Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Избор на Сапунерка
Автор: rotva   
Дата:   30-06-13 17:06

Здравейте,
искам да взема за майка ми една сапунерка втора ръка,но да попитак към кои марки да се насоча? Малко тъп въпрос,но има доста марки по обявите.Знам ,че сапунерките на сони снимат добре,но не знам как са олимпус и практика примерно? Има един но е с петна от натиск на дисплея.Не ме притеснява че ги има,а дали от тях може да възникне проблем.Примерно да откаже да работи дисплея или да станат по-големи?Апарата е OLYMPUS X-43 . И принципно прави ли добри снимки този модел или направо сони да взимам,но за тия пари няма да е 14мп а 7-8мп?
петната : http://img13.prodavalnik.com/images_prodavalnikcom/15698239_3_800x600.jpg

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на Сапунерка
Автор: qpalzm   
Дата:   30-06-13 17:16

много странно изречение -Знам ,че сапунерките на сони снимат добре,но не знам как са олимпус и практика примерно?-
Иначе за сапунерка нисък клас няма много значение марката-само гледай да е от известните марки-Канон Никон Сони Олимпус Панасоник Самсунг и Фуджи.С разни неизвестни марки не се занимавай.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на Сапунерка
Автор: rotva   
Дата:   30-06-13 17:16

Вариант 2 ми е Sony Cyber-shot DSC-W110

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на Сапунерка
Автор: daniil-k   
Дата:   30-06-13 17:24

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на Сапунерка
Автор: rotva   
Дата:   30-06-13 17:38

Мерси за съветите ви, а относно петната,опасни ли са? налетях на него защото е 14,4мп а за тези пари са 7-8мп-ловите.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на Сапунерка
Автор: chrisnoch   
Дата:   30-06-13 17:56

Петната може и да са сигнал за по-сериозен проблем, може и да не са. Аз не Ви съветвам да купувате техника, която има някакъв проблем с дисплея. И забравете за "Практика" - за нищо не става, откакто китайци купиха компанията.
По принцип 8 МП са напълно достатъчни за семейни снимки. Има други параметри, които са по-важни за качеството на изображението.
Дайте някакви параметри на бюджета, с който разполагате - да Ви насоча към конкретни предложения.
Успех! [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на Сапунерка
Автор: qpalzm   
Дата:   30-06-13 19:19

леле аз си мислех че практика са фалирали отдавна.Хубави слр имаха.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на Сапунерка
Автор: rotva   
Дата:   30-06-13 19:34

Benq ,sanyo ,casio?

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на Сапунерка
Автор: qpalzm   
Дата:   30-06-13 19:36

не не и не!Това са фирми който правят апарати просто ей така и нямат традиции в производството им.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »