Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Pentax K200D vs Nikon D80
Автор: kasad   
Дата:   26-01-09 23:45

Обаче честно да ви кажа отдавна забелязах като се спомене марката Пентакс -Джъмбо веднага е налице с негативно мнение...Що ли...щото май редица пентакски обективи са по от никонските...(и пак се започва фанатичното мерене на п....).А и прочетох тук, че пентакската 85 не е кой знае какво...имам я, имах и никонската..амииии[smilie8] [smilie8] [smilie8] въпрос на вкус.Но стига фанатизъм..и тук пак се чува мнение от залеза на фирмата до "не и вървяла стоката". Не им стига ли на никонци да се борят с фанатиците на канон -със пентакс се захванали?[smilie8] [smilie8] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Pentax K200D vs Nikon D80
Автор: harbov   
Дата:   27-01-09 00:05

Леле каква Война стана тук, а очаквах някой от първа ръка да пусне инфо... като до колко снимки средно издържат затворите например ...

Отговори на това съобщение
 Re: Pentax K200D vs Nikon D80
Автор: ibk   
Дата:   27-01-09 01:27

До към 100 000 можеш да не се притесняваш и с двата апарата.


Отговори на това съобщение
 Re: Pentax K200D vs Nikon D80
Автор: джъмбо   
Дата:   27-01-09 08:19

на мен просто ми е смешно как отчаяно сте се хванали за някакви си лимитед обективи като удавници канонерки за елки [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Pentax K200D vs Nikon D80
Автор: zaiko   
Дата:   27-01-09 08:30

Само не разбрах едно - толкова ли се е задържала цената на к10д, че сравнявате д80 с к200д? В смисъл... д80 и к10д бяха на една цена при излизането си, ако в момента д80 е паднал, би трябвало и к10д-то да е там някъде... Предимствата на к10д пред к200д са ясни мисля...


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Chitsujo   
Дата:   27-01-09 09:24

Ако още малко се помота да го обмисля няма да останат нови Nikon d80-ки [smilie18] [smilie18] [smilie18] Ш трябва втора ръка [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Pentax K200D vs Nikon D80
Автор: peterst   
Дата:   27-01-09 10:02

пак много недоразбрали. обективи за пентакс има, при това са и хубави. нямат проблеми да напълнят матричката на к20д, колкото и да е претъпкана с пиксели.

проблема е във вноса в България. аз искам да отида и да пипна обектива преди да купя, а не да избирам по картинка от нета. е как ще стане, след като вносителите имат няколко вида китаци и двата да*?

в България никон имат по-добра наличност. особено за по-хубавите обективи. факт, който не може да се отрече.

човек трябва да си прави сметка колко ще му излезе системата след 2 години, а не сега. или както вече го писах: ако ще е само с китаците - няма значение кой ще е. батериите изобщо не са фактор [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Pentax K200D vs Nikon D80
Автор: mbs   
Дата:   27-01-09 16:23

Да, peterest,

"проблема е във вноса в България"...

Хайде сега да ни светнеш къде в България можеш да пипнеш и да си купиш само тяло на D80 (говорим за ново).

Отговори на това съобщение
 Re: Pentax K200D vs Nikon D80
Автор: Chitsujo   
Дата:   27-01-09 16:56

Никъде [smilie5] [ezik] Минах през този ад вече, взех си щатско, но са поизчерпали комбинациите от китаци. Това беше преди две седмици. Тенденция е сега цената да се качва, докато не свършат и последните "нови" бройки от модела [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Pentax K200D vs Nikon D80
Автор: peterst   
Дата:   27-01-09 17:18

абе снимайте си там с китаците. кво ли се разправям :) който може да мисли, ще разбере за какво говоря, другите на инат си го карайте до безкрай.

между другото, снимам с пентакс, ако не си разбрал, mbs. пентакс истДЛ, имам дори два китакта... разглобени :) вие си снимайте с к200 и квото ви е кеф, важното е да сте най-големите ;)

Отговори на това съобщение
 Re: Pentax K200D vs Nikon D80
Автор: iordanov   
Дата:   27-01-09 20:20

Бе и аз се прекарах с пентакс и калпавите им обективи [smilie18]
И понеже съм недосетлив, в никакъв случай не мога да сменя системата на Никон [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Pentax K200D vs Nikon D80
Автор: mbs   
Дата:   28-01-09 09:31

iordanov,
Като си се прекарал, пусни си тема. [smilie3] Ако пък снимаш с Д80 - сподели, че да му помогнеш на човека. Аз снимам с к200 и затова пиша в тая тема. Ако с нещо мога да съм му полезен - ОК, ако някой каже добра дума за Д80 - пак е ОК. Той си решава! [shtrak]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »