Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Sony A7III или A7IV
Автор: ice_box   
Дата:   08-03-22 08:52

Здрвейте,

От известно време съм изправен пред една дилема - решил съм да си взема ФФ тяло и това на което за момента съм се спрял са тези две сонита. За мен, абсолютен аматьор съм снимам само за кеф в свободното време главно пейзажи, портрети, птици и когато времето позволява съм в гората за животнки също така и за разни приятелски събирания. Като цяло и за това ще се използва апарата, обективи си имам, така че няма да ми се налага да си купувам.
Като цяло имат разлика в цената, тялото ще го купувам ново независимо 3 или 4 та въпроса ми е кое е по доброто решение за мен според вас, ще се радвам на всякакви съвети свъразни с моята дилема.
П.С. реално бях се засилил за 3, обаче много ми допада по високата резолюция на 4 и като цяло че е следващо поколение и предполагам ще изкарам повече време с него.

Отговори на това съобщение
 Re: Sony A7III или A7IV
Автор: vinse   
Дата:   08-03-22 13:57

Ако снимаш движещи се предмети то автофокуса на 4 ще е предимство, доста си е бърз и си има режим за снимки конкретно на пилета, отделен момент е и че имаш повечко възможност да кропваш. Иначе чисто като качество на снимките двата апарата са близки.



Публикацията е редактирана (08-03-22 13:58)

Отговори на това съобщение
 Re: Sony A7III или A7IV
Автор: Imaginarium   
Дата:   08-03-22 20:43

3ката е доста стара вече. Ако бюджетът позволява, не виждам смисъл да не вземеш 4ката

Отговори на това съобщение
 Re: Sony A7III или A7IV
Автор: asahi   
Дата:   08-03-22 21:14

Като ви гледам снимките из профилите можете да ги направите и с доста по-стари камери.

Отговори на това съобщение
 Re: Sony A7III или A7IV
Автор: iavorianev   
Дата:   09-03-22 17:07

A7iii ще покрива в 90% всичко от което ще имаш нужда. По важният въпрос е какво ще закачиш отпред

Отговори на това съобщение
 Re: Sony A7III или A7IV
Автор: DVisulas   
Дата:   09-03-22 19:57

4.
Дори да бяха една и съща камера, по добрия визьор и екран си заслужават по- високата цена (Да, визьора на A7III е толкова зле!)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »