Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Мнение за Gopro Hero 9 Black
Автор: deandimov   
Дата:   01-09-21 17:57

Здравейте на всички. Какво ви е мнението за въпросната камера.Гледам в youtube доста негативни видеа и изказвания има към камерата.Проблемите са от рода на,постоянно забиване,рестартирване,прегряване и некоректна работа на стабилизацията след ъпдейт.Някой,ако има личен опит с въпросното gopro да сподели.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за Gopro Hero 9 Black
Автор: Yog   
Дата:   01-09-21 19:16

Купи си 8. Гледам още се продава ново. Спести си 200 лева и си свърши същата работа като с 9

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за Gopro Hero 9 Black
Автор: Imaginarium   
Дата:   01-09-21 22:05

След около месец излиза Hero 10.Изчакай и се възползвай от намаленията. GoPro са безпогрешни в гаранционното обслужване, така че дори да случиш на кофти бройка, няма да има драма по подменянето му. Аз лично не съм чул лошо за 9ката. Но ако имаш пари за нея, по-добре изчакай да видиш 10ката

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за Gopro Hero 9 Black
Автор: deandimov   
Дата:   01-09-21 22:10

От скоро време има някакви спекулации за характеристиките на Gopro 10,но няма информация за дата на излизане и за цената и.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за Gopro Hero 9 Black
Автор: asahi   
Дата:   02-09-21 13:36

Спекулациите са част от медийния шум, предшестващ появата на продукта. Изчакай няколко седмици и информацията ще се избистри.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за Gopro Hero 9 Black
Автор: Argo   
Дата:   08-09-21 21:55

Аз бих изчакал 11-ската, няколко месеца няма да са проблем... [smilie5] имах осмица и девятка, се тая!



Публикацията е редактирана (08-09-21 21:56)

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за Gopro Hero 9 Black
Автор: georgioiv   
Дата:   09-09-21 08:01

и седмица да се вземеш пак е все тая, вече има стабилизация и заден екран и за почти вече пет години ползване нямам грам забележка, освен може би бързо свършващата батерия, но това е относително... И казват че на студено още по-бързо свършва, но аз не съм имал възможност да пробвам на съвсем студено.
Подобренията след 7 са повече маркетингови, а цената си е нагоре...
Аз лично си ползвам още и 4 black, когато няма нужда от стабилизация или си я слагам на гимбъл за телефон. Там недостатък освен липсата на екран е и че и трябва "скафандър" за закрепване, но видеото и все още си е чудесно...

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за Gopro Hero 9 Black
Автор: Imaginarium   
Дата:   09-09-21 10:19

deandimov написа:

> От скоро време има някакви
> спекулации за характеристиките на
> Gopro 10,но няма информация за дата на
> излизане и за цената и.
Преди около седмица имаше лийкове за 10ката. А датата на излизане ще е стандартна както всяка година Октомври, най-късно ноември месец. Мое лично мнение е, че скокът в качеството ще е осезаем, понеже и процесорът и сензорът са нови.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за Gopro Hero 9 Black
Автор: deandimov   
Дата:   09-09-21 20:29

Възможно е да я пуснат към 20 септември или началото на октомври.Днеска прочетох,че камерата щяла да струва към 540 Евро,но ще видим реално дали това ще е крайната и цена.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »