]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »