Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Проблем с качване
Автор: dinko8708   
Дата:   24-05-18 21:44

Здравейте , някой да се е сблъсквал с подобен проблем, днес на няколко пъти правих опити да си кача снимка в профила, но ми излиза съобщение за грешка при ъплоуд и не мога да кача. Благодаря ви предварително

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с качване
Автор: dinko8708   
Дата:   25-05-18 14:12

Никой ли не е имал подобен проблем , вече втори ден се пробвам да кача снимка и не успявам

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с качване
Автор: asahi   
Дата:   25-05-18 15:04

Точно твоят проблем никой не е имал. Прочети внимателно изискванията за файла, ако трябва направи тестов файл, виж и дали имаш някакви рестрикции за ъплоуд в компютъра и мрежата. Качи файлът на някое друго място и дай линк да го видим.

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с качване
Автор: dinko8708   
Дата:   25-05-18 17:16

https://ndox.abv.bg/download?id=bbbf781a15


ето това въпросния кадър , пробвах и с друг но пак същото

А ето и скрийн шот на това което ми изкарва като грешка когато пробвам да кача снимка.Говорим за качване на снимка в профила и след това да мога да я пусна за гласуване.

[URL=http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?id=bfi1527257724l.jpg]
http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2013/bfi1527257724l.jpg

[/URL]

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с качване
Автор: dinko8708   
Дата:   25-05-18 17:46

Успях да се оправя оказа се че е прекалено голяма 34,5Mb като я свих до 17мб работата се получи , ако прецените темата може да я изтриете не знаех че има ограничение на МБ , ами ако снимката е панорама и е 50-60мб и нагоре тогава как става качването?

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с качване
Автор: spotter84   
Дата:   25-05-18 18:52

Иначе аз имах проблем с качването от телефона, ползвайки Chrome. С Firefox стана.

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с качване
Автор: Admin   
Дата:   25-05-18 19:13

Здравейте,

сървърите имат технически лимит за качване на файлов размер.
Ако качвате панорама предполагаме или обикновена снимка в крайна сметка хората ще я гледат на екран през уеб и размер от няколко мегабайта е напълно достатъчен. Може да качвате до 25 Мб и след това минава лимита за файловия размер.

Поздрави

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с качване
Автор: dinko8708   
Дата:   25-05-18 22:02

Разбирам че това е бил моя проблем и затова при пробите ми пак не съм успял да кача че и те бяха над 30мб , благодаря ви за отговора .

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »