Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Проблем при доставка
Автор: MY-RAW   
Дата:   15-04-17 10:54

Здравейте, намирам се в Германия и от немският амазон си поръчах лед лампа YONGNUO 360. Лампата дойде, но няма зарядно, няма и батерия.. Какво мога да направя по въпроса. Оригиналните лампи са Ice led и струват 300 долара, като се замисля този китайски боклук ще стъпи на цената на оригиналната ако си поръчам и зарядно с батерия..

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем при доставка
Автор: GenaDP   
Дата:   15-04-17 11:17

А ти защо си поръча YONGNUO 360, след като в комплекта няма зарядно и батерия? Или очакваше великденският заек да ти ги донесе като подарък?

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем при доставка
Автор: mogila   
Дата:   15-04-17 12:06

MY-RAW Щом се намираш в Германия би трябвало да знаеш немски. В описанието на артикула е написано, че тези неща не са включени в комплекта.

Та можеш да смениш заглавието на темата, защото проблем с доставката нямаш.

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем при доставка
Автор: imitev   
Дата:   15-04-17 12:43

Навремето така си купих 15" джанти за колата.

Гледам ги в нета - красота. Чета описанието - красота. Звъня на продавача - перфектни са. Цената - страхотна. Е те тия требе да са моите! Я чакай да ги взема докато не са заминали...

Пратих човек да ми ги вземе и донесе.

Отивам при гумаджиите да им сложа гуми и той ме пита:
- На тези джанти ли ще слагаме гумите?

- Ами да! Да виждаш други?!

- Ама пич гумите са ти малки - 14", а джантите 15"...

- Е как бе - викам си аз - нали 14" джанти си купих?!? Оня педер е написал грешно в описанието! Ей сега ще го направя на 5 стотинки...

Отварям все пак, чета описанието - ама то си пише, че са 15"... И аз, като много искам да са 14", съм го прочел по диагонал...

Затова избягвайте импулсивните покупки. Четете по 5 пъти описанието. Питайте продавача... И те така...

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем при доставка
Автор: kokotoo   
Дата:   15-04-17 13:00

imitev и аз такива сопи съм ял в бързината, че не е истина


Отговори на това съобщение
 Re: Проблем при доставка
Автор: mogila   
Дата:   15-04-17 13:35

Ами той човекът няма никакъв проблем. Амазон предлага безплатно връщане без да пита защо, както и всички търговци в Германия.

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем при доставка
Автор: lamerko   
Дата:   15-04-17 18:17

И аз съм правил глупости в бързината - например си бях поръчал никонски обектив за каноня...

По темата - въпросната лампа наистина се продава без батерия и зарядно, но навсякъде я има и в комплект със зарядно и 1 или 2 батерии. Не е болка за умиране - само зарядно + 2 батерии са 30-на долара..

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем при доставка
Автор: MY-RAW   
Дата:   15-04-17 21:53

Каквото такова хаха, 60Е заминаха за зарядно и 2 батерии.. :Д просто деня ми тръгна на криво. Админите да заключат темата :Д

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем при доставка
Автор: mmjm   
Дата:   15-04-17 22:00

На теб, какво ти пречи? Затвори си я!

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем при доставка
Автор: imitev   
Дата:   15-04-17 22:01


Затвори си я сам...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »