Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 DJI Mavic и GoPro Karma
Автор: alext   
Дата:   01-10-16 22:43

Какво мислите за двете нови играчки? Предполагаеми цени в БГ? Mavic наистина впечатлява с компактност и управление, а GoPRo събраха дрон и прехвърлящата се стабилизацията в едно + Hero 5 отделно. [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: DJI Mavic и GoPro Karma
Автор: alext   
Дата:   01-10-16 22:48

GoPro
DJI

като се оставят приказките накрая има хубави кадри, Casey от всичко прави хубави кадри де..

DJi MAVIC vs. PHANTOM 4 vs. GOPRO KARMA

+ 1 към 1 сравнение



Публикацията е редактирана (01-10-16 22:50)

Отговори на това съобщение
 Re: DJI Mavic и GoPro Karma
Автор: lamerko   
Дата:   02-10-16 01:43

Хахаха... тоя чешит ще ме убие. Има забавни видеа [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: DJI Mavic и GoPro Karma
Автор: Kateri4oka   
Дата:   02-10-16 08:51

На това видео човека не е дал на DJI Mavic да фокусира и затова изглежда мазало... не спряха да го плюят и хулят по тоя въпрос. Относно цени - сайтовете, които продават такава техника са си ги писали и не са някаква тайна. Няма да споменавам имена да не правя реклама.. но единия от по-големите магазини примерно за основния пакет на мавика е писал 2345 а за пълния 2932 лева... и така. Питайте чичо Гугъл



Публикацията е редактирана (02-10-16 08:51)

Отговори на това съобщение
 Re: DJI Mavic и GoPro Karma
Автор: prozium   
Дата:   02-10-16 15:26

Абе аз прегледах и други видеа от мавик-а

Например видеото на Tested - > тук и пак ми се вижда малко мазничко и не особено остро. Ясно, че не трябва да чакам качеството на фантом-а, обаче май-компромисът е твърде голям. Телефонът ми прави по-остро 4к видео. Цената, която @kateri4oka е посочил е доста адекватна, в германия е 1500е

Отговори на това съобщение
 Re: DJI Mavic и GoPro Karma
Автор: Frenchev   
Дата:   02-10-16 17:14

Няма как да съдите по качеството на видеото от клипчета в тубата. Дори и да е малко по-мазно не мисля, че е от голямо значение. Така или иначе крайния продукт ще е Full HD. На кой му е притрябвал 4к краен продукт. Колко хора мислите имат нужния дисплей за да го гледат.
Сигурен съм, че 4к ще навлезе масово, но няма да е в близката година. А дотогава ще излязат бая дронове.

За момента мавика мисля, че е страхотна машина и съм сигурен, че ще ми върши много добра работа.

Изписахме доста в другата тема, ако някой не е погледнал.

Отговори на това съобщение
 Re: DJI Mavic и GoPro Karma
Автор: prozium   
Дата:   03-10-16 22:17

Повечето хора в джоба си имат дисплей с над ХД възможности :) и гледат 1440p Все още не намирам директно сравнение между видеото от двата дрона обаче.

Отговори на това съобщение
 Re: DJI Mavic и GoPro Karma
Автор: джъмбо   
Дата:   03-10-16 22:19

е кармата още не е обявена официално

Отговори на това съобщение
 Re: DJI Mavic и GoPro Karma
Автор: allmovies   
Дата:   04-10-16 13:47

GoPro HERO 5 Black - 849 лв.
GoPro HERO 5 Session - 629 лв.
Дронът GoPro Karma - 1,699 лв.


Отговори на това съобщение
 Re: DJI Mavic и GoPro Karma
Автор: SEAL_BG   
Дата:   05-12-17 12:03

Gopro Karma според мен е по-добрия избор поради това че стабилизацията може да се ползва и отделно. Компактен е и е лек.

Отговори на това съобщение
 Re: DJI Mavic и GoPro Karma
Автор: prozium   
Дата:   05-12-17 21:30

Затова всички пък си взеха мавици и никога не са поглеждали назад :) И ютуб е пълен с видео от мавик .

Отговори на това съобщение
 Re: DJI Mavic и GoPro Karma
Автор: madsnake   
Дата:   06-12-17 09:30

Ами малко зависи според мен. Аз например си взех hero 5 като излезе. Година по-късно си взех Karma grip. Ако реша да взимам дрон със сигурно ще е комплекта Karma flight, който е само дрона без камера и стабилизатор, защото ги имам и ще ми легне значително по-евтино.

Отговори на това съобщение
 Re: DJI Mavic и GoPro Karma
Автор: Frenchev   
Дата:   06-12-17 10:15

Karma е няколко поколения зад мавика.

Отговори на това съобщение
 Re: DJI Mavic и GoPro Karma
Автор: metodiev_martin   
Дата:   06-12-17 22:34

Кармата умря. Го про камерите са доста далеч от сензорите на сони в камерите на DJI - да не говорим за 4 pro с едноинчовия такъв.
Ако си има някакви фетишисти на марката ГОПРО, могат да си хвалят Кармата до сутринта, но не зная на какво ще се опрат. Кармите падаха от небето като дъжд, гопро изтегляха бройки, партиди - не зная до къде я докараха. Просто на DJI им писна да вдигат продажбите на го про с техните дронове и след фантом 3, рязко им го набиха на гопро.
Според мен, модата на гопро отмина, без значение колко лъскави ще са им рекламите на гопро6, 7, 8 блек и голд и какъвто и едишън да измислят.
С две думи гопро - беше що беше [smilie5]
[smilie7] [beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »