Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: някой да разнася DSLR + 2-3 обектива + EEE PC 1000h на 1 място?
Автор: hotsnail   
Дата:   19-01-09 23:03

Ами да Данби ходил съм бая.


На сакото не се отразява супер добре, трябва малко да се внимава, ама е далеч по-удобно от другите варианти ако се наложи и в метрото да се мушнеш.

Иначе гърба или рамената ти стават на г...з ако трябва да припкаш няколко часа.

Отговори на това съобщение
 Re: някой да разнася DSLR + 2-3 обектива + EEE PC 1000h на 1 място?
Автор: Пешо   
Дата:   19-01-09 23:06

Та накратко как процедираме като снимаме в някой град. Пристигаме. Вадим апарата с нормален обектив и започваме разходката - 70% от снимките стават с тоя обектив. Така за 20% си трябва нещо дълго - 70-200 еми моя алгоритъм обикаляме снимаме с широкото набелязваме си детайли, дето искаме да снимаме отблизо и вадим гаубицата - снимаме и с нея.

Така снимаш ти. замени 50 мм с 10-20 и 85мм вместо 70-300 и ше се доближиш до моята конфигурация за снимане на нйкой град. Добави едно МФ филмово тяло с 20 и 35 обективи (които са съвместими и с ДСЛР-а..това е никон все пак)и огледалниия комплект е готов. мушни и един малък телеметрик в стелта и компекта за разходка е готов.....

Смятаме да снимаме гаджето в парка... я да извадим телметрика и 20 мм обектив и да мушнем 50мм и 2 блескавички... Абе нека си седи филмовото тяло може и на филм с 85-ицата да я фотна няколко пъти.....

Абе к'во се прая на интересен ...яаа всичко в компутрекера заедно с 2 чадърчета, държачи за тах и 2 статива за блескавичките дето се сгъват супер удобно. Абе к'во съм го помъкнал тоя лаптоп в парка..я муш в отделението за лаптопа един кръгъл отражател 107 см 5 в едно... А чакй да викна и гошо някой трябва да носи бирата и да държи отражателя все пак...Абе к'во ще занимавам Гошо..гаджето занеш ли к'ва сестра има......

Ебал съм ти и снимането к'во ще ходим в парка... и в къши може да си спретнем тройка с гаджето и сестра и пък ако сестра и не иска, ей го гошо....чака с бирата и после заниманя по двойки.......

Отговори на това съобщение
 Re: някой да разнася DSLR + 2-3 обектива + EEE PC 1000h на 1 място?
Автор: danbi   
Дата:   19-01-09 23:08

абе така си е. като си 'турист' най-добре камерата с някой супер-теле-зум (18-200 тип) на врата и толкоз. но понякога се налага да я 'скриеш' (примерно на места, където не дават да се снима) и тогава малка чантичка е идеална.

Чантата е по-незабележима, особено като си в някоя по-занзибарска държава. Но универсално решение няма. На раницата може да закачиш статив и т.н.

Отговори на това съобщение
 Re: някой да разнася DSLR + 2-3 обектива + EEE PC 1000h на 1 място?
Автор: ivodam   
Дата:   19-01-09 23:35

ka7: С раница Ката събирам 3-4 обектива и тяло с грип, или Марк, съответно, и ноутбук в отделението на капака, никакъв проблем.

Отговори на това съобщение
 Re: някой да разнася DSLR + 2-3 обектива + EEE PC 1000h на 1 място?
Автор: nanapak   
Дата:   21-01-09 21:09

Седми, Иво ме е изпреварил.
Ката Prism U е точно това, което ти трябва - първата фотораница за 12 инчов бук, която ми попадна.
За над две години нося вече втора (първата ми я смениха от Арекс в гаранция), и почти не слиза от гърба ми.
http://www.kata-bags.com/product.asp?p_Id=330&Version=Photo

[smilie24] [smilie25] [shtrak]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »