Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 tamron af 70-300mm 4-5.6 di ld macro
Автор: Герасим   
Дата:   14-10-18 23:06

Искам да попитам да може да се използва tamron 70-300 (без стабилизация) за снимане в движение?

Отговори на това съобщение
 Re: tamron af 70-300mm 4-5.6 di ld macro
Автор: EmiliqnD   
Дата:   15-10-18 09:19

В дългия край на 300мм без стабилизация и статив ако излезе добър кадър ще е късмет.Имах Сигма 70-300 без стабилизация и не останах доволен.За да снимаш на 300мм от ръка трябва висока скорост,а обектива е тъмен.Ако снимаш със статив вече може и да са прилични резултатите.Това е моят личен опит.Не съм добър фотограф ,а любител!Поздрави!

Отговори на това съобщение
 Re: tamron af 70-300mm 4-5.6 di ld macro
Автор: lamerko   
Дата:   15-10-18 12:59

То и със стабилизация ще е трудно - гълъбите бързо бягат на 300мм :)

Между другото не очаквай много от този обектив - фокусирането е малко тегаво, особено в малко по-мрачно време...

Отговори на това съобщение
 Re: tamron af 70-300mm 4-5.6 di ld macro
Автор: MR_GO   
Дата:   15-10-18 13:43

Може:) Снимал съм в движение и на 300мм, но зависи от разстоянието до обекта и трябва да си гарантираш добра скорост на затвора, също и снимай на бърст по няколко кадъра за да имаш попадение.

Отговори на това съобщение
 Re: tamron af 70-300mm 4-5.6 di ld macro
Автор: MR_GO   
Дата:   15-10-18 14:10

На кропка ако си, тамрона е около 400мм(не ми се смята точно) та при 1/1000 ще си ОК. Вече ИСО и другите настройки трябва да са съобразени:)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »