Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Личната информация в сайта
Автор: oriont   
Дата:   28-09-12 21:26

Днес имах странна ситуация.
Имам публикувана обява в базара и получавам обаждане от евентуален купувач, като иска да му изпратя техниката по куриер. Попитах го от къде ми има телефона, каза че от сайта. Говореше на развален български, като че ли е от някоя малцинствена група.
По-късно телефона му вече не отговаряше.
До тук ОК.
Проблема е че този номер на който ми звънна го имам от 20 дена и даже и приятелите ми още не го знаят. Телефона не е написан в обявата има го на едно единствено място в сайта - в личните ми съобщения до колега от който купих техника миналата седмица- той не е препращал номера ми на никой.

Въпросът ми е: Възможно ли е да има бъг в сайта и при разглеждане на друг профил да се виждат и ЛС на профила. Кой и по какъв начин вижда личните съобщения.

 Re: Личната информация в сайта
Автор: boni   
Дата:   28-09-12 21:46

Не, не е възможно, никой друг освен потребителя не ги вижда.
 Re: Личната информация в сайта
Автор: gmir   
Дата:   28-09-12 22:33

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Личната информация в сайта
Автор: hotsnail   
Дата:   28-09-12 22:38

Да де ама на дали е оператора...дори да е съвпадение друг съфорумец да е имал телефона и да го е спрял и да са го дали....пак странно. Ама може да има крадени пароли...та тоя другия дето си му дал телефона като нищо може някой да му влиза с паролката и да зяпа
 Re: Личната информация в сайта
Автор: oriont   
Дата:   28-09-12 23:03

Притесненията ми бяха единствено за бъг в сайта, а и лични - дали да очаквам да ме занимават с някаква измамна схема.
Исках модераторите да я видят.
Щом boni e отговорил в темата за мен това е достатъчно.

Ще затворя темата по-навреме, за да не стане прекалено конспиративна и дебата да се развихри в нежелана посока.

 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.