Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 избор на сапунерка
Автор: kumolini   
Дата:   25-10-18 14:20

sony w830 - има ли нещо по- добро в ценовия клас 200 -250 лв

Отговори на това съобщение
 Re: избор на сапунерка
Автор: guciguci   
Дата:   25-10-18 18:42

Как ще даваш 200 лева за тоя сапунер?!?!? Майтап ли си правиш. Всичко е по-доброи в този ценови клас

Отговори на това съобщение
 Re: избор на сапунерка
Автор: kumolini   
Дата:   26-10-18 12:02

има super had ccd - подобрява чувствителноста с 70db което се равнява на светлосила около f1.8


Отговори на това съобщение
 Re: избор на сапунерка
Автор: Kalimas   
Дата:   26-10-18 12:24

Какъв телефон имаш?
Размера на пикселите и сензорите при евтините сапунерки е почти същия като при нормалните телфони.

Отговори на това съобщение
 Re: избор на сапунерка
Автор: kumolini   
Дата:   26-10-18 12:43

имам samsung a5 2016г него предпочетох пред s7 заради по-добрата камера но гледайки снимки със сонито ми изглеждат с класи отгоре


Отговори на това съобщение
 Re: избор на сапунерка
Автор: lamerko   
Дата:   26-10-18 12:55

kumolini: не се подлъгвай по тези глупости. То вече половината от новите смартфони имат по-големи матрици. Колкото и да ти се иска висока чувствителност - физиката си е физика. Все пак е 30-на пъти по-дребна от пълноразмерна матрица, а има горе-долу същия брой пиксели :)

Отговори на това съобщение
 Re: избор на сапунерка
Автор: Kalimas   
Дата:   26-10-18 13:06

Това откриш за самсунга -
"The main camera on the Galaxy A5 is a 13.1-megapixel Sony Exmor RS IMX135 CMOS sensor, which is 1/3.06” in size, equating to a pixel size of 1.1µm"

sony w830 ще е е по-добре от това галакси, повечето евтини сапунерки са със размер на сензора 1/2.3" и пиксели около 1.4-1.5.

Но от личен опит - последните години снимам или с телефона или с DSLR-а. Сапунерката последно я вадих преди 2 години, за да проверя дали не съм зарязал батерии в нея и да са се разтекли.

П.П. (корекция)
Ако не е нов, може да дигнеш малко бюджета и да помисли за някое RX100 втора ръка.



Публикацията е редактирана (26-10-18 13:11)

Отговори на това съобщение
 Re: избор на сапунерка
Автор: kumolini   
Дата:   26-10-18 18:14

мисля че е безмислено да се дават повече от 200 кинта за фотокамера в дигиталната ера ако си любител


Отговори на това съобщение
 Re: избор на сапунерка
Автор: nositel   
Дата:   26-10-18 19:25

Ний не мислим така [smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »