Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Разглеждам аз Албум избранo от всички галерии...
Автор: Alsand   
Дата:   06-01-20 13:06

....и явно нищо не разбирам аз от фотография. Че даже и Б гласове има...[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Разглеждам аз Албум избранo от всички галерии...
Автор: cubanos   
Дата:   06-01-20 13:11

И аз се удивлявам понякога на Б гласовете и си задавам въпроси..

Отговори на това съобщение
 Re: Разглеждам аз Албум избранo от всички галерии...
Автор: Alsand   
Дата:   06-01-20 13:13

Ако бях Б, би ме било срам да гласувам за някои неща, които и за А не стават, дори и да са ми приятели. Но хора всякакви!

Отговори на това съобщение
 Re: Разглеждам аз Албум избранo от всички галерии...
Автор: cubanos   
Дата:   06-01-20 13:57

Така и аз разсъждавам и го правя. Нещо като не ми харесва, няма как да гласувам или харесам ако ще да ми е най-големия приятел и така бих искал да постъпват с мен.

Отговори на това съобщение
 Re: Разглеждам аз Албум избранo от всички галерии...
Автор: uri64   
Дата:   06-01-20 15:37

Че е така - така е...че няма смисъл - няма смисъл...що да си разваля човек началото на годината с негативизъм...добрата новина е, че винаги може да е и по-зле [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Разглеждам аз Албум избранo от всички галерии...
Автор: Alsand   
Дата:   06-01-20 15:44

О, дааа....трябва да сме оптимисти [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Разглеждам аз Албум избранo от всички галерии...
Автор: Leica   
Дата:   06-01-20 22:13

Нц...няма как да е по зле.,но пасва на таргета.
Нещата са дъно, а бълвоча отгоре.
Причините -ясни.[smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: Разглеждам аз Албум избранo от всички галерии...
Автор: BXMarkov   
Дата:   06-01-20 23:16

Матей 7:1-6 Не съдете, за да не бъдете съдени. [smilie5]

По темата, оценката не съвсем справедлива има и хубави снимки, като навсякъде и тук нещата са на периоди, след спад има подем и обратното.

Отговори на това съобщение
 Re: Разглеждам аз Албум избранo от всички галерии...
Автор: milen   
Дата:   07-01-20 00:11

Аз пък обичам да гледам новите предложения :)

Отговори на това съобщение
 Re: Разглеждам аз Албум избранo от всички галерии...
Автор: Leica   
Дата:   07-01-20 00:24

Не използвай писания, които не са за тука.

От констатация до съд има една вселена разлика.

А констатациите аз обичам да ги проверявам.[smilie7]

Живота в една имагинерна реалност предизвиква един истеричен страх от истината [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Разглеждам аз Албум избранo от всички галерии...
Автор: mihalo   
Дата:   07-01-20 01:25

Чувал съм хора да разправят, че имало кочини и на международно ниво.. /знаем си ги всички всичките/ ..и там всичко било наред, миришело на "Кристиан Диор" [smilie24] и всички са свободни за качване.. та и "Б"-ета нямало било :О

Само за информация, нямам рейтинг "Б" и не се стремя да го достигна. Просто виждам нещата както си искам ;))


Отговори на това съобщение
 Re: Разглеждам аз Албум избранo от всички галерии...
Автор: Leica   
Дата:   07-01-20 07:37

Не е казано че трябва да се целим в най-ниската лента и ако видим кочина в съседите да я взимаме за норма.
Азбучните касти не ме интересуват нито ги различавам.
Не зная и как действа оценъчната система.
Аз само виждам странни явления . потребители със засилена избирателна активност към определени колеги и кокоша слепота към други.
Знам, че доминират празни безмислени коментари.
Виждам "отмъстителни" коментари.
Знам, че за това - къде меко - къде твърдо ....не обичат да се говори.
Зная, че висока компетентност е непостижима в продукт предназначен към масов таргет но зная, че истината не вреди, а помага за съвършенстването, макар и болезнено в началото.
Ниското ниво е нивото на комфорт .... което повечето съзнателно предпочитат.
Аз проявявам солидарност към автора на темата, защото виждам, че прави чудесни пейзажи, а това става с усилия.
Защото коментира градивно, а не едносричково и целево.
Защото не се интересува от точкуването - т.е. не трие неточкуваните си снимки и не подчинява предпочитанието си при снимане на масовият вкус.
В профила му се вижда личното развитие.
Защото се интересува и се стреми към съвършенство и не само за себе си, а и за колегите.Критикува когато трябва и е ревностен към правилата.
И още .... защото стремежа на духа ражда интересна и градивна среда.
А стремежа към статуквото ...ражда маргинална среда, където най-интересното може да е: Какви обувки да си купя? [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Разглеждам аз Албум избранo от всички галерии...
Автор: CDman   
Дата:   07-01-20 07:56

Аз пък съм много благодарен на админите че въведоха индикация колко е гласувал автора. Като видя някой гласувал по-малко от 200 пъти и подминавам снимката ако и да е за фото-лувъра [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Разглеждам аз Албум избранo от всички галерии...
Автор: Leica   
Дата:   07-01-20 09:31

ти си гласувал 25 пъти на година. [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Разглеждам аз Албум избранo от всички галерии...
Автор: Grimjaur   
Дата:   07-01-20 10:03

А каква е разликата между рейтинг А и Б? Аз още не мога да го проумея... Което ми харесва, цъкам злато, което не ми харесва толкова - сребро, а което изобщо не ми харесва - нищо не цъкам...

Отговори на това съобщение
 Re: Разглеждам аз Албум избранo от всички галерии...
Автор: serjy   
Дата:   07-01-20 10:18

Б-тата уж са хора с доказани естетически критерии, които ще допринасят селекцията на снимки да бъде не на приятелски принцип, а чисто естетически. За съжаление, Б-тата са си като А-тата и си гласуват шуробаджанаки. Добре е да се запази Б-прослойката, но да бъде силно редуцирна до 50-тина човека, наистина с доказана непристрастност. Б правото да се получава само персонално от админ, а не по автоматични критерии. Може и да има временнен Б-ранг за потребители, само за седмица, или месец по някакви критерии, което да дублира редакторските галерии. Предлагам и във форума да не могат да пишат хора, които не качват снимки в профилите си, все пак е Фото-дорум нали?

Отговори на това съобщение
 Re: Разглеждам аз Албум избранo от всички галерии...
Автор: Grimjaur   
Дата:   07-01-20 10:19

Ясно, разбрах. Благодаря.

Отговори на това съобщение
 Re: Разглеждам аз Албум избранo от всички галерии...
Автор: Бармалей   
Дата:   07-01-20 10:28

"Добре е да се запази Б-прослойката, но да бъде силно редуцирна до 50-тина човека"Аз пък искам А-то да изчезне... И всички да станат Б-та... Тогава ще настане такъъъв живот...
P.S. Може само пред никовете на "старите" Б-та да има по едно Old.
А на по-младите Б-та - по едно "джуниър"
Да се знаят все пак... А преминаването от една в друга група да става както едно време с членството в БЗНС - един отива на небето, и тогава - на неговото място - влиза друг [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Разглеждам аз Албум избранo от всички галерии...
Автор: Beijing   
Дата:   07-01-20 15:26

Това е една от темите, която е била, е, и ще бъде актуална за много хора от Форума!
Но, за мен вече не е!
Аз разглеждам снимките, които ми харесват, гласувам и толкоз.
Да, вярно е, че имам някои любими автори, но не ги търся, просто вече им познавам почерка и те рядко ме изненадват.
Преди около месец, да речем, бях писал, че вече рядко гледам нови предложения, че даже и избрано! Ами нямам нерви да гледам целия този бълвоч, та за туй. Просто си гледам редакторска галерия, снимки на месеца или пък снимки на годината. И ако някой ми каже, че и там няма какво да се гледа, да ходи си пасе кравите!!!
Честита Ви Нова Година на всички, и бъдете живи и здрави![beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Разглеждам аз Албум избранo от всички галерии...
Автор: serjy   
Дата:   07-01-20 15:38

Редакторските галерии са от добрите решения на Фотодорум. [smilie24] но не мога да разбера две неща, защо битуват тук от години?
1. Защо трябва да си носител на "Б" права, ако не гласуваш? Това има смисъл само, ако гласуваш редовно.
2. Защо трябва да пишеш в форума, ако нямаш никакви снимки в профила? Нали е Фотофорум?

Отговори на това съобщение
 Re: Разглеждам аз Албум избранo от всички галерии...
Автор: enizvk   
Дата:   07-01-20 15:51

То и във форума трябва да се ограничат хората, които са "мерудия за всяка манджа", и с години си изсипват глупостите - за камери и какво ли не. Иначе специалисти на фотографски технологии и техники, но не са направили една читава снимка, освен цветенцето пред блока или котката на комшиите...
Просто съсипват форума и заради 7-8 човека 2000 спират да влизат тук.



Публикацията е редактирана (07-01-20 15:52)

Отговори на това съобщение
 Re: Разглеждам аз Албум избранo от всички галерии...
Автор: uri64   
Дата:   07-01-20 16:35

Абе стига с това искане за гласуване и коментиране. Човек ако се отнася сериозно към професията си или хобито фотография, няма време да зее по цял ден в сайта и да разглежда визуалния чорбалак, който се изсипва не с кофи и варели, ами с вагони, и не само това ами да селектира, на кое си струва да обърне внимание, и да цъка по бутони за да гласува и да пише смислена критика. Хеле пък ако е добър фотограф. Сериозно занимаващият се с фотография, ще е зает предимно с това да си снима хубавите кадри, да ги обработва и да ги публикува така, че да стане и да си остане забележим.

Тия дето имат време за пилеене не се занимават сериозно и/или не са добри фотографи.

Отделно смятам, че фотограф с рейтинг Б трябва да е наистина добър и като така, тук в тоя сайт да има макс 10-20 Б-та, а не "взело секакво рейтинг Б и писка (т.е коментира с !!!! и ++++++" [smile]). От такива може да се очаква само да си публикуват готините кадри и всичкото останало фотограф да може да се възхищава и евентуално да се поучава.

Всичкото това естествено е само лично мнение.


Отговори на това съобщение
 Re: Разглеждам аз Албум избранo от всички галерии...
Автор: KDDSTAR   
Дата:   07-01-20 17:48

Предлагам,да се въведе възможност за отрицателна оценка.
Примерно: Не харесвам(светло кафяво)
Ужасно(кафяво)
Кафявото не е случайно избран цвят.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »